Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość kwiatek6324
dziękuję za namiar wydaje się kompetentny,... ale okazał się najdroższy...

 

Witaj.

 

Nie zebym straszyl bo sam wlasnie zaczynam budowe, ale u kolezanki nadbudowe parteru robila

ekipa ktora niby byla polecana itp. Roznica pomiedzy moim wykonawca a nimi na wstepnej wycenie

byla taka ze byli tansi o 36%.

 

Kolezance za to spalil sie ostatnio dach bo chyba zle zrobili przejscie komina przez dach..

Wiec de facto nie patrz zawsze na cene.. bo skapy 2 razy traci.

 

Pozdr

AK

Edytowane przez kwiatek6324
oszczedny<>skapy ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę z czystym sumieniem polecić forumowego Vadiola. Pan Robert wykonał u nas w domu sporo prac : wykończenie 2 łazienek i WC (glazura, terakota, biały montaż wszystkich urządzeń sanitarnych); ułożenie terakoty w holu, jadalni, korytarzach, garażu. Montaz okapu wyspowego.

Współpraca układała się b. dobrze - pełen profesjonalizm.

Ponieważ zdjęcie więcej mówi niż 100 słów - postaram się wrzucić kilka zdjęć naszych łazienek.

Dziękuję za opinię .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję dobrego tynkarza od tynków tradycyjnych, buduję w okolicach Legionowa. Ci z którymi do tej pory się kontaktowałem "wchodzą na budowę tylko po założonych oknach",więc u mnie (okna drewniane) musieliby pojawić się drugi raz czego jakoś nie mogą zaakceptować.

dziękuje za polecenia

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do firmy ANATAK. U mnie robili bez okien i pom montażu przyjechali na "dorobienie" okien. Tynki ładne, już kilku kolejnych fachowców chwaliło.

Są na forum tel. 511 835 310

 

dziękujemy za polecenie, wykonujemy tynki gipsowe i cementowo-wapienne z agregatu, jeśli chodzi o obróbkę okien po montażu to nie ma żadnego problemu, pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poszukuję ekipy od elewacji i ogrodzenia (panele ogrodzeniowe). Budowa w okolicach Leszna (pod Warszawą).

 

Witam.

Możemy zająć się wykonaniem elewacji, kontkat do nas pod adresem: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?132483-Tynki-cem-wap-i-gipsowe-zobacz-referencje-url-www.sain.pl-url/

Pozdrawiam

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...