Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

my jestesmy zadowoleni z Juwentusa. Najtaniej polozyli cale okablowanie od alarmu, szybko sprawnie i jak byly na poczatku jakies przepiecia to bez problemu przyjezdzali i sprawdzali a siostra ktorej elektrycy kladli okablowanie to z ochronie powiedzieli ze to nie oni kladli i nic nie pomoga bo n ie wiedza gdzie sa kable itd.

My mamy Juwentusa, jakby co to polecam swietnego handlowca Słodki Janek 667 998 308. Juz przerabialismy ten temat i duzo osob potwierdza fachowosc Janka :)

 

Ja też otrzymałam ofertę z Juwentusa, zresztą jestem zdecydowana na ich abonament tak czy inaczej, ale chcę sprawdzić ile wyniesie taka instalacja poza Juwentusem. Nie podoba mi się, że muszę podpisać umowę na instalację i zdeklarować się na konkretny termin (min. 3 tyg. przed) a ja muszę zgrać montaż okien z instalacją. Bardzo prawdopodobne, że okna z fabryki przyjadą z poślizgiem i wtedy jestem ugotowana. Nie chcę, żeby mi instalację zamontowali przed oknami, bo mi poniosą wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ślusarza, który wykona mi schody o konstrukcji metalowej (stopnie drewniane) z barierkami na antresoli i tarasie. Schody mają być w klimacie industrialnym (policzkowe, konstrukcja stalowa, wypełnienie 6 linek ze stali nierdzewnej , bardzo proste). Jak wysłałam do firm od schodów zapytanie o ofertę, to dostałam ceny w okolicy 35-50 tyś!!! 600 PLN netto za m.b. balustrady!!! Czy ja wyglądam na owcę do zgolenia?! wchodzę na strony z materiałami i nie wierzę: m.b. linki ze stali nierdzewnej 10 PLN brutto!!! O co chodzi? Czy ktoś ma sprytnego ślusarza, który weźmie UCZCIWE pieniądze za wykonanie i montaż?

 

Kotruski, czy masz już może namiary na jakiegoś konkretnego ślusarza? Również jestem w potrzebie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge polecic super sklep z wyposazeniem lazienek i wszelkiego rodzaju zlewozmywakow .

Musilam zrobic trocvhe zakupow i trafilam wlasnie tam .

Drzwi do kabin i brodzikow w dobrych cenach .

Sklep jest w Piastowie przy Krasinskiego , latwo dojechac , skoro nawet ja nie bladzilam .

Szczerze polecam

Chyba na allegro tez sprzedaja , ale , ja macant jestem wiec musislam jechac .

 

http://www.mizar.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2. czy ma ktoś z was u siebie instalację multimedialną (tv, sat, lan, tel) schodzące się do jednej rozdzielni multimedialnej np takiej: http://allegro.pl/item1006195535_rozdzielnia_multimedialna_typ_rm6415_1.html ??

 

 

Ja mam taką instalację aczkolwiek takiej rozdzielni jeszcze nie mam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do polecenia solidnego wykonawcę schodów wewnętrznych: Dariusz Lasek tel .608 404 823

 

U mnie obkładał drewnem schody betonowe, ale wiem że robi też inne. Schody wykonane są z niesamowitą dokładnością, wszystko wedle życzenia. Nie było żadnych niespodzianek. Bardzo pozytywnie nas zaskoczył tempem wykonania, tzn. schody złożone na gotowo w 2 dni. Poza tym Pan Darek wybrnął z dość trudnego zabiegu, krzywo zalanego przez murarzy. Schody są naprawdę super, no i cena też była przyzwoita.

Dodam jeszcze że Pan Darek ma duży dorobek, przysłał mi na maila sporą galerię, tak że było się na czym wzorować.

Naprawdę gorąco polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś polecić firmę/stolarnię do wykonania drzwi zewnętrznych wejściowych drewnianych z bocznymi naświetlami? otwór ma 160x230, drzwi CAL wyceniono nam na 10000 a Stolbud Włoszczowa na 7100 (sosnowe, 68mm)

 

Hmm, ceny rzeczywiście zabójcze ...

My robiliśmy na zamówienie w tej firmie

http://www.domex-drzwi.pl/

 

Można zamówić wg swojego wzoru lub wybrać gotowy. Jesteśmy zadowoleni zarówno z ceny jaki i z jakości (mamy dębowe).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...