Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A dobrego wykonawcę tynków cementowo-wapiennych możecie polecić?

 

Zapraszam na nasze budowy w celu obejrzenia naszych tynków. Referencje pod adresem: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?132483-Tynki-cem-wap-i-gipsowe-zobacz-referencje-url-www.sain.pl-url/

 

Możemy zająć się także wykonaniem elewacji, ociepleniem poddasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi mili,

 

poszukuje sprawdzonego parkieciarza, który ułoży mi prawie 30 m2 klepki dębowej.

 

Warszawa - Bemowo.

 

Opcja do uzgodnienia, albo sam kupię klepkę, bądź kompleksowo od parkieciarza: klepka + ułożenie + cyklinowanie + olej. Wszystko zależy od ceny.

 

Termin: początek marca.

 

cheers,

Seger

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poelcam wykonawcę od ociepleń poddaszy forumowy ROMKON tel. 605-498-598.

 

Jeden z najlepszych wykonawców , których gościłem. Wprawdzie jestem dopiero po pierwszym etapie prac ale nie mam żadnych zastrzeń. Prace wykonywane solidnie i bez zbędnego pośpiechu, sam zwraca uwagę inwestora na newralgiczne punkty. Oby więcej takich wykonawców dla, których praca to nie przykry obowiązek.

 

W listopadzie Romkon skończył drugi etap prac na poddaszu. Nie mam żadnych zastrzeń. Musiałem na Niego poczekać aż będzie wolny aby dokończyć prace ale warto było. To jeden z wykonawców, którego nie musiałem pilnować na budowie a swoją pracę przed zakryciem folią i płytą dokumentował zdjęciami. Człowiek, który lubi to co robi.

 

Jeszcze raz POLECAM !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swój wpis sprzed roku, dodałam uaktualnienia. Może się komuś przyda:D.

 

Jeden morał z tej bajki o budowaniu: ekipę poznaje się nie jak zaczyna, ale jak kończy... stara prawda, co?;)

Miałam szczęście do większości wspaniałych ekip:yes:, niestety o kilku w tym wątku się nie wypowiem.:no:

Od początku:

1.Rewelacyjna ekipa Pana Jana od SSO. Z sześciu nowych domów w mojej okolicy wybudował 4:). Po roku od zejścia z mojej budowy poprosiłam Pana Jana o "wymurowanie" nietypowego;) ogrodzenia, bo nie mogłam znaleźć nikogo, kto by się tego podjął. Przysłał najlepszego swojego człowieka, ja zrobiłam rysunki, Pan Jan ołówkiem na kartonie obliczenia i ogrodzenie mam dokładnie takie o jakie mi chodziło! :D Dodam, że w całym domu mam rewelacyjnie proste wszystkie ściany i kąty, co wychwalane było przez kolejne ekipy od hydraulików do tynkarzy, więc chyba jednak nie jest taką normą;):) Pan Jan: 501 679 706(nie wiem czy jeszcze pracuje, bo to dosłownie"starej daty" majster i mógł już zrezygnować ze względów zdrowotnych:(.

2.Fantastyczni Cieśle. Ekipa wspaniała i perfekcyjna. Umiejąca czytać rysunki i spinająca ogromnie ciężką więźbę ze stalową ramą co do milimetra! :D Pan Wiesław: 508 125 773, syn, Pan Robert: 504 279 459

3.Dekarze.:D Wspaniali prawdziwi fachowcy przez duże F (jak zresztą wszyscy powyżej i poniżej) - doskonale zorganizowani. Byłam jeszcze długo z nimi w kontakcie i błyskawicznie reagowali na każdy mój telefon, czy to w sprawie dodatkowej obróbki kominów po ich tynkowaniu (grubo po zakończeniu dachu), czy w sprawie blachy na dach drewutni. :D A mieli do mnie ładnych kilkadziesiąt kilometrów.:) Bracia Wiesław i Waldemar: 604235954, 606457915 (od jakiegoś czasu się powiększyli i każdy z braci założył osobną firmę żeby nadążyć z pracami)

4.Aluminiowa stolarka: okna fixy, przesuwne, uchylno-otwierane, szklany dach, oranżeria, drzwi wejściowe...:)... AllTOP Lublin!!! Do tej pory jesteśmy w kontakcie, zmiana uszczelki, czy zamka - nie ma problemu. Nikt mi tej firmy nie polecił, znalazłam ich sama widząc wykonaną przez nich stolarkę w oglądanym pod nieobecność właściciela pewnym domu...:) Pan Paweł: 502297296 Nadal jestem z tą firmą w kontakcie... na wiosnę będą mi robić zadaszenie tarasu:lol:.

5.Tynki cementowo-wapienne... po prostu rewelacja! Nie było problemu z dojechaniem po trzech tygodniach i obróbce glifów, gdy po tynkach skończyły się montować okna!:D Pan Darek: sprawdzę w starym telefonie i dopiszę... edit: 602487247

6.Hydraulika, ekipa Pana Janusza: szybko, sprawnie, kompleksowo. Z jedną, małą wpadką z niedokręconym korkiem z wodą ogrodową. I ktoś mógłby pomyśleć - dlaczego ich polecam? Bo potrafili schylić głowy, przyznać się do niedopatrzenia i pokryć koszty. Bo każdemu może się zdarzyć błąd, ale nie każdemu do niego przyznać i wyjść z honorem.:) tel: 601 396042

7.Piec gazowy, kaloryfery...usługa z bardzo dokładnym przeczytaniem projektu i pedantycznymi wręcz obliczeniami zapotrzebowania na ciepło w każdym pomieszczeniu.:) Pan Sławomir: 600 350 637. Dostępny w każdej chwili, gotowy służyć radą,zapewniający pełen serwis i regulację w każdym momencie.:)

8.Wylewki... doskonałe! Chwalone przez kolejnych wykonawców od podłóg. Super twarde i nie do zdarcia... tak ładne, że aż szkoda było je zakrywać...;):) Pan Mariusz: 515620350

9.KartonGipsy:) Słynne Misiaczki, czyli ekipa, która ubrała w w GK i ociepliła wełną mnóstwo znanych mi forumowych i nie tylko domków ;):D, są po prostu niesamowici!! Nie znam drugiej tak solidnej, doświadczonej, przemiłej i dbającej o renomę, a jednocześnie tak młodej ekipy!!! Potrafią po roku, czy dwóch zadzwonić czy wszystko w porządku, czy nic nie pękło, a jeżeli nie daj boże pojawi się jakaś ryska na suficie, to jakby była największą rysą na honorze, przylatują na sygnale w najkrótszym możliwym czasie i naprawiają na swój koszt!!!:jawdrop:Dosłownie szczęka opada! :lol: Pan Robert: 502469645 Jesteśmy w ciągłym kontakcie... przyjeżdżają dosłownie na każdy drobiazg... niedawno miałam rurę od reku do zabudowania - jechali 50 km, żeby zabudować mi ją przed Świętami!!! :lol:

 

Mam nadzieję, że nikogo o kim powinnam tu wspomnieć nie pominęłam. O wykończeniówce następnym razem...:)

 

10.Aaa... i ktoś, kto przydaje się na początku i na końcu budowy... specjalista od pielęgnacji i wycinki drzew... zna się na drzewach jak mało kto, a wycina również metodą linową...Pan Robert: 502641431

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cieśli polecanych przez Rasię mogę dodać, że przy każdej uwadze co do jakości ich pracy zostaje się zbluzganym jak bura suka. Takich słów i takiej reakcji na uwagi nie widziałam u żadnej innej ekipy.

 

Misiaczków potwierdzam, miód na serce :)

 

Przeczytałam to z ogromnym zaskoczeniem, być może dlatego, że ja nie miałam do ich pracy żadnych uwag. Ale nie mam prawa nie wierzyć, sama też swego czasu zostałam zbluzgana jak bura suka po wypowiedzeniu swoich uwag co do pracy polecanego forumowego Vadiola:(, a są tacy co go chwalą. Life is brutal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Rasiu:) No tak to jest z fachowcami... Scena z cieślami u mnie była masakryczna, pan Jan, którego zwerbowałam na podstawie Twoich rekomendacji:) i który ręczył za ich rzetelność chodził w kółko i powtarzał "po co mi to było". Aż mi go żal było, bo przecież chciał dobrze. Mój teść, starszy człowiek, kulturalnie i normalnym tonem powiedział o swoich zastrzeżeniach (np. okna za wysoko o 20 cm, przez co teraz mam twarz praktycznie na wysokości 10 cm od dolnej ramy), na co panowie cieśle zaczęli rzucać takie inwektywy, że głowa boli. Generalnie zachowanie klawisza w pierdlu, którym nota bene p. Robert jest. Z drugiej strony później Misiaki chwaliły resztę konstrukcji dachu, więc to nie jest tak, że to partacze. Najwyraźniej im się w tyłkach poprzewracało po prostu + kompletny brak kultury + przekonanie o własnej nieomylności...

 

Zapomniałam jeszcze wspomnieć, że po zakończeniu pracy została cała góra niepotrzebnie zamówionej więźby - zmarnowane pieniądze. Też błąd cieśli, bo sami robili wyliczenia na podstawie projektu.

Edytowane przez goobo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...