Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam. Czy może ktoś mi polecić ekipę do budowy stanu surowego budynku. Budowa w okolicach Warszawy, powiat Wołomiński. Szukam sprawdzonej solidnej ekipy i niepijącej, której nie trzeba na każdym kroku pilnować.

Witam, ja również budowałem mój domek w tych okolicach i z czystym sumieniem mogę polecić firmę, która postawiła mój dom (też polecono mi ją na forum). W pierwszym etapie budowali do stanu surowego zamkniętego a później po małej przerwie robili prace wykończeniowe do stanu deweloperskiego. Budowa przebiegła sprawnie i bez większych problemów pomimo tego że nieraz bywaliśmy tylko raz w tygodniu na budowie. Przede wszystkim był ład i porządek i cała organizacja po ich stronie włącznie z zamawianiem materiałów (robili ze swoim materiałem). kontakt: 530-369-863.

 

Witam, czy ktoś mógłby z czystym sumieniem polecić dobrą ekipę parkieciarzy? Bardzo dziękuję za każde polecenie.

Przyłączam się do pytania. Poszukuję również sprawdzonych glazurników i ekipę od kostki brukowej. Najlepiej firmy dobre i tanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy może ktoś mi polecić ekipę do budowy stanu surowego budynku. Budowa w okolicach Warszawy, powiat Wołomiński. Szukam sprawdzonej solidnej ekipy i niepijącej, której nie trzeba na każdym kroku pilnować.

Witam, ja również budowałem mój domek w tych okolicach i z czystym sumieniem mogę polecić firmę, która postawiła mój dom (też polecono mi ją na forum). W pierwszym etapie budowali do stanu surowego zamkniętego a później po małej przerwie robili prace wykończeniowe do stanu deweloperskiego. Budowa przebiegła sprawnie i bez większych problemów pomimo tego że nieraz bywaliśmy tylko raz w tygodniu na budowie. Przede wszystkim był ład i porządek i cała organizacja po ich stronie włącznie z zamawianiem materiałów (robili ze swoim materiałem). kontakt: 530-369-863.

 

Witam, czy ktoś mógłby z czystym sumieniem polecić dobrą ekipę parkieciarzy? Bardzo dziękuję za każde polecenie.

Przyłączam się do pytania. Poszukuję również sprawdzonych glazurników i ekipę od kostki brukowej. Najlepiej firmy dobre i tanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś mógłby z czystym sumieniem polecić dobrą ekipę parkieciarzy? Bardzo dziękuję za każde polecenie.

 

Hej,

 

Polecam p. Jarosława Żaka tel. 602-335-387 - mi kładł deski Iroko na ogrzewanie podłogowe + wykonanie schodów (obłożenie wylanych stopni drewnem) - cała praca przebiegła bez najmniejszych zastrzeżeń.

 

PZDR

 

Qter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy możecie polecić ekipę do wykonania kompleksowej budowy do stanu developerskiego włącznie w Sulejówku.

 

Chodzi o to żeby jedni na drugich nie jęczeli że ten to to mógł zrobić lepiej itd, chodzi o zgrany zespół firm współpracujących ze sobą lub firmę konkretną która większość wykonuje samodzielnie a specyficzne rzeczy we współpracy z inną. Ale tylko jedna firma zarządza pracami i za nie odpowiada.

 

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę o podanie namiarów na solidnych wykonawców SSO. Dotychczasowe poszukiwania dają dużo do myślenia. Podawane ceny naprawdę są różne i uzależnione są od różnego stanu SSO. Jedni kończą na krokwiach, inni kryją deskowaniem i papą jeszcze inni kończą z pokryciem i orynnowaniem. Jakie kryteria przyjąć i kogo polecacie , czy dach oddać odrębnemu wykonawcy jako całość tak by mieć gwarancje jakości?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że zakończyliśmy pewne etapy prac wykończeniowych na naszej budowie, przyszedł czas na podsumowanie.

Z wielu ekip które przewinęły się przez naszą budowę, najbardziej byliśmy zadowoleni z wielotygodniowej pracy glazurnika.

Niniejszym chcieliśmy polecić forumowego vadiola (i jego pomocnika ;) ) za wykonanie naprawdę świetnej roboty w naszych łazienkach i na naszych podłogach.

To jedna z tych (niewielu) ekip, która wykonuje swoją pracę rzetelnie i fachowo, a przy tym doradza, pomaga i słucha potrzeb inwestora.

Dziękujemy Panie Robercie!

 

Niestety pozostałe ekipy nie spełniły pokładanych w nich nadziei i ich praca spowodowała dla nas albo dodatkowe nerwy albo dodatkowe koszty, więc ciężko mi je polecić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę o podanie namiarów na solidnych wykonawców SSO. Dotychczasowe poszukiwania dają dużo do myślenia. Podawane ceny naprawdę są różne i uzależnione są od różnego stanu SSO. Jedni kończą na krokwiach, inni kryją deskowaniem i papą jeszcze inni kończą z pokryciem i orynnowaniem. Jakie kryteria przyjąć i kogo polecacie , czy dach oddać odrębnemu wykonawcy jako całość tak by mieć gwarancje jakości?

 

mogę polecić ekipę, która budowała u mnie, od fundamentu po ułożenie dachówki, polecam ich , bo naprawdę są w porządku , Piotr 603625310, można powołać się na budowę w Marylce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę o podanie namiarów na solidnych wykonawców SSO. Dotychczasowe poszukiwania dają dużo do myślenia. Podawane ceny naprawdę są różne i uzależnione są od różnego stanu SSO. Jedni kończą na krokwiach, inni kryją deskowaniem i papą jeszcze inni kończą z pokryciem i orynnowaniem. Jakie kryteria przyjąć i kogo polecacie , czy dach oddać odrębnemu wykonawcy jako całość tak by mieć gwarancje jakości?

 

Ja mogę polecić swoje ekipy pod wodzą Pana Wojtka - 605588702,

Robili u mnie SSO + dach (deskowanie, papa, dachówka, komin), na każdy etap inna ekipa znająca się na robocie,

Za ustaloną wcześniej cenę zrobili mi kilka dodatkowych prac nie biorąc za to ani złotówki, robią tak jak chce inwestor, nie marudząc, kilka drobnych błędów było ale naprawili bez zbędnego gadania, cenowo bezkonkurencyjni - jak dostałem wycenę zaprzestałem poszukiwania innych ekip,

namiary dostałem również z polecenia z grupy Piaseczyńskiej, moja budowa jest w Głoskowie

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że zakończyliśmy pewne etapy prac wykończeniowych na naszej budowie, przyszedł czas na podsumowanie.

Z wielu ekip które przewinęły się przez naszą budowę, najbardziej byliśmy zadowoleni z wielotygodniowej pracy glazurnika.

Niniejszym chcieliśmy polecić forumowego vadiola (i jego pomocnika ;) ) za wykonanie naprawdę świetnej roboty w naszych łazienkach i na naszych podłogach.

To jedna z tych (niewielu) ekip, która wykonuje swoją pracę rzetelnie i fachowo, a przy tym doradza, pomaga i słucha potrzeb inwestora.

Dziękujemy Panie Robercie!

 

Niestety pozostałe ekipy nie spełniły pokładanych w nich nadziei i ich praca spowodowała dla nas albo dodatkowe nerwy albo dodatkowe koszty, więc ciężko mi je polecić...

 

 

Bardzo dziękuję za opinie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę z czystym sumieniem polecić forumowego Vadiola. Pan Robert wykonał u nas w domu sporo prac : wykończenie 2 łazienek i WC (glazura, terakota, biały montaż wszystkich urządzeń sanitarnych); ułożenie terakoty w holu, jadalni, korytarzach, garażu. Montaz okapu wyspowego.

Współpraca układała się b. dobrze - pełen profesjonalizm.

Ponieważ zdjęcie więcej mówi niż 100 słów - postaram się wrzucić kilka zdjęć naszych łazienek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy może ktoś mi polecić ekipę do budowy stanu surowego budynku. Budowa w Warszawie, początek czerwca. Szukam sprawdzonej solidnej i samodzielnej ekipy, której nie trzeba na każdym kroku pilnować.

Poszukuję również kierownika budowy z tych okolic.

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy może ktoś mi polecić ekipę do budowy stanu surowego budynku. Budowa w Warszawie, początek czerwca. Szukam sprawdzonej solidnej i samodzielnej ekipy, której nie trzeba na każdym kroku pilnować.

Poszukuję również kierownika budowy z tych okolic.

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Witam

jeśli szukasz dalej mogę polecić dobrą brygadę

z czystym sumieniem na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę o podanie namiarów na solidnych wykonawców SSO. Dotychczasowe poszukiwania dają dużo do myślenia. Podawane ceny naprawdę są różne i uzależnione są od różnego stanu SSO. Jedni kończą na krokwiach, inni kryją deskowaniem i papą jeszcze inni kończą z pokryciem i orynnowaniem. Jakie kryteria przyjąć i kogo polecacie , czy dach oddać odrębnemu wykonawcy jako całość tak by mieć gwarancje jakości?

NIE MA jednej dobrej ekipy robiącej wszystko dobrze od a do z... prywatny inwestor jeszcze bardziej dbający o własną kieszeń i solidność wykonania powinien korzystać, tak jak deweloperzy: z podwykonawców specjalizujących się w poszczególnych etapach. Ja miałam osobno: murarzy, cieśli, dekarzy... każda z ekip perfekcyjna!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...