Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

POLECAM ekipę od gładzi i nie tylko:

stiuki, malowanie, glazura, montaż sztukaterii

Dzięki panu Robertowi mam gładziuteńkie ściany za bardzo rozsądne pieniądze, zrobioną sztukaterię

zrealizowali wiele moich fantazji wykończeniowych

za dwa tyg pan Robert wraz z chłopakami wraca aby wykonać łazienki, gres, i stiuk oraz pomalować ściany na kolory

Ekipa pana Roberta to profesjonaliści dla wymagających inwestorów za "fajną kasę"

Dzięki tej ekipie wprowadzę się wcześniej niż planowałam :) a to rzadkość ;)

 

Nie lubisz przepłacać, chcesz mieć perfekcyjną wykończeniówkę ??!! Zadzwoń do pana Roberta : 518-517-322

 

Z tą ekipą wykończeniówka nie wykańcza !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie

jak mówimy o dobrych firmach to zdecydowanie nie polecam firmy od dachów dachmax - mają oddział w lesznowoli - szczególnie P. Marcin - na pierwszy rzut oka moly facet natomiast sa nie terminowi i dokladaja dodatkowe koszty o ktorych wczesniej nie mowieli

http://www.dachmax.pl/kontakt.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także polecam Pan Darka Laska - terminowo i solidnie,

u nas tez schody na betonie, też dębowe ale dobejcowane do podłogi czyli parkietu z desek merbau

 

Witam,

Czy możesz podesłać jakieś zdjęcia? U mnie być może też będzie robił Pan Darek, jesteśmy po pierwszym spotkaniu. Też będę miała deski merbau i jestem ciekawa, jak wygląda połączenie schodów z parkietem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wspanialy czlowiek -oczywiscie nic dla mnie nie robil bo to tylko reklama przeciez jest ....

Nie macie pojecia jaki zdolny, potrafi dokonac pierwszego Swojego wpisu na forum (powyzej zapewne) i to jak przekanujaco, gdybym nie mial juz zrobionych tych prac to od razu bym dzwonil l!!!!!!!

Czlowieku, przeciez po takich zagrywkach strzelasz sobie w stope.

 

Pzdr.

Edytowane przez piwopijca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Trochę mnie przytkało, gdy przeczytałam komentarze. Myślałam, że to dobrze jeśli inni mogą skorzystać z usług dobrego fachowca. Wpisałam ten sam tekst o sprawdzonym hydrauliku w trzech miejscach, żeby dać ludziom szansę na znalezienie namiaru na dobrego fachowca, bo wiem, że czasami graniczy to z cudem. Niestety innych ekip. które przewinęły się przez moją budowę nie mogę polecić. Tylko ja wiem ile się z nimi naużeraliśmy, a jakość usług pozostawiała wiele do życzenia. No fakt, może trochę przesadziłam z tym zachwytem, ale gdy w końcu byłam zadowolona z wykonanych usług, chciałam się tym podzielić. Ale jeśli chwalenie dobrych fachowców jest podejrzane, to ok więcej tego błędu nie powtórzę, nie ma sprawy. Jestem nowa na tym forum i jeszcze nie nabrałam doświadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę Plastorama z Warszawy jako dostawcę okien. Na okna, których montaż odbył się w zeszłym tygodniu czekałem ok 3 tygodni od podpisania umowy. Cena za okna była najlepsza jaką otrzymałem z ok 10 innych fabryk (lepsza w zależności od fabryki od 8 do 15 tys). W całym procesie od zamówienie poprzez produkcję i montaż miałem wrażenie że byłem traktowany na najwyższym poziomie. Dodam jeszcze że zamontowane okna to Rehau Geneo + montaż illbruck i3. Osobą, którym zależy na bardzo ciepłych oknach i wysokim poziomie usługi szczególnie polecam. http://www.plastorama.com.pl

 

Dodatkowo polecam wykonawcę instalacji odkurzacza centralnego bezkurzu.pl . Montaż odbył się bardzo szybko i bardzo solidnie.

 

Do tej pory tylko z tych dwóch firm jestem naprawdę zadowolony.

 

Po dodatkowe informacje zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy możesz podesłać jakieś zdjęcia? U mnie być może też będzie robił Pan Darek, jesteśmy po pierwszym spotkaniu. Też będę miała deski merbau i jestem ciekawa, jak wygląda połączenie schodów z parkietem?

 

Zapraszam na prv. to się umówimy i sama zobaczysz :)

Zdjęć brak, bo jak Pan Darek zrobił to szybciutko dwie warstwy kartonu nałożyliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Jestem na etapie kupowania mebli;) czyli finito jeśli chodiz o brudną robotę;)

 

Kominek robiła mi ekipa Pana Wiesława, strasznie fajna współpraca - nieliczna ekipa której nie musiałam z mężem pilnować.

Podaję numer :795 945 664

 

Wiem też, że robią też elektrykę ale nie znam szczegółów.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia!

 

Kalina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę Plastorama z Warszawy jako dostawcę okien. Na okna, których montaż odbył się w zeszłym tygodniu czekałem ok 3 tygodni od podpisania umowy. Cena za okna była najlepsza jaką otrzymałem z ok 10 innych fabryk (lepsza w zależności od fabryki od 8 do 15 tys). W całym procesie od zamówienie poprzez produkcję i montaż miałem wrażenie że byłem traktowany na najwyższym poziomie. Dodam jeszcze że zamontowane okna to Rehau Geneo + montaż illbruck i3. Osobą, którym zależy na bardzo ciepłych oknach i wysokim poziomie usługi szczególnie polecam. http://www.plastorama.com.pl

 

Dodatkowo polecam wykonawcę instalacji odkurzacza centralnego bezkurzu.pl . Montaż odbył się bardzo szybko i bardzo solidnie.

 

Do tej pory tylko z tych dwóch firm jestem naprawdę zadowolony.

 

Po dodatkowe informacje zapraszam na priv.

 

Muerciak, wybacz, ale jak to kobieta - jestem bardzo ciekawa, na czym polegało traktowanie "na najwyższym poziomie" na etapie produkcji? Przysyłali Ci fotki z fabryki dokumentujące, że właśnie klamkę do okna przykręcili czy jak? ;) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam świetnego kamieniarza właśnie kończy u mnie (podłogi , łazienkę, pralnię ,dwa tarasy i parapety)ok 300m2 kamienia został mu tylko kominek jestem bardzo zadowolona można obejżeć jego pracę tel 695-960-715

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez zbyszek2507
zmiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam moich chlopakow od mebli kuchennych . Cena to polowa tego co w Fabryce Wnetrz / a i to dlatego , ze mialam fanaberie , bo byloby jeszcze taniej / , dokladni , wszystko spasowane elegancko .

Maja tez swoje AGD , ja nie skorzystalam bo juz mialam dawno kupione , ale ceny tez ok .

Sa otwarci na sugestie , znosza fochy . Co wazne terminowi .

 

Piotrek 602 302 578

 

Prosze mowic , ze namiar z Muratora , bedzie Im milo , ze ich polecilam .:)

Edytowane przez rrmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...