Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

pierwsze 3 z telefonu u których byłem na budowie i widziałem jak robili dla swoich klientów tynki gipsowe i cementowo-wapienne

No co zrobić, ja pracuje głownie z wykonawcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Polecam wykonawców do stanu surowego , wielokrotnie polecaną na forum ekipę p. Mirka Gencel 502711910 . Naprawdę solidni i godni zaufania.

Polecam także elektryka Piotra 602835207 i hydraulika Stanisława 501123910. To jedyni fachowcy z całego przedsięwzięcia których z czystym sumieniem polecam na forum.

Nie polecam ludzi od wylewek Adam 664789891 i Basia 511625098 - mimo wielu dobrych opinii okazali się nieuczciwi.Od momentu gdy okazało się że wylewka w garażu nie ma skosu po prostu wszelkimi sposobami próbują uniknąć konsekwencji. W kolejnych postach napiszę o dekarzach - sprawa jeszcze nie zakończona , też są problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Właśnie skończyli u mnie wylewki. Jedna z lepszych ekip jaką gościłem. Pracowali w trzech i wykonanie 230 m2 zajęło im 2 dni. Wszystko zrobione dokładnie i z głową. Patrzyłem im cały czas na ręce :) Kiedyś robili wylewki na dużych obiektach teraz zajmują się domkami. Telefon do szefa Irek Kraszewski 503-042-634.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Dzięki wpisom na tym forum znalazłem bardzo fajnych fachowców od dachu krytego papą.

Już parę osób polecało ich jako bardzo solidnych fachowców i rzeczywiście tacy są. Słowni, solidni i terminowi. Wzięli tyle kasy ile z nimi się umówiłem. Dach nie cieknie - a lało ostatnio naprawdę solidnie.

Mogę ich polecić z czystym sumieniem - ich czyli braci Górali :-)

Oto namiary na jednego z fachowców:

 

Pan Andrzej: 888 808 818

 

Pozdrawiam,

Aragornas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam wykonawcę naszych barierek i bramy wjazdowej. Przegladając dzienniki budowy trafiłam na budowę Majkiego. Urzekło mnie jego ogrodzenie. Poprosiłam o kontakt do wykonawcy. Teraz cieszę się super barierkami balkonowymi a w przyszłym miesiącu będę miała montowaną bramę, którą spartoliła firma z Wołomina. Bardzo solidny wykonawca Adam 783 918 362. Generalnie wykonuje prace w okolicach Łodzi ale ja mieszkam w Warszawie i też przyjął zlecenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o okienka to u nas montowała firma Aprel z Warszawy .

Okienka naprawdę ekstra a do tego cena lepsza niż w Socho. Telefon kontaktowy do Firmy 602-596-196

 

generalnie: projekt --> zamówienie--> zaliczka -->realizacja --> płatność

szybko, bez proszenia i bez poprawek

naprawdę polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja polecam Artura Stelmaszczyka jako fachowca od ogrodzeń ze sztachetami i od bram rolowanych. Sam wszystko robi i robi to dobrze. 888 560 975.

A przy okazji od balustrad polecam firmę HABE. Tani są a przy tym jakościowo dobrzy. Pozdrawiam

 

Skoro w innym wątku przyznajesz się, że to twoja firma, to tutaj tym bardziej polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie jestem z rodziny p. Roberta. Absolutnie nie jest mozliwe aby ten facet lub jego ekipa zrobiła komus na budowie "kuku". Cały czas z sentymentem wspominam współpracę z nim. Wyjątkowo profesjonalne podejście do pracy. Zostawili po sobie porządek i jeszcze posprzatali po innych. Nigdy nie uwierzę, że kogoś narazili na stres. Dalej bedę polecać ich pracę i wiem, że z pewnością nie bedę musiała się tego wstydzić.

Dobrze Nefer, że wyjaśniłaś sprawę na forum

 

hmmm ... najwidoczniej mamy do czynienia z rodziną Pana Roberta, który, nawiasem mówiąc odnalazłszy numer telefonu słał rozkazująco - szantażujące smsy.

Wszystko co napisałam podtrzymuję. Prawdy nie należy się wypierać drogie Panie. Napisałam wyraźnie, że NIE WYKONAŁ prac, na które się umówił. Na budowę wszedł, widocznie potrzebował przenocować ;-), bo po 2 czy 3 dniach się wyprowadził.... nie wykonawszy NICZEGO. Dziwi mnie budowanie wokół tego aż takiej sensacji, która świadczy najwyraźniej o tym, że Pan Robert ma sporo zleceń z tego forum. Każdy ma prawo do własnego zdania. pozdrawiam serdecznie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może korzystał z usług firmy NOWY DOM z Bartyckiej? Dostałam od nich ciekawą ofertę na instalację wod-kan i ogrzewanie, ale nic o nich nie słyszałam.

 

najlepiej bedzie jak porównasz dokładnie oferty - ja zdecydowałem się na kopleksowe wykonawstwo instalacji przez: http://www.ekoemiter.com.pl/

 

i na razie czekam aż dojdę do tego etapu (jeszcze jakieś 4 miesiące) ;)

 

PZDR

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Qter,

ja właśnie porównuję oferty i zarówno ich oferta, jak i pan przedstawiciel, z którym rozmawialiśmy bardzo przypadli nam do gustu. Natomiast tyle się naczytałam na forum o różnych wpadkach wykonawców:evil:, że wolę się jeszcze dopytać.

Mam nadzieję, że trochę szybciej dojdę do tego etapu :) Przynajmniej takie były plany, chociaż pogoda nie rozpieszcza:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...