Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

dobra i uczciwa firma od okien drewnianych poszukiwana. Okna w starym stylu ze szprosami. Najlepiej oferująca okna Pozbud.

Ewentualnie opinia o firmie oferującej Pozbud z Otwocka:

ATU AWISTA - BH ul. Górna 62

05-400 Otwock

 

i

 

Firma Handlowo-Usługowa "STOLARES" Czesław Maliszewski

3-go Maja 20

08-110 Siedlce

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

Kolejny etap budowy zakończony.

Z czystym sumieniem mogę polecić p. Dariusza Laska (nieraz polecanego na tym forum). Prawdziwy fachowiec w swojej profesji, dopasowuje się do wymagań klienta (a przyznam się, że trochę ich mieliśmy). Jest otwarty na wszelkie niestandardowe rozwiązania (np. barierki). Zawsze odbiera telefony (jak wiecie z doświadczenia nie wszystkim się to zdarza). W kwestii kolorystyki schodów - ma szeroką paletę kolorów jak i również sam usiłuje znaleźć dany kolor jeśli tylko pokaże się do czego ma dopasować (akurat u nas do koloru drzwi). Kolejna ważna rzecz - dokładnie sprząta po wykonanej pracy. Polecam tel. D. Lasek-608404823

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi po budowie sporo styropianu KNAUF, gr.30cm

lambda = 0,040

około 15m3 (51 paczek po 0,3m3)

jestem zainteresowana sprzedażą całości

styropian w stanie idealnym, pełne paczki z folijką

do mnie przyjechał prosto z fabryki

leży w już zamkniętm i ogrzewanym domu

Nawet jeśli nie ocieplacie całego domu 30cm styropianu, mozna użyć go na różnego rodzaju wstawki

uatrakcyjniające bryłę budynku. Na przykład można pogrubić "nadwiesić" strefę nad oknami lub wykonać bonie.

cena 110zł za 1m3 (obecnie najtaniej na allegro 139zł)

odbiór własny pod Piasecznem (Głosków)

kontakt [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czytamy to forum od dawna i dzięki niemu oraz Waszym opiniom, mięliśmy przyjemność współpracować z polecanym przez Was glazurnikiem forumowym "Vadiolem". Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej u nas pracy. Pan Robert to bardzo dobry fachowiec (niewielu takich było na naszej budowie). Potrafi sensownie doradzić i nie szuka problemów tam, gdzie ich nie ma. Podsumowując: pełen profesjonalizm, spkokój i opanowanie! Jeżeli szukacie glazurnika, to szczerze polecamy!

Dziękujemy Panie Robercie:)

Agnieszka i Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowna ekipa do stanu surowego

 

Musze to napisać, bo czegoś takiego się nie spodziewałam.

Dzięki Waszym poleceniom i opiniom budowę swojego domu zleciłam ekipie Pana Mirka Gencla. Tak prowadzonej i wykonanej budowy jeszcze nie widziałam (budowałam już wcześniej dwa domy). Cały etap stanu surowego przebiegał dla mnie jak na wakacjach. Pan Mirek o wszystko zadbał, jego ludzie (i sam pan Mirek oraz jego tata) pracowali od świtu do nocy w niesamowicie trudnych warunkach. Każda moja wizyta na budowie to był miód na serce - ludzi uśmiechnięci, nigdy nie zgłaszali żadnych problemów, sympatyczni i zawsze gotowi do odpowiedzi na moje różne pytania. Na całym terenie wzorowy porządek, a po budowie z "chudziaka" można było jeść. Mój kierownik powiedział, że jeszcze tak wzorowo prowadzonej budowy nie widział. Dzisiaj rozstałam się z tą ekipą i pozostaje mi mieć nadzieję, że takie szczęście w wyborach wykonawców nie opuści mnie do końca mojej budowy.

Szczerze i z całego serca, wszystkim planującym budowę w przyszłym roku polecam Pana Mirka i jego niesamowitą ekipę z zacnym Panem Janem na czele.- tel. 502 711 910.

 

po edycji:

I bardzo ważne:

 

Pan Mirek dbał nie tylko o budowę, ale również o moją kieszeń - dzięki niemu nie przekroczyłam swojego założonego kosztorysu - pilnował każdego mojego zakupu,

 

a na koniec panowie zrobili mi jeszcze extra dodatkowy fundament pod pergolę - szok!

Edytowane przez asbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...