Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dla osób które chcą mieć perfekcyjnie wykonane ocieplenie poddasza, super estetycznie wykonaną zabudowę gk, majstersztyk wykończenia veluxów to bez wahania umówcie się z ekipą Misiaczków - pan Robert 502-469-645

 

Dodam iż jestem bardzo wymagającym inwestorem, perfekcjonistką do bólu a z tą ekipą współpracowało mi się super. Po za fachowością cechują się dokładnością ( dla perfekcjonistów to b.ważne) terminowością ( mnie wykonali szybciej niż termin wcześniej ustalony:) ) i solidnym dziełem !!!!!

"Robota" pali im się w rekach do tego stopnia że "stałam nad panami z gaśnicą bo bałam się że wełna się zapali" ;)

 

Życzę każdemu takiej współpracy i tak profesjonalnych ekip - to tak na NOWY ROK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku lipca mijajacego roku rozpoczelismy z żoną budowe na Wawrze, a na przełomie września i października kładliśmy papę na dachu postawionego właśnie domu oraz stawialismy ogrodzenie - wszystkie prace robiła dla nas nieoceniona ekipa Pana Staszka. Panowie pracują w czterech (przy części prac w trzech), są dokładni, rzetelni i przykładnie solidni. Pochodzą z okolic Radzynia Podlaskiego, dlatego w czasie budowy urzędują we własnej przyczepie kampingowej i pracuja na ogół 6 dni w tygodniu, na niedzielę (czasem także na sobotę) jadą do domu, pokazac się żonom i dzieciom.

Powiem krótko: Panowie solidnośc mają we krwi i nie umieją niczego zepsuc, nie chcą odwalic roboty, nie chadzają na skróty, wiedzą co to przerwy technologiczne i właściwy rytm pracy. Dodatkowo służą radą, dzielą się pomysłami i uwagami, a swoje rzemiosło znają na wskroś. Gdy idzie o rozliczenia, nie spotkałem dotąd równie rzeczowego, co Pan Staszek, budowlańca: co ustalone, to postanowione i obowiązujące. Trudno się negocjuje, ale co wynegocjowane to ustalone. Na wczesną wiosnę 2011 zamówilismy sobie Panów do wylewek, tynków, oraz zabudowy i ocieplenia poddasza. Wiem, ze Pan Staszek ma juz spore obłożenie na rok przyszły (a u niego, słowo dane droższe od pieniędzy), ale, kto sie bardzo nie spieszy i nie chce "gonic" z budową na złamanie karku, a zarazem nie podejrzewa niżej podpisanego o interesownośc, może dac sobie szansę skontaktowania się z ekipą, ktorej fachowośc i rzetelnośc są naprawdę godne polecenia.

Ja, w każdym razie, z serca Pana Staszka Komonia tel 606555756 polecam. Dodatkowo zainteresowanych zobaczeniem efektow pracy pana Staszka na naszej budowie na Wawrze, zachęcam do kontaktu via priv, służąc swoim czasem i gościnnymi, choc surowymi jeszcze, progami.

 

Łączę serdeczne noworoczne pozdrowienia i życzenia dla wszystkich forumowiczów

 

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

właśnie odebrałam projekt domu - bliźniaka i szukam informacji o sprawdzonej, dużej firmie budowlanej, która podejmie się budowy w Radzyminie (pod Warszawą). Interesuje mnie współpraca z firmą, która wykonuje prace pod klucz. Jeśli macie jakieś doświadczenia i znacie godną zaufania, terminową firmę proszę o info.

Jak na razie dostałam wstępne kosztorysy do Wellmade, D&G Group i JWCH Produkcja Budowlana. Znacie ich? Macie jakieś dobre/złe doświadczenia? Informacje w sieci są albo żadne albo pół na pół (czyli tyle samo osób je przeklina co wychwala pod niebiosa). Jednym słowem ... HELP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem na etapie wykończeniówki. Od wczoraj mamy nowe schody (dębowe na betonie).

http://img156.imageshack.us/img156/3527/img0581rr.th.jpg

http://img189.imageshack.us/img189/8430/img0582ho.th.jpg

http://img811.imageshack.us/img811/4691/img0583w.th.jpg

http://img375.imageshack.us/img375/5406/img0584lk.th.jpg

Ich wykonawcą jest, wielokrotnie polecany na forum, p. Dariusz Lasek tel. 608-404-823. Ja też polecam. Solidnie, w terminie i za rozsądną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge polecic:

hydraulik: p Marek: 691 397 005 - na prawdę fachowe i konkretne podejście ( w rozsądnej cenie)

tynki & wylewki: p Sławek: 698721040

elewacje zewnętrzne : panowie Z Ostrowca: 883 341 480

Elektryk - P. Piotr 501 122 800

Ja jestem z wyników pracy powyższych osób zadowwlony ( a z wcześniejszym hydraulikiem i wykonowacą elewacji musiałem się delikatnie mówiąc pożegnać)

 

Sam poszukuę dobrego i niedrogiego wykonawcy do wykończenia wnetrza (zabudowy z KG, płytki itp)

Pozdrawiam

Edytowane przez Maniek2010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządna ekipa wylewkarzy polecana na forum p. Marek 503065286 (szef ekipy).

Mogę również polecić solidnego i godnego zaufania elektryka. Kontakt p. Jacek 502155055.

 

Zabieram się do kolejnych etapów i za każdy solidny kontakt do:

 

- stolarza (pocięcie blatów na parapety i zaokrąglenie kantów),

- fachowca wykonującego kominki,

- sprawdzonego glazurnika i malarza,

- parkieciarza,

- godnego uwagi fachowca robiącego kuchnie i szafy wnękowe.

- fachowca od balustrad zew., wew. i schodów.

 

szczerze z góry dziękuję!

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...