Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie!

 

Może ktoś polecić taniego i szybkiego architekta to adaptacji projektu gotowego?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

 

Mamy narazie małe doświadczenie z fachowcami, ponieważ dopiero zaczynamy przygodę budowlaną, ale mogę już kogoś polecić:

Pani Teresa Firlej, łatwo do niej trafić - biuro znajduje się naprzeciwko Urzędu Miejskiego w Grodzisku (duży plus), szybko i tanio, bez zbędnych ceregieli, trzeba tylko wiedzieć, czego się konkretnie chce.

Tel. 22 724 30 89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mamy narazie małe doświadczenie z fachowcami, ponieważ dopiero zaczynamy przygodę budowlaną, ale mogę już kogoś polecić:

Pani Teresa Firlej, łatwo do niej trafić - biuro znajduje się naprzeciwko Urzędu Miejskiego w Grodzisku (duży plus), szybko i tanio, bez zbędnych ceregieli, trzeba tylko wiedzieć, czego się konkretnie chce.

Tel. 22 724 30 89

 

Projekt już zaadoptowany ale dzięki za namiary, może komuś innemu się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić kamieniarza - pana Zbyszka. Myślący, z bardzo dużą dbałością o szczegóły, wyobraźnią przestrzenną i rozsądny cenowo. Telefon - 695 960 715.

 

Poniżej próbka jego możliwości przy obudowie kominka kamieniem egzotycznym.

 

http://img713.imageshack.us/img713/1752/60021n520.jpg

 

Gdyby ktoś się z nim kontaktował, niech powie że ma namiary od Marcina z Warszawy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS Zamknęli się w sobie :-) odkąd poprosiłem ich o dokładną wycenę barierek (już po wizycie na budowie) i wybraniu konkretnych modeli barierki.

Fakt, że kontakt z nimi bardzo utrudniony - ale warto na nich poczekać. Ja jestem bardzo zadowolona, choć z terminami i kontaktem było jak u Ciebie :) Tak to jest z artystami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal szukam glazurnika na koniec sierpnia/początek września. Nefer, ten polecany przez Ciebie ma wolny późniejszy termin - no szkoda:( Może ktoś jeszcze ma kogoś godnego polecenia?

 

Pozdrawiam

 

Witam

U mnie płytki układał p.Piotr polecany tu na forum przez ''olive2008''

Ja osobiście z czystym sumieniem również moge polecic tego człowieka

tel.600819883

Projekt inst.gazowej p.Janusz 601315501

Przyłącze p.Krupa 603597193

Edytowane przez Asia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam swoich tynkarzy!

Firma wykonała u nas tynki cementowo-wapienne

 

TYNKI SĄ PIĘKNE, CUDOWNE, BOSKIE I GŁADZIUTKIE JAK PUPCIA NIEMOWLACZKA!!!!! OCZYWIŚCIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ekipa bardzo zgrana. Pracowali nawet w sobotę i niedzielę bo mieli awarię samochodu i dwa dni poślizgu ale wyrobili się zgodnie z umową.

 

GORĄCO POLECAM !!!!!!!!!

 

Wszelkich informacji udzielam na PW

Edytowane przez MonikaC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

z przyjemnością polecam bardzo solidnego elektryka z Legionowa. zainteresowanych prosze o kontakt- podam namiary na priv.

Elektryk terminowy, dokładny, prace wyglądają ładnie- jeśli w takich kategoriach rozpatrywac układanie kabli ;P

doradził nam również w sprawie rozprowadzenia kabli tv oraz instalacji do kina domowego. dzieki podpowiedzi możemy powiesić tv na ścianie a kable nie bedą wisieć.w trakcie ustalania lokalizacji gniazdek i włączników nie stał i nie czkał tylko sam doradzał.

serdecznie polecam.

niedługo w dzienniku bedą fotki z wykonanej instalacji.

 

a w nawiązaniu do postu powyżej- mam nadzieję dołączyć do grona polecającego ekipe Pana Huberta- juz we wrześniu:)

 

 

aa- no i oczywisćie forumowy Zbych od alarmów.. pełen profesjonalizm i dokładne podejście do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam swoich tynkarzy!

Firma wykonała u nas tynki cementowo-wapienne

 

TYNKI SĄ PIĘKNE, CUDOWNE, BOSKIE I GŁADZIUTKIE JAK PUPCIA NIEMOWLACZKA!!!!! OCZYWIŚCIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Ekipa bardzo zgrana. Pracowali nawet w sobotę i niedzielę bo mieli awarię samochodu i dwa dni poślizgu ale wyrobili się zgodnie z umową.

 

GORĄCO POLECAM !!!!!!!!!

 

Wszelkich informacji udzielam na PW

 

Pani Moniko, cieszę się, że jest Pani zadowolona z naszej pracy. Dziękuję za referencje i polecamy się na przyszłość

Dla potencjalnych klientów kontakt do nas na http://www.sain.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Polecam swoją ekipę od stanów SSO i wykończeń. Swoje wszystkie prace wykonują bardzo solidnie i dokładnie. Co bardzo ważne na budowie utrzymują ład i porządek a także wiele rzeczy podpowiedzą. Polecam z czystym sumieniem. Firma MS BUD z Białegostoku. Maciej Sokolewicz tel. 796975307.

Tutaj można obejrzeć zdjęcia z ich budów:

http://picasaweb.google.pl/msbud1

 

Pozdrawiam,

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

my zaczynamy od zrobienia ogrodzenia. Czy ktoś może zna solidną ekipę, która wykona ogrodzenie z siatki na podmurówce. Niby prosta robota, a o solidną ekipę jednak trudno...

Agdapl, czy znalazłaś fachowca od ogrodzenia? Szukam bez skutecznie sprawdzonej ekipy, która zrobi słupki z klinkieru i zrobi część ślusarska zarazem? Może jednak ktoś jest zadowolony z ekipy, która robiła u niego?

Edytowane przez esta81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...