Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

 

Poszukuje ekipy do ocieplenia stropów i podwieszanych sufitów a potem do ogólnie pojętej wykończeniówki. Jak by ktoś mógł wskazać jakieś sprawdzone ekipy będę wdzięczny. Budowa znajduje się w okolicach Błonia.

 

Pozdrawiam

Marcin

Kopiuję ze swojej listy, którą pewnie znajdziesz tu kilka stron wcześniej...

 

9.KartonGipsy:) Słynne Misiaczki, czyli ekipa, która ubrała w w GK i ociepliła wełną mnóstwo znanych mi forumowych i nie tylko domków ;):D, są po prostu niesamowici!! Nie znam drugiej tak solidnej, doświadczonej, przemiłej i dbającej o renomę, a jednocześnie tak młodej ekipy!!! Potrafią po roku, czy dwóch zadzwonić czy wszystko w porządku, czy nic nie pękło, a jeżeli nie daj boże pojawi się jakaś ryska na suficie, to jakby była największą rysą na honorze, przylatują na sygnale w najkrótszym możliwym czasie i naprawiają na swój koszt!!!:jawdrop:Dosłownie szczęka opada! :lol: Pan Robert: 502469645

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukujemy dobrej firmy od rekuperatora i odkurzacza centralnego oraz kierownika budowy najlepiej z okolic Pruszkowa lub Brwinowa, zeby bez w miare czesto sie na budowie pojawial

 

Nam odkurzacz centralny i hydraulikę robił użytkownik forum Starn (http://forum.muratordom.pl/member.php?3290-starn). Wykonuje także rekuperatory. Mogę go z czystym sumieniem polecić jako naprawdę świetnego fachowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopiuję ze swojej listy, którą pewnie znajdziesz tu kilka stron wcześniej...

 

9.KartonGipsy:) Słynne Misiaczki, czyli ekipa, która ubrała w w GK i ociepliła wełną mnóstwo znanych mi forumowych i nie tylko domków ;):D, są po prostu niesamowici!! Nie znam drugiej tak solidnej, doświadczonej, przemiłej i dbającej o renomę, a jednocześnie tak młodej ekipy!!! Potrafią po roku, czy dwóch zadzwonić czy wszystko w porządku, czy nic nie pękło, a jeżeli nie daj boże pojawi się jakaś ryska na suficie, to jakby była największą rysą na honorze, przylatują na sygnale w najkrótszym możliwym czasie i naprawiają na swój koszt!!!:jawdrop:Dosłownie szczęka opada! :lol: Pan Robert: 502469645

ja też ich bardzo serdecznie polecam. Robili u mnie - szybko i dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem poczekać do samego końca budowy, ale jestem pod wrażeniem, więc jadę już teraz.

 

Polecam:

Dach: wykonawstwo KamilDach z Siedlec - szybko i sprawnie, niedrogo, ale raczej tylko na wschód od wisły (trzeba tylko przypilnować, żeby po sobie posprzątali - jam im nie przypomniał i pojechali sobie, ale robota ok, polecam!) - kontakt p.Kamil: 507 506 293 kamildach.cba.pl " a man of few words" , ale profesjonalny.

 

Okna i brama garażowa: Forumowy Stary http://www.aprel.pl - no nic dodać nic ująć, rewelacja, za chwilę wracam do niego po drzwi wejściowe

 

Alarm: Forumowy Zbych - jak wyżej

 

Hydraulik i elektryk to jeszcze w trakcie, więc poczekam z opiniami.

 

No i tynki. I tu ogromny pozytyw: znaleziona przypadkowo na forum m. firma Anatak, no rewelacja: b.mili ludzie, czasowi, słowni. Tynki proste i gładkie powyżej normy , a było ich ok 1000m.kw. Pan Tomek doradzi co i jak, wyprowadzi krzywe ściany i nie narzeka że "materiału dużo" idzie etc., cena ustalona jest ceną płaconą. Cem-wap w pomieszczeniach brudnych, reszta gipsy - robią wszystko.

W sprawie terminów rozmawia się z Panią Anią: 502 626 122 a wykonuje lub nadzoruje Pan Tomek: 509536736. Po robocie pomieszczenia puste i zamiecione, przygotowane pod wylewki. No pod wrażeniem jestem. Gorąco polecam.

Wylewki: będą za parę dni,

cdn...

 

ile płaciles za tynki cem-wap?

ile za posadzki - czy zwykle czy anhydryt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam do tynków wewnętrznych firmę Sain (forumowy hubertsain). Bardzo pracowici, terminowi, dokładni fachowcy. Przyjemny kontakt.

Wykonawca wykończeniówki nie miał uwag co do jakości wykonania tynków, a miałam potwornie krzywe ściany i źle osadzone okna, nie wspominając o fatalnie wylanych nadprożach... Poradzili sobie:)

W razie pytań, proszę pisać.

PS> Ukłony dla szefa tynkarzy w "mojej" ekipie, Pana Adriana:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też właśnie robi ekipa z firmy Sain. Nasi murarze też delikatnie mówiąc nie spisali się i Panowie Tynkarze będą mieli ciężko. Jak skończą damy znać jak im poszło (pracuje u nas chyba inna ekipa niż u Ciebie Anula05). Przy okazji możemy polecić ekipę od wylewek, do której namiary dostaliśmy od hubertasain .

 

Czy możecie polecić jakieś ekipy do układania gresu i wykończeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie polecam firmę pana Piotra - wykonał u nas trzy łazienki, ( każdą w innym stylu, jedną z antykowanego trawertynu).Doskonale kładzie glazurę , montuje hydraulikę i tapetuje.Wykonuje też inne prace wykonczeniowe.jest niezwykle solidny , punktualny i dokładny. Po całej drodze przez mękę z budową współpraca z takim kulturalnym i odpowiedzialnym człowiekiem to prawdziwa przyjemność.Tel : 600819883

 

tak jak w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukujemy dobrej firmy od rekuperatora i odkurzacza centralnego oraz kierownika budowy najlepiej z okolic Pruszkowa lub Brwinowa, zeby bez w miare czesto sie na budowie pojawial

 

U mnie zakładali z 8 lat temu,żadnych problemów,żadnych napraw,działa idealnie i jeszcze jak mi magicy od tynków przebili rurę to przyjechali i zrobili za darmo.A trzeba było zlokalizować uszkodzenie,skuć tynki,itd. http://www.odkurzdom.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ekipę od fundamentów, murów i więźby - 508 932 160. Górale, znają swój fach, ściany mam proste, do więźby też nie można się przyczepić.

Szukam hydraulika do "wszystkiego" w okolicach Żyrardowa. Dzwoniłem do 2 polecanych hydraulików na forum, niestety mają do mnie za daleko i nie podejmą się pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam do tynków wewnętrznych firmę Sain (forumowy hubertsain). Bardzo pracowici, terminowi, dokładni fachowcy. Przyjemny kontakt.

Wykonawca wykończeniówki nie miał uwag co do jakości wykonania tynków, a miałam potwornie krzywe ściany i źle osadzone okna, nie wspominając o fatalnie wylanych nadprożach... Poradzili sobie:)

W razie pytań, proszę pisać.

PS> Ukłony dla szefa tynkarzy w "mojej" ekipie, Pana Adriana:)

I ja polecam!

Bardzo dobry kontakt z Panem Hubertem. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania :) Wszystkiego dogląda.

Ja niestety nie pamiętam, która ekipa była u mnie. I też miałam mocno krzywe ściany i panowie psioczyli ale nie poddali się i dali radę.

Jeden minus za bałagan wkoło domu. Oczywiście mogliśmy tego dopilnować. Na szczęście nie wpływa to na jakość tynków :)

I jeśli ktoś chętny to radzę dużo wcześniej się umawiać, bo ekipy są rozchwytywane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam namiaru na kogoś kto mi zrobi projekt drenażu paskowego z rzutem do rowu melioracyjnego i odprowadzenia wody z posesji.

 

a czy aby zrzucać wodę do rowu nie potrzebyujesz pozwolenia wodnoprawnego? projekt to możesz sobie sam zrobić chyba że potrzebujesz właśnie "stępelka" do takiego pozwolenia....

 

PZDR

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy aby zrzucać wodę do rowu nie potrzebyujesz pozwolenia wodnoprawnego? projekt to możesz sobie sam zrobić chyba że potrzebujesz właśnie "stępelka" do takiego pozwolenia....

 

PZDR

 

Qter

 

 

Dokładnie,szukam kogoś kto załatwi wszystkie "stempelki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do budowy domu w Falenicy.

Z PnB udało się w końcu jakoś uporać, ale z potencjalnymi ekipami póki co mam ciągle "pod górkę".

Szukam ekipy do wykonania stanu surowego. Czy możecie polecić mi kogoś sprawdzonego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...