Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

4. Nie wierzyć w obietnice i w marketing, jacy to oni są wspaniali. Zaraz poprawią, oni zawsze poprawiają na koniec jak schodzą itp. Pan(i) nie musi od razu wszystkiego sprawdzać, przecież my jesteśmy i zawsze poprawimy. Potem powiedzą - czemu Pan nie reklamował od razu. Dopóki nie jest poprawione - mieć się na baczności, zwłaszcza pod koniec zlecenia. Mogą się nagle "obrazić" pod byle pretekstem - czytaj mają następnego klienta, u Ciebie już to co daje największy dochód zrobili i maja za to zapłacone.... Teraz z perspektywy widzę - jeśli ekipa nie robi poprawek od razu - należy się z nią rozstać - im prędzej tym lepiej.

 

 

Pod tym punktem podpisuję się wszystkimi kończynami, na podstawie własnych doświadczeń - niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich Szanownych Forumowiczów!

 

Niedługo zaczynamy budowę domu:D

W związku z tym bylibyśmy wdzięczni za namary na solidnych i nie zdzierających skóry wykonawców. Będziemy działali w okolicach Grodziska Mazowieckiego.

Czy działalność słynnego p. Roberta również obejmuje ten obszar?

Edytowane przez olgajotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

NIestety ja mam budowę domu dopiero w planach:) na razie udało się kupić mieszkanie i czeka mnie jego wykończenie...

Ale ja w innej sprawie- jeżeli poszukujecie dobrej, solidnej ekipy do wykończenia pod klucz, a nawet budowy domu to polecę firmę mojego ojca. Wiem że szukacie ekipy która zrobi wszystko tak jak sobie wymarzyliście a nie spartoli i popsuje, dlatego z czystym sumieniem mogę wam zagwarantować że dadzą chłopaki radę. Prawie 20lat doświadczenia, 10 na terenie DE, mniej więcej od 2000r na terenie Warszawy i okolic, głównie wykańczali duże domy, wille, itp.

Największa realizacja to kompleks buksza (buksza polo- szukajcie na google), oczywiście jest możliwość obejrzenia na żywo wielu realizacji w kilkunastu lokalizacjach wkoło Warszawy. Klienci zawsze są zadowoleni ze współpracy. Nie namawiam, ale naprawdę warto te realizacje

Edytowane przez cyprian87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

poszukuję sprawdzonej ekipy do wykonania ogrodzenia (cokół i słupki metalowe), ok. 90m.

Nie muszę dodawać, że szukam ekipy, która nie zedrze, bo 4 już odprawiliśmy z kwitkiem.

 

Będę wdzięczna za wszelkie namiary. Miejsce pracy Warszawa-Wawer.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

chciałbym zarekomendować 3 fachowców. Panowie byli polecani już wcześniej.

 

Kostka brukowa: p. Rafał tel. 603 216 936 http://www.brukarz.cba.pl

Ogrodzenie z cegły klinkierowej: p. Sławek, tel. 606 816 533 (zalecam przypilnowanie wprowadzenia przewodów do sterowania bramą)

Bramy stalowe, ogrodzenia i balustrady: p. Edward, tel. 509 562 229

 

Jakość, terminowość i miły kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chester, dzięki, rozmawiałam z panem Robertem, chyba trochę się zdziwił, że dzwonię rok wcześniej:D

Ale mam wrażenie, że dobre ekipy trzeba rezerwować już teraz, może przesadzam...?

 

Tak to jest na początku, pewnie wszyscy to znacie - człowiek porusza się jak dziecko we mgle, dopiero później nabiera doświadczenia i zaczyna się orientować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

chciałbym zarekomendować 3 fachowców. Panowie byli polecani już wcześniej.

 

Kostka brukowa: p. Rafał tel. 603 216 936 http://www.brukarz.cba.pl

Ogrodzenie z cegły klinkierowej: p. Sławek, tel. 606 816 533 (zalecam przypilnowanie wprowadzenia przewodów do sterowania bramą)

Bramy stalowe, ogrodzenia i balustrady: p. Edward, tel. 509 562 229

 

Jakość, terminowość i miły kontakt.

 

Czołem, próbuję wysłać Ci PW, ale chyba masz skrzynkę zapełnioną.... Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Może ktoś poleci ekipę do tynkjów wewnętrznych c-w

Z góry dziękuję Adam

 

Zapraszam do skorzystania z usług mojej firmy, referencje forumowiczów pod adresem: http://forum.muratordom.pl/post3794768.htm

Zapraszam także na budowy w celu obejrzenia naszych prac.

Kontakt do mnie http://www.sain.pl lub 509-499-922

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Poszukuję dobrej i sprawdzonej ekipy do ocieplenia budynku i zrobienia elewacji. Za wszystkie namiary będę wdzięczna

pozdrawiam

ms.waw

3 różne firmy:

Robert - 602-710-477

Zbyszek - 601-815-765

Janusz - 606-376-917

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 różne firmy:

Janusz - 602-746-181

Zbyszek - 601-815-765

Grzegorz - 501-320-245

 

Czyzby byly tak dobre ze dales robote wszystkim trzem firmom?

Troche to dziwne, jesli nie robili u Ciebie to dlaczego ich komus polecasz?

Jesli robily u Ciebie rozne rzeczy to napisz co robili i z jakiego rodzaju prac jestes zadowolony bo polecanie kogos do wszystkiego nie przyniesie im raczej pozytywnego oddzwieku.

Juz byly osoby niezadowolone z ekip "od wszystkiego" -czyt. od niczego konkretnego.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...