Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

To okropne:(. Rozumiem, że Pana Wiesława(taty Roberta) przy tym nie było, bo straciłabym wiarę w ludzi...

 

Rasiu, to właśnie p. Wiesław robił wyliczenie materiałowe i to on zaczął pyskówkę. Tym bardziej byłam zszokowana, bo niektóre słowa, jakie padły z jego ust człowiekowi w tym wieku nie przystoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nefer, to nie była kwestia gorszego dnia, wierz mi. Takiej agresji NICZYM nieuzasadnionej jeszcze nie widziałam. Gdybyśmy na nich jeszcze naskoczyli...ale nie, mój teść jest spokojnym kulturalnym człowiekiem, który nie używa obraźliwych słów i nie atakuje personalnie. Decyzja należy do przyszłych klientów - czy chcą brać ekipę, której nie można zwrócić na nic uwagi, bo może skończyć się zbluzganiem od p.., ch.., poj. itepe itede. Ja już wiem, że ręczyć mogę tylko za siebie. Myślę, że dla biednego p. Jana to też była gorzka lekcja.

Jeśli ktoś ma ochotę powspinać się, żeby wyjrzeć przez okno, lub obejrzeć stos niepotrzebnie zamówionej więźby, to zapraszam.

 

Całe szczęście jak na razie to była nasza jedyna wtopa, reszta okay, w dużej mierze dzięki Muratorowi:)

Edytowane przez goobo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuję osoby, firmy z okolic Warszawy do budowy kominka - bez plaszcza wodnego (oczywiście jak każdy inwestor poszukuje kogoś z rozsądnymi cenami:)

 

ja budujac w Markach pod Warszawa wziałem http://www.kominyikominki.pl chyba z Zielonej Gory... ceonowo zdecydowanie byli lepsi niz miejscowi spece...

 

U mojej koleżanki też robili kominek. Powiedziała, że była to zdecydowanie najlepsza ekipa z ekip pracujących na budowie. Cenowo również konkurencyjna. U mnie będą montować kominek w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że nie zapeszę ich tym wpisem :)

 

U mnie też kominek z KominyKominki:lol: Stoi od trzech lat, palę w nim prawie codziennie i jest super!:D Bardzo polecam!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9.KartonGipsy Słynne Misiaczki, czyli ekipa, która ubrała w w GK i ociepliła wełną mnóstwo znanych mi forumowych i nie tylko domków , są po prostu niesamowici!! Nie znam drugiej tak solidnej, doświadczonej, przemiłej i dbającej o renomę, a jednocześnie tak młodej ekipy!!! Potrafią po roku, czy dwóch zadzwonić czy wszystko w porządku, czy nic nie pękło, a jeżeli nie daj boże pojawi się jakaś ryska na suficie, to jakby była największą rysą na honorze, przylatują na sygnale w najkrótszym możliwym czasie i naprawiają na swój koszt!!!Dosłownie szczęka opada! Pan Robert: 502469645 Jesteśmy w ciągłym kontakcie... przyjeżdżają dosłownie na każdy drobiazg... niedawno miałam rurę od reku do zabudowania - jechali 50 km, żeby zabudować mi ją przed Świętami!!!

 

 

Chciałbym się przyłączyć do poleceń ekipy Misiaczków

 

U nas co prawda sam Pan Robert nie robił lecz jego brat ale współpraca i efekt naprawdę super. BARDZO POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja pochwalę SELKI! Wczoraj zakończyła u mnie prace związane z sufitami podwieszanymi (ok. 300 mkw) i ściankami z GK wielokrotnie polecana na forum ekipa Pana Roberta Hawrylaka – SELKI.

Choć to jest niewiarygodne, ale to jest ekipa, od której inwestor nie musi w zasadzie niczego wymagać, bo oni sami wymagają od siebie wystarczająco dużo.

 

W zakresie wyzwań technicznych nic ich nie jest w stanie zaskoczyć, ale co tu się dziwić, jeżeli w zgranym zespole od lat realizują ok 30 domów w ciągu roku. Na każdą okoliczność są w stanie zaproponować rozwiązania optymalne pod względem wytrzymałości i kosztów oraz uzasadnić rzeczowo wybór. Prace w każdym miejscu zaczynają od dokładnej analizy projektu oraz dokumentacji (np. zdjęć instalacji), aby z góry wykluczyć kolizje czy ryzyko uszkodzeń np. przewodów.

 

W zakresie potocznie rozumianej „obsługi klienta” i kultury osobistej – nie dorównała im żadna z pracujących u mnie ekip. W trakcie realizacji zdarzyło mi się zmienić zdanie, co do wykonanego już kawałka zabudowy, to mimo napiętego kalendarza, bez ociągania, bez słowa komentarza, rozebrali i zabudowali na nowo duży fragment sufitu. Jedyne, co usłyszałem, to „tu chodzi tylko o to, aby Pan był zadowolony”. Co wyjątkowe, ekipa czuła się odpowiedzialna za budowę i pojawiające się w trakcie inne ekipy, których prace wiązały się z pracami SELKI były pouczane i napominane, jeżeli chciały realizować swoje prace „na skróty”.

 

Ktoś mi na początku budowy powiedział, abym nie oczekiwał za wiele od budowlańców w zakresie kultury osobistej. Widać nie spotkał na swojej drodze SELKI. Panowie każdy dzień pracy kończyli sprzątaniem budowy (zresztą nie mówili nigdy budowa, a „Pana dom”), dokładną toaletą osobistą (mimo spartańskich warunków), tak, że kiedy odwiedzałem „mój dom” po pracy witali mnie w wysprzątanym wnętrzu, odświeżeni, uśmiechnięci, gotowi do prezentacji wykonanych prac i wysłuchania ewentualnych uwag, które jeśli były i okazały się zasadne następnego dnia były uwzględniane. Nigdy nie musiałem o nic dwa razy prosić ani niczego powtarzać – (”poproszone= zrobione”). Wyjeżdżając na weekend zostawili budowę tak wysprzątaną, że trudno byłoby stwierdzić, że trwają tam prace. Gdy dziękowałem, usłyszałem tylko „przecież mógł Pan mieć w weekend gości, więc musiał być porządek”.

 

„Misiaczki” WIELKI SZACUNEK!

 

Szczerze polecam!

Edytowane przez azakrzew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam sprawdzonego i rozsądnego hydraulika do wykonania kotłowni. Takiego, który umie podłączyć kominek z płaszczem wodnym z buforem i piecem kondensacyjnym i przede wszystkim nie robi tego pierwszy raz w życiu. Jeśli macie kogoś takiego, to proszę o namiary.

Pozdrawiam

Jarek

 

Zdecydowanie polecam p. Roberta. Człowiek rzeczowy, konkretny, słowny, znający się na robocie i normalny cenowo. Zrobił u mnie całą hydraulikę (podłogówka w całym domu, wod-kan, kotłownia połączona z kominkiem z płaszczem wodnym) i nadal jestem zadowolony. Tel do niego 512 150 034

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosimy na prv kontakt do Pana Nowakowskiego od drenażu. Jeżeli macie jakies godne polecenia firmy które zajmują się drenażami i odwodnieniem działki będziemy wdzięczni za kontakty

 

A ja polecam Pana o nazwisku Zapora, od drenażu....nie wiem czy jest chwalony czy nie ale u mnie spisał się na wielki +...po przejściach z fimą krzak która o mało nie zawaliła mi domu bez pomyślunku kopiąc dół, Pan Zapora przyjechał, wycenił, ekipa dobrze przygotowana, sprzęt profesjonalny, trochę Pan Zapora nerwowy i klnie jak szewc ale co tam .... każdemu się zdarza hehe.... http://www.zapora.pl/?id=2 Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy może ktoś mi polecić ekipę do budowy stanu surowego budynku. Budowa w okolicach Warszawy, powiat Wołomiński. Szukam sprawdzonej solidnej ekipy i niepijącej, której nie trzeba na każdym kroku pilnować.

Poszukuję również kierownika budowy z tych okolic.

Proszę o namiary na PW lub na forum. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...