Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

proponuje wydzielic osobny wątek np "POLECANI WYKOWCY" z danego wojewodztwa i podzielic na odpowiednie kategorie np.elektryka ,hydraulika,CO,tynki itp

pod kazdym polecanym wykonawcą powinny sie znajdowac nicki osob które go polecają ( np z podanym kontaktem lub nr tel) a takze nicki osob ktore go nie polecaja

osoby ktore maja najwiecej polecen powinny byc sortowane np na.górze listy, najmniej polecen na koncu

mysle ze znacznie to ulatwi wyszukiwanie osob godnych polecenia i zaoszczedzi mnóstwo czasu poszukującym

chcę pomóc sobie i innym wiec prosze nie negujcie moich uwag/sugestii .forma ulepszenia dowolna zalezna od moderatora

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja jej nie neguję - tylko soft może tego nie znieść. Liczba województw x lista specjalności i zakresów prac + baza danych do przeszukiwania nicków tych co polecają i nie polecają - super - tylko to pomysł na oddzielny portal :) ....Chyba to nie są kompetencje moderatora :):):)

Jakoś ludzie sobie radzą. A nick jest nieunikniony przy liście polecanych czy nie - w końcu jest koło każdego postu.. Niestety - trzeba włożyć minimum pracy, żeby sobie znaleźć na tej liście (bo ten wątek to lista) to czego się szuka. Może nie jest ta forma idealna, ale ten wątek dotyczy jednego województwa i POLECANYCH. Istnieje drugi wątek NIEPOLECANYCH. I istnieje wyszukiwarka na forum ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję wykonawcy wylewek.

Wylewki muszą być super równe i tylko taki wykonawca mnie interesuje.

 

Naprawdę nikt z was nie ma godnych polecenia ekip od wylewek?

...bo nie ma czegoś takiego jak "super równe". Zawsze jak się chce to można się do czegoś przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem kolejnym inwestorem bardzo zadowolonym z pracy glazurnika Vadiola.

Vadiol wykonywał u mnie łazienkę. Prace były kompleksowe - pod klucz. Nie tylko solidnie wykonuje pracę - rozsądnie doradza dobór materiałów wykończeniowych i zestawienia kolorystyczne starając się (grzecznie) uchronić inwestora od błędów.

 

Wykonywał u mnie także rozbudowę instalacji wody - wyszło lepiej niż moja ekipa hydraulików. Vadiol - nie myślałeś może aby zostać hydraulikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje projektantów wnętrz. poszukuję firmy która urządzi wnętrze domu , jestem na etapie porównywania wycen i projektów. dzięki za wszystkie linki i wpisy. A ze swojej strony mogę polecić ekipę do budowy domu bądź remontu : http://www.fenix24.net

 

Polecam biuro Medyńscy Projektowanie zajmujące się aranżacją wnętrz.

 

http://projekty-wnetrz.com/

 

Projektowali dla nas wnętrza domu i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i efekty. Dodatkowo mili ludzie, wkładający dużo zaangażowania w pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem kolejnym inwestorem bardzo zadowolonym z pracy glazurnika Vadiola.

Vadiol wykonywał u mnie łazienkę. Prace były kompleksowe - pod klucz. Nie tylko solidnie wykonuje pracę - rozsądnie doradza dobór materiałów wykończeniowych i zestawienia kolorystyczne starając się (grzecznie) uchronić inwestora od błędów.

 

Wykonywał u mnie także rozbudowę instalacji wody - wyszło lepiej niż moja ekipa hydraulików. Vadiol - nie myślałeś może aby zostać hydraulikiem?

Bardzo dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam posadzkę z żywicy na wysoki połysk i będę jeszcze robić "kamyczkową" do garażu.

Wygląda fajnie, jak się sprawuje jeszcze nie wiem, bo to świeża sprawa:)

Chłopaki z Łodzi, ale przyjeżdżają do stolicy:): 603 033 537

jak wyglada cena z metra za taka zywice (na połysk) i czy zauważyłaś może czy sie to elektryzuje. Czytałam gdzies ze jest z tym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić kogoś do wykonania RĘCZNEGO tynków cementowo wapiennych? Krucho z prądem trójfazowym, sąsiedzi nie mają niestety, agregat drogo wychodzi, a "swój" prąd będziemy mieli jak się Enerdze zachce :( (mają czas do grudnia)

Za dwa tygodnie będziemy już mieli instalacje w scianach więc głupio byłoby marnowac czas

Edytowane przez hary2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd jest ten pan Mirek?

Cudowna ekipa do stanu surowego

 

Musze to napisać, bo czegoś takiego się nie spodziewałam.

Dzięki Waszym poleceniom i opiniom budowę swojego domu zleciłam ekipie Pana Mirka Gencla. Tak prowadzonej i wykonanej budowy jeszcze nie widziałam (budowałam już wcześniej dwa domy). Cały etap stanu surowego przebiegał dla mnie jak na wakacjach. Pan Mirek o wszystko zadbał, jego ludzie (i sam pan Mirek oraz jego tata) pracowali od świtu do nocy w niesamowicie trudnych warunkach. Każda moja wizyta na budowie to był miód na serce - ludzi uśmiechnięci, nigdy nie zgłaszali żadnych problemów, sympatyczni i zawsze gotowi do odpowiedzi na moje różne pytania. Na całym terenie wzorowy porządek, a po budowie z "chudziaka" można było jeść. Mój kierownik powiedział, że jeszcze tak wzorowo prowadzonej budowy nie widział. Dzisiaj rozstałam się z tą ekipą i pozostaje mi mieć nadzieję, że takie szczęście w wyborach wykonawców nie opuści mnie do końca mojej budowy.

Szczerze i z całego serca, wszystkim planującym budowę w przyszłym roku polecam Pana Mirka i jego niesamowitą ekipę z zacnym Panem Janem na czele.- tel. 502 711 910.

 

po edycji:

I bardzo ważne:

 

Pan Mirek dbał nie tylko o budowę, ale również o moją kieszeń - dzięki niemu nie przekroczyłam swojego założonego kosztorysu - pilnował każdego mojego zakupu,

 

a na koniec panowie zrobili mi jeszcze extra dodatkowy fundament pod pergolę - szok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

poszukuje hydraulika który zrobi cała instalacje wraz CO. Czy ktoś może polecić osobe godną polecenia który nic nie zepsuje i kosztuje sensowne pieniądze?

przeszukałem forum i mam "niby" kilku polecanych ludzi ale wiadomo jak to na forum jest...

może ktoś coś powiedzieć o nastepującej osobie?

Andrzej Matusik 502358661

osoby z kilkoma postami z góry dziekuje...

 

Szczerze polecam pana Roberta Kowalskiego. Zrobił u mnie całą instalację wraz z podłogówką, a wszystko za rozsądne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić Pana Andrzeja . Buduje , że aż chce się patrzeć. Rzeczowy, solidny szybki i skromny. Wiem, że budował domki ludziom z TV ale nie chwali się tym. Przemawia do mnie jego praca. Telefon mogę dać na priv. Pan mieszka na Bródnie. Mogę go polecić z czystym sumieniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...