Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jestem tu nowy na tym forum i nie za bardzo rozeznaję się w weryfikowaniu podawanych kontaktów.

Proszę doświadczonych forumowiczów o pomoc.

Potrzebuję ekip do pełnego wykończenia od stanu SSZ (Warszawa Ursus);

- wyburzenie i wybudowanie nowych ścianek działowych

- hydraulik (co i cwu)

- elektryk

- wylewki

- tynki

- dalsze wykończenine

Najchętniej wiadomości na prv, ale na forum oczywiście też będę czytał :)

Z góry wszystkich Wam dziękuję

 

Poczytaj powyżej :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wcześniej gazownia twierdziła, ze nie będa nam w Radoniach przyłączali gazu, ale zmienili zdanie. Okazało się, że dla 4 domów jednak uda sie doprowadzic gaz.. Dzisiaj odebrałam pozwolenie na budowę inslacji gazowej wewnętrznej. Czy macie kogoś sprawdzonego i możecie polecić? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalszy ciąg polecania - w końcu prace posuwają się dalej - już zbliżam się do końca. Zdjęcia poszczególnych prac w dzienniku :)

 

POLECAM serdecznie :

 

 

- wykonawca stanu surowego otwartego i dalszego ciągu również :) - Mariusz Andruszkiewicz - tu na forum Mariusz_A. Mariusz był inwestorem zastępczym - zajmował się koordynacją ekip, organizowaniem sprzętu i zakupem materiałow oraz "żeby wszystko szło wg. sztuki i prawidłowo".

 

Rozpoczęliśmy budowę w lutym 2008 - dziś mam już podłogi, kuchnię, drzwi- za chwilę będą lampy. Każda ekipa od Mariusza jest godna polecenia:

-murarze

- dekarz

- tynki wewnętrzne

- ocieplenie i tynki zewnętrzne

- gips- kartony

 

Moim zadaniem było tylko robienie zdjęć na budowie ( do wglądu w dzienniku)

 

- wykonawcę instalacji wewnętrznej gazowej+ przeprowadzenie do skrzynki w ogrodzeniu + skrzynka. Panowie zrobili bardzo starannnie, nie demolując nic po drodze, uważnie i estetycznie. Cała praca trwała 6 godzin z malowaniem rurek.

Dostałam wszystkie papiery wraz z inwenratyzacją geodezyjną.

 

 

- dostawcę okien/drzwi/ bramy garażowej (Hormann) czyli forumowy Stary :) Fachowiec w każdym calu. Nie wciska ciemnoty tylko mówi jak jest. Jego ekipa do montażu - pierwsza klasa. Towar również bez jakichkolwiek zastrzeżeń

 

- projektant wnętrz - czyli moja słynna Jola ( na forum jej niestety nei ma, choć ją namawiam. Nieśmiała jest :)). Za dużo by pisac - jest świetna i nie realizuje swoich wizji tylko to co ja chcę mieć w domu. Oczywiście sprowadza mnie na ziemie jak popadam w przesadę :)

 

- kominek - p. Daniel (po lewej zdjęcie na stronie http://www.kominkiikominy.pl/ ) - najlepsza cena w Polsce na wkład. Fajna współpraca - bezsterowa - terminowa - i przesympatyczna. Kominka nie obudowywałam.

 

- klimatyzacja - p. Grzegorz Puchalski - z firmy SMS KLima - kupiłam u niego urządzenia, założyli instalację (przyjeżdżali kilka razy natychmiast po zgłoszeniu gotowości) - bardzo jestem zadowolona z tej współpracy.

 

- wykonawca glazury/terakoty/kamienia - czyli glazurnika wszechstronnego - i znów pojawi się tu wcześniej wspominany nie raz Vadiol forumowy :) Vadiol już u mnie praktycznie skończył. W życiu nie widziałam, żeby ktoś tak był dokładny i tak dbał o moje pieniądze. Nic sie nie marnuje - doradztwo w pełni fachowe.

 

- Podłogi mistrzostwo świata forumowego Ghosta - jatoba olejowana w salonie i kolorowy jesion lakierowany na górze. Pełny profesjonalizm, doradztwo, bardzo fachowe wykonannie - i co najważniejsze - ludzie się przejmują jak i co robią.

 

- Kuchnia BYła jedna mała poprawka, ale załatwiona w 48 h - ekipa sprawna, myśląca i rozsądna. Materiały bardzo fajne. Zrobiona dokładnie tak jak chciałam. Firma : Standrex.

 

- Blaty Pochwalę jak skończą :) Ale na razie ok - pomimo, że blat przyjechał 3 cm za krótki - panowie nie zostawili mnie z kłopotem na Święta tylko dosztukowali. W poniedziałek przyjeżdża blat doceowy. To niby dlaczego ich chwalę ? Bo ludzie bardzo profesjonalni, bardzo mili, właściciel - fantastyczny człowiek. Firma PRODMAR. Mają wzorcownię na Radzymińskiej 115 - na ogół zastaniecie tam panią Moniką - polecam serdecznie.

Żadnych problemów z finansami - full professional - a nie myli się tylko ten co nie pracuje :) Ekipa, właściciel, obsługa w biurze, pomoc w wyborach - wszystko na najwyższym poziomie.

 

- Drzwi wewnętrzne - Firma Stolarnia Adam .

Drzwi wykonane w 4 tygodnie, na podstawie zdjęcia, ktore wysłałam :o . Doskonała jakość drzwi dębowych , wybarwianych na mahoń z szybkami z matowego szkła. Ekipa niesamowita - bardzo ciężko pracujący trzej młodziu ludzie. Po montażu 7 par drzwi NIGDZIE nie mam ani kawałeczka pianki montażowej (jednak można ?), po zakończeniu prac wszystko wysprzątane na błysk. A co najważniejsze - panowie bezobsługowi totalnie. Cenowo bardzo ok.

 

Balustrady ze stali Polecam - również wykonawca z Forum (profil : http://forum.muratordom.pl/uzytkownik91683.htm). Prawdziwi artyści - czarują cuda ze szkła, stali, i wielu innych materiałów (również drewno - współpracują ze stolarzem - artystą - kuchnie, drzwi, blaty , szafy, ale nie pracował u mnie)

Tu strona firmy : http://www.all-met.pl/ a w dzienniku ich dzieło.

Ekipa rozpoczęła o 10.00 i pracowała aż skończyła - czyli do 3 rano dnia następnego z jedną przerwą na pizzę. No są niesamowici. Bardzo uważali na ściany, drzwi, listwy, podłogę - a manewrowanie 6-metrową balustradą w wykończonym wnętrzu proste nie jest. Jeśli dorzucimy do tego spawanie, szlifowanie i kucie ... szacun. W razie czego dam tel. do szefa.

 

 

- wykonawcę Świadectwa Charakterystyki Energetycznej które to musi posiadać każdy nowy dom, lub sprzedawane/wynajmowane mieszkanie. Obecna tu na Forum Mycha wykonuje profesjonalnie takowe Świadectwa. Właśnie otrzymałam swoje- full profesjonalizm. Tu konto Mychy http://forum.muratordom.pl/uzytkownik63410.htm.

 

 

-Kierownik budowy - Tomasz Hofman - 505-875-223 (dostałam pozwolenie na podanie numeru) - doskonały fachowiec, ale bez przegięcia - rozsądny człowiek, dbający o kasę inwestora ale nieugięty gdy chodzi o bezpieczeństwo. To nie jest figurant - odbiera poszczególne etapy i jest odpowiedzialny za swoją pracę. Jest również bardzo dyspozycyjny - już parę razy potrzebowałam go "na gwałt" i nigdy się nie zawiodłam.

 

Kominiarz - jakby kto szukał do odbioru w W-wie to podeślę namiar. Za 2 protokoły (kanały wentylacyjne i gaz) zapłaciłam 450 (ale się nie targowałam) więc uważam, że do ludzi. Miło, przyjemnie, bezkofliktowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej gazownia twierdziła, ze nie będa nam w Radoniach przyłączali gazu, ale zmienili zdanie. Okazało się, że dla 4 domów jednak uda sie doprowadzic gaz.. Dzisiaj odebrałam pozwolenie na budowę inslacji gazowej wewnętrznej. Czy macie kogoś sprawdzonego i możecie polecić? Pozdrawiam

 

Poszło na priv (sorry zapomniałam :bash:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić z czystym sumieniem ELEKTRYKÓW, P. Rafał Puchała ( 609 336 728 ) i P. Jarek. Bardzo sprawnie i szybko pracują. Bardzo nam pomogli w wymyślaniu pewnych rozwiązań, bo mamy nietypowy dom z antresolą więc duuży problem z oświetleniem. O pewnych rzeczach w ogóle nie myśleliśmy na etapie wymyślania punktów elektrycznych i gdyby nie ich pomoc obudzilibyśmy się z ręką w nocniku. Zdecydowaliśmy się na nich, bo wzbudzili nasze zaufanie i cena była bardzo uczciwa. Teraz po wykonaniu instalacji stwierdzamy, że to był świetny wybór!!! Serdecznie polecam! Muszę powiedzieć, że zostali bardzo starannie wyselekcjonowani przeze mnie, bo obdzwaniałam wielu wykonawców instalacji elektr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Czy moge również dane na priv, bo masz zawaloną skrzynkę,

 

Z góry dzięki

Ostatnio baardzo rzadko zaglądam na forum. Sorki, ale Twoje zapytanie znalazłam dopiero teraz, przeglądam wątek w poszukiwaniu fachowców od tynków zewnętrznych. Czy nadal szukasz tynkarzy od tynków wewnętrznych? Jeśli tak, to dane wyślę na PW.

 

Ja SZUKAM sprawdzonych i polecanych tynkarzy zewnętrznych, oczywiście szukam ludzi za rozsądne/normalne pieniądze - Warszawa i okolice. Na termin mogę poczekać.

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam solidnej ekipy do postawienia SSO/SSZ w tym roku.

Początek prac - pierwsza połowa września 2010, gmina Izabelin.

Ekipa musi mieć jakieś doświadczenie w budowie domu z dobrą izolacją (energooszczędnego), nie szukam ludzi typu "Panie - my w ten sposób ostatnie 10 domów wybudowaliśmy, więc co mi Pan tu tłumaczy że ma być dokładnie według projektu"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio baardzo rzadko zaglądam na forum. Sorki, ale Twoje zapytanie znalazłam dopiero teraz, przeglądam wątek w poszukiwaniu fachowców od tynków zewnętrznych. Czy nadal szukasz tynkarzy od tynków wewnętrznych? Jeśli tak, to dane wyślę na PW.

 

Ja SZUKAM sprawdzonych i polecanych tynkarzy zewnętrznych, oczywiście szukam ludzi za rozsądne/normalne pieniądze - Warszawa i okolice. Na termin mogę poczekać.

 

.

 

Mogę pomóc w sprawie tynków wewnętrznych oraz elewacji, firma SAIN (http://www.sain.pl), referencje pod adresem ---> http://forum.muratordom.pl/showthread.php?132483

Kontakt 509-499-922

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio baardzo rzadko zaglądam na forum. Sorki, ale Twoje zapytanie znalazłam dopiero teraz, przeglądam wątek w poszukiwaniu fachowców od tynków zewnętrznych. Czy nadal szukasz tynkarzy od tynków wewnętrznych? Jeśli tak, to dane wyślę na PW.

 

Ja SZUKAM sprawdzonych i polecanych tynkarzy zewnętrznych, oczywiście szukam ludzi za rozsądne/normalne pieniądze - Warszawa i okolice. Na termin mogę poczekać.

 

.

 

już znalazłam ekipę, ale dzięki za odpowiedź :) niestety nie znam nikogo od tynków zew., których mogłabym polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szukam solidnej ekipy do postawienia SSO/SSZ w tym roku.

Początek prac - pierwsza połowa września 2010, gmina Izabelin.

Ekipa musi mieć jakieś doświadczenie w budowie domu z dobrą izolacją (energooszczędnego), nie szukam ludzi typu "Panie - my w ten sposób ostatnie 10 domów wybudowaliśmy, więc co mi Pan tu tłumaczy że ma być dokładnie według projektu"...

 

Moja ekipa kończy budowę kolejnego domu na początku września. Mi wybudowali dom energooszczędny po audycie z NAPE i z wieloma zmianami i "ulepszeniami" projektu. Polecam.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takiego architekta , jest nie drodi ale ma wade tzn mieszka w Mińsku mazowieckm czyli 40 km na wschód od stolicy. W razie czego moge podac numer.

 

Polecam: architekt: Izabela Dziedzic-Polańska

tel 601 92 92 93 (szybko i niedrogo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu strona firmy : http://www.all-met.pl/ a w dzienniku ich dzieło.

 

Znalazłem ich już wcześniej w Twoim dzienniku i kontaktowałem się z tą firmą, ale nie mogę od nich wydobyć wyceny za barierkę wewnętrzną (nie odpowiadają na maile, chociaż sami prosili, żeby kontaktować się z nimi tą drogą).

Byli raz u mnie na budowie (ale musiałem ich trochę pomęczyć telefonami (ustalić termin przyjazdu), żeby przyjechali - obiecywali, zawsze, że oddzwonią- ale jakoś zapominali.

Także jak na razie mam mieszane wrażenia jeśli chodzi o tą firmę. Jeśli zlewają klienta przed podpisaniem umowy to co będzie później.

 

PS Zamknęli się w sobie :-) odkąd poprosiłem ich o dokładną wycenę barierek (już po wizycie na budowie) i wybraniu konkretnych modeli barierki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...