Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość kwiatek6324
Poszukujemy ekipy do instalacji hydraulicznych ( ogrzewanie podłogowe , grzejnikowe, CWU , Kanalizacja )

Bardzo prosimy Was drodzy forumowicze o kontakty bedziemy bardzo wdzięczni. Ekipa potrzebna od zaraz :)

Pozdrawiamy

 

Podlaczam sie do pytania ;-)

 

Pozdrawiam

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Budowa dobiegła końca, ale niestety tylko 2 ekipy zasłużyły na wyróżnienie:

Glazura, terakota i drobna wykończeniówka - Mariusz tel.794 779 415

Kostka brukowa - ekipa z Mińska Maz. p.Robert 504 597 061

 

Ostrzegam przed murarzami:p.

Mieczysław Świeczak, Zagoździe, gm.Tuchowicz - uciekł z budowy

Tomasz Bednarczyk - absolutny brak kompetencji

oraz przed http://www.centrum-kamienia.eu z Minska Maz - niska cena, fatalna jakość

 

pozdr,

 

T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mieszkamy już drugi miesiąc, więc mogę polecić kilku wykonawców, którzy sprawdzili się na różnych etapach budowy, może ktoś skorzysta:

1. Hydraulik - pan Robert; robił nam całą instalację łącznie w podłogówką, szybko, sprawnie, fachowo; bardzo pomocny;

2. Ocieplenie i tynki zewnętrzne - pan Bolesław z firmy S.T.I.S.; mieli dużo roboty, bo dodatkowo wycinali bonie w elewacji, ale wszystko sprawnie, dokładnie, bez problemów,

3. Schody wewnętrzne - polecany już wielokrotnie na forum pan Lasek, schody śliczne, nowoczesne i eleganckie, montaż szybki i czysty, nie było problemu z późniejszym poprawieniem usterki, która objawiła się po pewnym czasie,

4. Układanie łupka na ścianie - pan Janusz, bardzo dokładny, układał z głową i wyobraźnią, kładzie też tynki dekoracyjne, kamień elewacyjny,

5. Montaż kominka - firma kominyikominki, również wielokrotnie już polecana na forum.

6. Meble na wymiar - pan Piotr z Mszczonowa, kuchnia, garderoba, biblioteka, meble do łazienek, szafy wnękowe - meble są ładne, dobrze wykonane, montaż sprawny, czysty, pan Piotr potrafi podpowiedzieć różne rozwiązania do nietypowych pomieszczeń.

7. Drzwi wewnętrzne - z firmy Dewro, zamawiane i montowane przez firmę Fenix z Otrębus, tam też zamawiałam łupek na ścianę w bardzo korzystnej cenie.

Jeśli ktoś ma pytania, zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOMINEK Polecam Kati Kominki z Marek.Wszystko sprawnie, fachowo itp. Nie mam żadnych uwag. Zostawili mi nawet trochę struktury, która pokrywa kominek na wszelki wypadek. Było też rozprowadzenie ciepłego powietrza DGP - tu też wszystko OK. Jestem zadowolony.

Hydraulik Pan Andrzej. Znalazłem go na tym temacie :) i polecam dalej kom.502358661

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Pytałam już na forum Piaseczyńskim(tzn Piaseczno i okolice), ale pomyślałam, że może tutaj też ktoś mógłby mi doradzić. Czy robiliście projekty kuchni i łazienek we własnym zakresie, czy może w jakimś studio albo w sklepie? W Piasecznie jest np. studio mebli kuchennych Pati i zastanawiam się, czy ktoś z Forum korzystał z jego usług? Czy warto? Ile taki projekt kosztuje? Możecie polecić kogoś solidnego?

 

Dzięki.

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję sprawdzonej ekipy do doprowadzenia mieszkania ze stanu deweloperskiego do zamieszkania pod koniec roku..

 

Cześć ja polecam swojego wykonawce. Budował i wykańczał mi dom.

 

sorry nie dopisałam numerku 697 555 835 p.Przemek

Edytowane przez dorisbis
dopisanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkim budującym polecam http://www.luxusplock.tnb.pl budują pod klucz. Obecnie na terenie grodziska

 

Czy ktos z forumowiczów zna tą firmę? warto/ nie warto?

 

 

Tak czy siak szukam SOLIDNEJ i nie zdzierającej ekipy - budowa okolice Wawy - mozecie kogos polecic ? mile widziane adresy email - chcialbym najpierw otrzymać wycenę robocizny..

z gory dzieki za pomoc :)

Edytowane przez andros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do napedu bramy wjazdowej i garazowej polecam forumowego Starego firma Aprel .

 

Czas realizacji zgodny z ustaleniami , trafne porady w temacie , perfekcyjny montaz , cena super .Zreszta po wspolpracy ze Starym przy oknach nie spodziewalam sie czegos innego .

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...