Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Możecie mi przypomnieć kto w naszej okolicy jest forumowym guru od wylewek? Szukam sprawdzonej ekipy do wylania 300m2, która przede wszystkim zna się na rzeczy.

 

Pozdrawiam.

 

Właśnie skończyli u mnie wylewki. Jedna z lepszych ekip jaką gościłem. Pracowali w trzech i wykonanie 230 m2 zajęło im 2 dni. Wszystko zrobione dokładnie i z głową. Patrzyłem im cały czas na ręce :) Kiedyś robili wylewki na dużych obiektach teraz zajmują się domkami. Telefon do szefa Irek Kraszewski 503-042-634.

 

Szczerze polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna prośba,

Czy możecie polecić jakąś solidną firmę od rekuperacji i jakiej firmy urządzenia stosujecie? Domek ok. 160 m2 i kubatura ok. 650 m3. Żeby nie było, że to reklama to info o urządzeniach poproszę na PW [email protected]

Pozdrawiam

Darek

 

Ja korzystałam z polecanej już na forum firmy LinkAir. Bardzo profesjonalnie i solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna prośba,

Czy możecie polecić jakąś solidną firmę od rekuperacji i jakiej firmy urządzenia stosujecie? Domek ok. 160 m2 i kubatura ok. 650 m3. Żeby nie było, że to reklama to info o urządzeniach poproszę na PW [email protected]

Pozdrawiam

Darek

 

ja rekuperacje sam robie - centralę tylko kupię - tak wychodzi jednak taniej....(i tak jak mi pasuje) jak by co poszukaj na forum odpowiedniego tematu albo zapraszam na priv-a

 

prace LinkAir widziałem - dla mnie w miare spoko (chodzi o wykonanie a nie koszt), ofertę cenową otrzymałem mniej-więcej po środku innych wycen

znajomy bardzo ich chwalił - 2 dni zajął im dom 500m2 powierzchni użytkowej

 

PZDR

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalszy ciąg polecania - w końcu prace posuwają się dalej - już zbliżam się do końca. Zdjęcia poszczególnych prac w dzienniku :)

 

POLECAM serdecznie :

 

 

- wykonawca stanu surowego otwartego i dalszego ciągu również :) - Mariusz Andruszkiewicz - tu na forum Mariusz_A. Mariusz był inwestorem zastępczym - zajmował się koordynacją ekip, organizowaniem sprzętu i zakupem materiałow oraz "żeby wszystko szło wg. sztuki i prawidłowo".

 

Rozpoczęliśmy budowę w lutym 2008 - dziś mam już podłogi, kuchnię, drzwi- za chwilę będą lampy. Każda ekipa od Mariusza jest godna polecenia:

-murarze

- dekarz

- tynki wewnętrzne

- ocieplenie i tynki zewnętrzne

- gips- kartony

 

Moim zadaniem było tylko robienie zdjęć na budowie ( do wglądu w dzienniku)

 

- wykonawcę instalacji wewnętrznej gazowej+ przeprowadzenie do skrzynki w ogrodzeniu + skrzynka. Panowie zrobili bardzo starannnie, nie demolując nic po drodze, uważnie i estetycznie. Cała praca trwała 6 godzin z malowaniem rurek.

Dostałam wszystkie papiery wraz z inwenratyzacją geodezyjną.

 

 

- dostawcę okien/drzwi/ bramy garażowej (Hormann) czyli forumowy Stary :) Fachowiec w każdym calu. Nie wciska ciemnoty tylko mówi jak jest. Jego ekipa do montażu - pierwsza klasa. Towar również bez jakichkolwiek zastrzeżeń

 

- projektant wnętrz - czyli moja słynna Jola ( na forum jej niestety nei ma, choć ją namawiam. Nieśmiała jest :)). Za dużo by pisac - jest świetna i nie realizuje swoich wizji tylko to co ja chcę mieć w domu. Oczywiście sprowadza mnie na ziemie jak popadam w przesadę :)

 

- kominek - p. Daniel (po lewej zdjęcie na stronie http://www.kominkiikominy.pl/ ) - najlepsza cena w Polsce na wkład. Fajna współpraca - bezsterowa - terminowa - i przesympatyczna. Kominka nie obudowywałam.

 

- klimatyzacja - p. Grzegorz Puchalski - z firmy SMS KLima - kupiłam u niego urządzenia, założyli instalację (przyjeżdżali kilka razy natychmiast po zgłoszeniu gotowości) - bardzo jestem zadowolona z tej współpracy.

 

- wykonawca glazury/terakoty/kamienia - czyli glazurnika wszechstronnego - i znów pojawi się tu wcześniej wspominany nie raz Vadiol forumowy :) Vadiol już u mnie praktycznie skończył. W życiu nie widziałam, żeby ktoś tak był dokładny i tak dbał o moje pieniądze. Nic sie nie marnuje - doradztwo w pełni fachowe.

 

- Podłogi mistrzostwo świata forumowego Ghosta - jatoba olejowana w salonie i kolorowy jesion lakierowany na górze. Pełny profesjonalizm, doradztwo, bardzo fachowe wykonannie - i co najważniejsze - ludzie się przejmują jak i co robią.

 

- Kuchnia BYła jedna mała poprawka, ale załatwiona w 48 h - ekipa sprawna, myśląca i rozsądna. Materiały bardzo fajne. Zrobiona dokładnie tak jak chciałam. Firma : Standrex.

 

- Blaty Pochwalę jak skończą :) Ale na razie ok - pomimo, że blat przyjechał 3 cm za krótki - panowie nie zostawili mnie z kłopotem na Święta tylko dosztukowali. W poniedziałek przyjeżdża blat doceowy. To niby dlaczego ich chwalę ? Bo ludzie bardzo profesjonalni, bardzo mili, właściciel - fantastyczny człowiek. Firma PRODMAR. Mają wzorcownię na Radzymińskiej 115 - na ogół zastaniecie tam panią Moniką - polecam serdecznie.

Żadnych problemów z finansami - full professional - a nie myli się tylko ten co nie pracuje :) Ekipa, właściciel, obsługa w biurze, pomoc w wyborach - wszystko na najwyższym poziomie.

 

- Drzwi wewnętrzne - Firma Stolarnia Adam .

Drzwi wykonane w 4 tygodnie, na podstawie zdjęcia, ktore wysłałam :o . Doskonała jakość drzwi dębowych , wybarwianych na mahoń z szybkami z matowego szkła. Ekipa niesamowita - bardzo ciężko pracujący trzej młodziu ludzie. Po montażu 7 par drzwi NIGDZIE nie mam ani kawałeczka pianki montażowej (jednak można ?), po zakończeniu prac wszystko wysprzątane na błysk. A co najważniejsze - panowie bezobsługowi totalnie. Cenowo bardzo ok.

 

Balustrady ze stali Polecam - również wykonawca z Forum (profil : http://forum.muratordom.pl/uzytkownik91683.htm). Prawdziwi artyści - czarują cuda ze szkła, stali, i wielu innych materiałów (również drewno - współpracują ze stolarzem - artystą - kuchnie, drzwi, blaty , szafy, ale nie pracował u mnie)

Tu strona firmy : http://www.all-met.pl/ a w dzienniku ich dzieło.

Ekipa rozpoczęła o 10.00 i pracowała aż skończyła - czyli do 3 rano dnia następnego z jedną przerwą na pizzę. No są niesamowici. Bardzo uważali na ściany, drzwi, listwy, podłogę - a manewrowanie 6-metrową balustradą w wykończonym wnętrzu proste nie jest. Jeśli dorzucimy do tego spawanie, szlifowanie i kucie ... szacun. W razie czego dam tel. do szefa.

 

 

- wykonawcę Świadectwa Charakterystyki Energetycznej które to musi posiadać każdy nowy dom, lub sprzedawane/wynajmowane mieszkanie. Obecna tu na Forum Mycha wykonuje profesjonalnie takowe Świadectwa. Właśnie otrzymałam swoje- full profesjonalizm. Tu konto Mychy http://forum.muratordom.pl/uzytkownik63410.htm.

 

 

-Kierownik budowy - Tomasz Hofman - 505-875-223 (dostałam pozwolenie na podanie numeru) - doskonały fachowiec, ale bez przegięcia - rozsądny człowiek, dbający o kasę inwestora ale nieugięty gdy chodzi o bezpieczeństwo. To nie jest figurant - odbiera poszczególne etapy i jest odpowiedzialny za swoją pracę. Jest również bardzo dyspozycyjny - już parę razy potrzebowałam go "na gwałt" i nigdy się nie zawiodłam.

 

Była bym wdzięczna za namiar na pana od gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie mnie olewają :rolleyes:

 

Też trochę czekałem na ofertę. Najlepiej podjechac tam w sobotę, wybrac kamień i umówić się na pomiar. Kamień i wykonie blatu perfekcyjne, montaż bardzo dokładny i bez żadnej demolki w domu a dodatkowo montazyści byli bardzo kulturalni - w przeciwieństwie do jednej z firm spod Warszawy, która ostro reklamuje się w necie a w rezultacie prezentuje tylko chamstwo i partactwo.

 

pozdrawiam

 

Browar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu doczekałam się oferty - rozumiem, teraz skąd cena - za standard usługi sobie doliczają :)

 

Browar, napisz plizz jaką firmę omijać, bo ja papraków mam dosyć - może być na priv.

 

Też trochę czekałem na ofertę. Najlepiej podjechac tam w sobotę, wybrac kamień i umówić się na pomiar. Kamień i wykonie blatu perfekcyjne, montaż bardzo dokładny i bez żadnej demolki w domu a dodatkowo montazyści byli bardzo kulturalni - w przeciwieństwie do jednej z firm spod Warszawy, która ostro reklamuje się w necie a w rezultacie prezentuje tylko chamstwo i partactwo.

 

pozdrawiam

 

Browar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...