Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie polecam hydraulika Czarek Rychlicki tel. 693 161 210. Podejścia do grzejników robione w miedzi są tak powyprowadzane, że teraz jest problem z montowaniem grzejników a rurki miedziane na wyjściach są poprzeginane a przez to i pospłaszaczane. Niezachowane równomierne odległości rurek w podłogówce albo za daleko od siebie albo za blisko. Pozatym masę innych szczegółów w tym estetycznych o których nie będę się rozpisywał. Ekspertyza przez rzeczonawcę jest w trakcie opracowania. Sprawa idzie do sądu o zwrot kosztów naprawy. Poinformuję o dalszych losach.

 

Osoba polecana przez użytkownika Paweł297.

Edytowane przez hiro77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, wiem jak to jest szukać kogoś komu można "powierzyć" swoje 4 kąty. Po kilku tygodniach!!! poszukiwań solidnej firmy, rozmów, negocjacji i analizowania zachowań ;) w końcu udało mi się znaleźć Złoty Środek na mój problem, a raczej na potrzebę przeprowadzenia remontu w mieszkanku. No i udało się. Serdecznie polecam Firmę Dekor Plus, Pana Darka tel. 793 230 316 solidnych i sprawnych fachowców. Wykonują wszystkie prace związane z remontem od hydrauliki, kładzenia płytek, wykonywania gładzi na ścianach/sufitach, elektryki ... po malowanie wnętrz itp. Wszystkie prace wykonywane są czysto i solidnie. W skali od 1 do 10 ja zdecydowanie z czystym sumieniem daję 10+ i polecam Dekor Plus, bo to naprawdę fachowcy. Bezpośredni kontakt do Pana Darka 793 230 316 Edytowane przez Jolanta78
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety i takich "jolantek" tu nie brakuje :sick:

 

a cóż w tym takiego dziwnego? Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. A Wy chyba też zaczynaliście od 1, a potem był kolejny post. Mam nadzieję, że wszystkie były konstruktywne i pomocne innym.

:no:

"Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe" - sens przysłowia wydaje się taki oczywisty i zrozumiały...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy chyba też zaczynaliście od 1, a potem był kolejny post. Mam nadzieję, że wszystkie były konstruktywne i pomocne innym.

:no:

 

 

jeśli ktoś zaczyna od takich wpisów(pochwalnych ) to długo tu nie pociągnie

 

Tylko w jakim celu to robi???? Szuka głupszego od siebie????????

 

 

sorki ale nie wytrzymałem:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko podzieliłam się swoją opinią. A Wy doszukujecie się drugiego dna.

 

Przykre, ale niestety to co robicie potwierdza, że istnieją jednostki wybitnie złośliwe i zawistne.

Jolu, wystarczy, że założysz dziennik i pokażesz jak to wygląda. Po porostu jesteś niewiarygodna. I nic to nie ma do złośliwości. A definicję "zawiści" to chyba musisz sobie poczytać, bo używasz słów, których znaczenia nie rozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa Pana Huberta skończyła wykonywać u nas tynki wewnętrzne cem-wap. - firma SAIN polecana niejednokrotnie na tym forum w dziale ogłoszeń- skąd kopiuję mój post

.

Ogólne wrażenia bardzo dobre- ekipa zgrana- podczas wizyty na budowie widać,że każdy wie co robić- muzyczka gra a Panowie się uwijają z pracą. Ekipa bardzo solidna- Panowie SAMI nas wołali do każdej ściany i na łacie pokazywali, jak jest równo- jeszcze pilnowali, czy patrzymy;)

 

Uprzedzali o miejscach kłopotliwych typu krzywe ściany i proponowali optymalne rozwiązania.

Tynki wykonane bardzo ładnie- równo, dokładnie,estetycznie, starannie. Wszelkie punkty budzące wątpliwości poprawiane na bierząco. Jedynie oczekiwałabym dokładniejszego zabezpieczenia okien i skrzynek alarmowych w pokojach- co prawda drobne zabrudzenia mają zejśc bezproblemowo- jednak jest to dla mnie dodatkowa praca, której można było chyba uniknąć.

Reasumując- poza ww. drobnymi uwagami szczerze polecam Pana Huberta i Jego ekipę- mamy jedne z ładniejszych tynków cem-wap, jakie widziałam, a samo wykonanie jak dla mnie bezproblemowe- wszelkie materiały zabezpiecza wykonawca - po stronie "inwestora" jedynie udostepnienie mediów i klucza do budynku.

Kontakt telefoniczny z Panem Hubertem bezproblemowy- to raczej ja niezawsze mogłam odebrać telefon.

 

Polecam tego wykonawcę- pomimo nie najtańszej oferty na rynku- jednak tutaj w parze z ceną idzie dokładnośc ekipy i staranne wykonanie.

 

Pozdrawiam Pana, Panie Hubercie oraz ekipę- i mam nadzieję spotkać się jeszcze przy okazji elewacji i podbitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też postanowiłam się podzielić kilkoma namiarami na sprawdzonych wykonawców :)

 

- dostawca okien/drzwi zewnętrznych czyli forumowy Stary http://forum.muratordom.pl/../images/smilies/smile-2.gif Fachowiec w każdym calu. Bardzo miła współpraca, doradztwo oraz ekipy montujące pracujące bez zastrzeżeń

 

- kominek - p. Daniel (po lewej zdjęcie na stronie http://www.kominkiikominy.pl/ ) - bardzo miła współpraca, szybka realizacja, solidne ekipy wykonujące kominek, bardzo dobra oferta cenowa. Efekt można zobaczyć w moim dzienniku

 

- zabudowa k-g - serdecznie polecam ekipę Roberta Hawryluka. Robili u mnie ocieplenie strychu, strop drewniany oraz całą zabudowę k-g w domu (do obejrzenia w dzienniku). Praca wykonana szybko, bez zarzutu. W przypadku jakichkolwiek niejasności, padały pytania i również fachowe doradztwo.

Edytowane przez lidszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje doświadczenia z firmami osobami budującymi u mnie już mieszkamy od sierpnia:

Budowa była i jest nadal zlokalizowano pod Pruszkowem:

1 stan surowy otwarty z więźbą wykonywał p. Mieczysław mogę go śmiało polecić choć najtańszy nie był wszystko wykonał jak najlepiej umiał a umie dość dużo. Świetnie wykonana zwłaszcza więźba co miało wpływ przy punkcie 2. tel do Mieczysława. 601939679

2 pokrycie dachu - firma dach-lux w-wa ul. Modlińska i polecony przez nich dekarz p. Arnold lub Adolf. Dach kryłem blachą z posypką ahi roofing materiał wyliczony przez dach lux idealnie zostały mi 3 panele. Dekarz chwalił wykonanie więźby i dzięki temu wyliczenie teoretyczne sprawdziło się z praktyką. - Polecam, Polecam, Polecam

3 okna i drzwi zewnętrzne - drewniane kupione u wojtkowiak siciny z wielkopolski - niezła cena i wykonie

4. woda, co, kanalizacja - wykonywał u mnie pan Marek z Brwinowa 502 729 776. Facet zna się na swoim fachu potrafił doradzić kilka rozwiązań gaz i kominek z płaszczem ogrzewanie podłogowe wszystko dział woda leci z kranu i jest ok. polecam

5 elektryka tutaj będą same pochwały, a zwłaszcza chwalić powinna moja żona bo wykonałem ją sam kiedyś do szkoły elektrycznej chadzałem

6. tynki wewnętrzne wylewki zostały wykonane i tyle w temacie

7. Glazury terakoty - wykonywał je p. Robert z Grodziska Maz tel. 604996 841. zastrzeżeń co do wykonanej pracy nie było i nie ma tylko obsunął mu się termin rozpoczęcia pracy o cały miesiąc problemy zdrowotne w tamtym roku. P. Robert miał jedną cenę za wszystko a mianowicie wtedy 50 zł. z m2 lub m bieżącego cokołu, szlifów i nie ważne czy kładł granit czy tanie płytki w kotłowni. śmiało mogę go polecić

8. Malarze - byli i pomalowali

9. schody nadal nie mamy ale będą zamówione u producenta okien i drzwi czyli u wojtkowiaka

10. brama garażowa - phu bram dom z pruszkowa - świetny fachowiec - oczywiście mąż właścicielki firmy

11. kominek - forumowy bohusz

12. przyłącza- woda gaz prąd - droga przez mękę - nigdy więcej

13. kostka brukowa i ogród przyszłość pokarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Skonczylem wlasnie przegladac wszystkie posty i wynotowalem namiary na ok 16 glazurnikow.

Wlasciwie kazdy z nich poza Vadiolem jest polecany tylko raz.

 

Jesli ktos jest zadowolony ze swojego glazurnika a nie napisal publicznie o tym na forum to prosze o przeslanie namiarow na tego glazurnika PRIV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałam już w swojej grupie nadarzyńsko-grodziskiej, ale zapytam jeszcze tutaj, czy możecie polecić hurtownię z tanimi materiałami budowlanymi?

Teraz jesteśmy na etapie porównywania cen, są baaardzo zróżnicowane...:bash:

Sprawdź najpierw hurtownie w okolicy.

Czasami jest tak że np. zwiększone koszty dostawy (np. na drugi koniec Wawy, czy gdzieś tam), zabijają różnicę w cenie na materiałach.

U nas prawie wszystkie materiały przyjeżdzają z różnych hurtowni, bo nie ma jednej gdzie wszystko byłoby najtańsze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałam już w swojej grupie nadarzyńsko-grodziskiej, ale zapytam jeszcze tutaj, czy możecie polecić hurtownię z tanimi materiałami budowlanymi?

Teraz jesteśmy na etapie porównywania cen, są baaardzo zróżnicowane...:bash:

 

Polecam Andę na Jerozolimskich (vis a vis Michałowic) - ceny na poziomie najniżeszych na Allegro... koszt dostawy - w zaloeżności od ilości towaru lub kierunku (zapłaciłem 2 razy na jakieś 10 dostaw).

 

PZDR

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam firmę BRAMSTAL Pana Wojciecha Byśkiniewicza z Warszawy.

Pełny profesjonalizm zarówno przy pomiarze jak i montażu!

Ekipa zamontowała nam dwie bramy w godzinach od 8-16

Po montażu zostaliśmy bardzo dokładnie przeszkoleni z obsługi bram. Pan najpierw dał nam wykładzik, pokazał co i jak potem wezwał nas osobno do tablicy kazał otworzyć i zamknąć bramy ręcznie i z pilota, poinformował dokładnie jak należy się obchodzić z bramą czasie awarii prądu aby jej nie rozprogramować i co najważniejsze - pokazali jak zamknąć szczelinę wentylacyjną - czego w 90% montażyści nie robią i potem wychodzą takie kwiatki jak np zaklejanie tej szczeliny uszczelką do drzwi....

 

POLECAM W 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Skonczylem wlasnie przegladac wszystkie posty i wynotowalem namiary na ok 16 glazurnikow.

Wlasciwie kazdy z nich poza Vadiolem jest polecany tylko raz.

 

Jesli ktos jest zadowolony ze swojego glazurnika a nie napisal publicznie o tym na forum to prosze o przeslanie namiarow na tego glazurnika PRIV.

 

a wingerman???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...