Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

 

Może ktoś z Was budował dom ze stropem z płyty żelbetowej lanej na budowie i mógłby polecić sprawdzoną ekipę. Bardzo proszę o ewentualne namiary.

 

Polecany tu wielokrotnie Mirek Gencel u mnie wykonywał strop żelbetowy, dodatkowo mam tarcze-ściany żelbetowe i wszystko poszło bez zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich forumowiczów, w te wakacje staliśmy się z mężem szczęśliwymi posiadaczami pięknej działki oraz domu z bala w stanie surowym otwartym. Po pierwszych wstępnych oględzinach budynku przez różne firmy zdecydowaliśmy się rozebrać dom drewniany i postawić taki sam dom tylko w technologi murowanej. No i pojawiły się dla nas wielkie wątpliwości. Nie umiemy sobie poradzić z wyborem firmy budowlanej, szukamy firmy sprawdzonej, solidnej i dokładnej. Wiadomo cena też jest ważna ale nie najważniejsza ponieważ zamierzamy dom wykonać bardzo solidnie i energooszczędni aby na całe późniejsze lata nas spokojnie zadowalał.

 

Reasumując poszukujemy:

- firmy budowlanej, najlepiej która zna się na technologiach energooszczędnych (oczywiście też kierownik budowy) Budowa od A do Z włącznie z wykończeniem

- firmy która zajmuje się szambami (aktualnie są na działce dwa szamba przepływowe betonowe ale pełne wody !!!!! szok)

- interesuje nas też geotermia

 

Liczymy bardzo na Waszą pomoc, nie chcemy się rozczarować i zmarnować ciężko zarobionych pieniążków.

 

Pozdrawiamy

M&M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam producenta/dystrybutora bram garażowych w rozsądnej cenie - tzn. nie mam 10 tys. na bramę z napędem do garażu dwustanowiskowego.

 

Ja zamawiałem u nich: http://rapi.eu/ . Co prawda producentem ta firma nie jest, ale mają fajne bramy m. in. Normstahl, Wayne-Dalton, Wiśniowski itp. Cenowo sensowni (nie udało mi się znaleźć w Warszawie tańszej bramy Normstahla). Doradztwo i obsługa - również na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę Pana Huberta SAIN Budownictwo.

Mimo, iż moje mury pozostawiały wiele do życzenia to dzięki fachowości Pana Mirka i Bartka wszystko wyszło rewelacyjnie. Prace były prowadzone bardzo sprawnie a po zakończonej pracy pozostawili na budowie idealny porządek :)

Edytowane przez Kret001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę Pana Huberta SAIN Budownictwo.

Mimo, iż moje mury pozostawiały wiele do życzenia to dzięki fachowości Pana Mirka i Bartka wszystko wyszło rewelacyjnie. Prace były prowadzone bardzo sprawnie a po zakończonej pracy pozostawili na budowie idealny porządek :)

 

Panie Wojtku, dziękuję za referencję. Mam nadzieję, że oprócz tynków cementowo-wapiennych, które u Pana wykonaliśmy będziemy realizować także elewację (lukarny już ociepliliśmy) oraz adaptację poddasza :-) Do zobaczenia podczas następnych etapów budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Poszukuję konstruktora (architekta) okolice Góra Kalwaria- Grójec, który wykona inwentaryzację obecnego budynku, a w szczególnosci sprawdzi fundamenty czy w ogóle ten budynek można rozbudować.

 

PS. kiedy najlepiej zrobić drenaż (chodzi mi o porę roku)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam solidną firmę z okolic Grodziska Maz, która dysponuje dwiema niezłymi ekipami do:

 

1. budowy stanu surowego otwartego - SSO

2. wykończeniówka (pełen zakres)

 

Firma jest z okolic Grodziska Maz., właścicielem jest architekt - sympatyczny i kumaty facet, polecam!

 

Kontakt Pan Tomek - tel. 609 606 474

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...