Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

dla chcacych wylewac posadzki dam pare porad ktore mozecie Panstwo znalezc na mojej stronie http://www.posadzkiplock-teka.pl

glownie dla osob ktore beda kladly parkiety prosze zwrocic uwage na grubosc kruszywa by wylewka miala pozniej odpowiednia wytrzymalosc na scinanie pod parkiet.na www zakladka PORADY..my dzialamy w okolicach Plocka do 100km pozdrawiam artur wisniewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

potrzebuję kogoś sprawdzonego do wykonania posadzki epoksydowej może ktoś coś ma?

 

Ja robiłam posadzkę z żywicy na wysoki połysk i będę jeszcze robić "kamyczkową" do garażu.

Wygląda fajnie, jak się sprawuje jeszcze nie wiem, bo to świeża sprawa:)

Chłopaki z Łodzi, ale przyjeżdżają do stolicy:): 603 033 537

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przyszedł w końcu i na mnie czas :wiggle:

Tadam! Kończę budowę i podsumowuję moje burzliwe przejścia.

Do napisania niniejszego postu skłoniło mnie dzisiejsze zachowanie Roberta z firmy Selka, który po moim jednym telefonie stawił się dzisiejszego popołudnia na budowie (pół roku po skończeniu prac), a mieszka w innym mieście!, zrobił 4 otwory w podwieszonych przez siebie sufitach i przygotował je pod ponowny, bezproblemowy montaż (po podłączeniu kolektorów). Uratował mi tyłek, bo sufity mieliśmy juz zrobione na gotowo i gdyby nie jego pomoc ciągnąłby mi się ten temat jeszcze parę dni albo, jeszcze gorzej, odbijałby mi się czkawką, jakby sprawą miała zajmować się ekipa hydraulików.

Uświadomił mi jak bezcenna jest możliwość polegania na sprawdzonej ekipie, która po zainkasowaniu kasy za swoją pracę nie zostawi mnie na lodzie, z pojawiającymi się problemami.

 

Patrząc z perspektywy czasu budowa domu to fantastyczna przygoda, jeśli ma się dobre ekipy:yes:

U mnie, jak i w większości rzeczy w życiu, albo trafiałam na super cudownych ludzi albo na takich totalnie nazwijmy ich "nieszczęśliwymi przypadkami".

Pewnie dla nich to ja byłam nieszczęśliwym przypadkiem, lub conajmniej wpadką, bo po prostu im nie wyszło, choć przyznaję, że się starali ... przynajmniej na początku.

Na szczęście ilość nietrafionych decyzji odnośnie ekip budowlanych była niewielka w porównaniu z tymi z pierwszej półki, ale czas, nerwy i pieniądze stracone na naprawianiu ich błędów będą mi się odbijać czakawką

 

Na liście najsolidniejszych ekip znalazły się:

- karton-gipsy Robert Hawryluk i firma Selka!: 502 469 645 -

- elektryk Rafał Puchała!: 609 336 728

- alarmy Robert Arm: 501 142 806

- dach i Janusz zwany Diablo plus Michał Dąbrowicz z Dachluxa: 500 116 292

- Dariusz Lasek - schody: 608 404 823

- Pan Witek i Artur - glazura: 695 435 814

- orzechowe podłogi i parapety Demoprojekt - Patryk: 602 245 935

- i oczywiście okna i brama garażowa Krzysztof Wycech, zwany Starym!: 604 170 274

- przyłącze wod-kan - Jerzy Łada

 

Nie jest to jeszcze moje ostatnie słowo, bo kilka ekip nadal pracuje, a i zostały prace na zewnątrz domu, które opiszę i podsumuję po zakończeniu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos slyszal o opinie o "BRYGADZIE 102" ? Czy sa godni polecenia do remontow generalnych?

 

Poszukuje kogos do tynkow gipsowych najchetniej robionych recznie (jesli mozna sobie pomarzyc)- remont mieszkania w kamienicy w Warszawie- dziekuje z gory za namiary!

Edytowane przez mmonroe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

poszukuje hydraulika który zrobi cała instalacje wraz CO. Czy ktoś może polecić osobe godną polecenia który nic nie zepsuje i kosztuje sensowne pieniądze?

przeszukałem forum i mam "niby" kilku polecanych ludzi ale wiadomo jak to na forum jest...

może ktoś coś powiedzieć o nastepującej osobie?

Andrzej Matusik 502358661

osoby z kilkoma postami z góry dziekuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje projektantów wnętrz. poszukuję firmy która urządzi wnętrze domu , jestem na etapie porównywania wycen i projektów. dzięki za wszystkie linki i wpisy. A ze swojej strony mogę polecić ekipę do budowy domu bądź remontu : http://www.fenix24.net
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

poszukuje hydraulika który zrobi cała instalacje wraz CO. Czy ktoś może polecić osobe godną polecenia który nic nie zepsuje i kosztuje sensowne pieniądze?

przeszukałem forum i mam "niby" kilku polecanych ludzi ale wiadomo jak to na forum jest...

może ktoś coś powiedzieć o nastepującej osobie?

Andrzej Matusik 502358661

osoby z kilkoma postami z góry dziekuje...

 

Pan Maciej 502286264 MT Instal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poszukuję sensownego elektryka i hydralulika.

 

Bardzo proszę:

hydraulik: p. Robert - 512 150 034

elektryk: p. Sławek 501 122 967

O obu mogę napisać same superlatywy. Sensowni, słowni, znający się na robocie, rzetelni, atrakcyjny cenowo. I posprzątają za sobą. Naprawdę fachowcy przez duże "F"

 

pozdrawiam,

darej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowna ekipa do stanu surowego

 

Musze to napisać, bo czegoś takiego się nie spodziewałam.

Dzięki Waszym poleceniom i opiniom budowę swojego domu zleciłam ekipie Pana Mirka Gencla. Tak prowadzonej i wykonanej budowy jeszcze nie widziałam (budowałam już wcześniej dwa domy). Cały etap stanu surowego przebiegał dla mnie jak na wakacjach. Pan Mirek o wszystko zadbał, jego ludzie (i sam pan Mirek oraz jego tata) pracowali od świtu do nocy w niesamowicie trudnych warunkach. Każda moja wizyta na budowie to był miód na serce - ludzi uśmiechnięci, nigdy nie zgłaszali żadnych problemów, sympatyczni i zawsze gotowi do odpowiedzi na moje różne pytania. Na całym terenie wzorowy porządek, a po budowie z "chudziaka" można było jeść. Mój kierownik powiedział, że jeszcze tak wzorowo prowadzonej budowy nie widział. Dzisiaj rozstałam się z tą ekipą i pozostaje mi mieć nadzieję, że takie szczęście w wyborach wykonawców nie opuści mnie do końca mojej budowy.

Szczerze i z całego serca, wszystkim planującym budowę w przyszłym roku polecam Pana Mirka i jego niesamowitą ekipę z zacnym Panem Janem na czele.- tel. 502 711 910.

 

po edycji:

I bardzo ważne:

 

Pan Mirek dbał nie tylko o budowę, ale również o moją kieszeń - dzięki niemu nie przekroczyłam swojego założonego kosztorysu - pilnował każdego mojego zakupu,

 

a na koniec panowie zrobili mi jeszcze extra dodatkowy fundament pod pergolę - szok!

 

p. Mirek budował mi również. Najlepsza ekipa z jaką miałem do czynienia. Zdecydowanie same plusy, noo moża poza jednym minusem... Przyzwyczajają, że tacy są fachowcy :) A później to już różnie bywa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...