Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Szukam sprawdzonej firmy do wykonania instalacji CO+CWU w oparciu o piec kondensacyjny gazowy. Chodzi o kompletną usługę dostawu urządzeń i montaż wraz z odbiorem i uruchomieniem. Dom znajduje się w Zaborowie powiat war-zach. Z góry dziękuję za sprawdzone namiary. Jednopostowcom także dziękuję ale za nie zamieszczanie autoreklamy.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Polecam elektryka- znanego już tu na forum- Pana Andrzeja Zielińskiego 604720856. Właśnie wykonał u nas inst elektryczną, domofon, Tv w każdym pokoju, oświetlenie ogrodu i inne... cenowo raczej ok, :Dczłowiek bezproblemowy, jak trzeba było coś zamienić to bez focha, na budowie czyściutko, nie widać oznaki zniszczenia czegokolwiek:) Dziękuję i zapraszam Panie Andrzeju i Maćku na ciacho podczas robót przyłączeniowych:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam sprawdzonej firmy do wykonania instalacji CO+CWU w oparciu o piec kondensacyjny gazowy. Chodzi o kompletną usługę dostawu urządzeń i montaż wraz z odbiorem i uruchomieniem. Dom znajduje się w Zaborowie powiat war-zach. Z góry dziękuję za sprawdzone namiary. Jednopostowcom także dziękuję ale za nie zamieszczanie autoreklamy.

Z góry dziękuję.

 

Polecam Jacka Starneckiego 607 805 016

 

Polecam elektryka- znanego już tu na forum- Pana Andrzeja Zielińskiego 604720856. Właśnie wykonał u nas inst elektryczną, domofon, Tv w każdym pokoju, oświetlenie ogrodu i inne... cenowo raczej ok, człowiek bezproblemowy, jak trzeba było coś zamienić to bez focha, na budowie czyściutko, nie widać oznaki zniszczenia czegokolwiek Dziękuję i zapraszam Panie Andrzeju i Maćku na ciacho podczas robót przyłączeniowych

 

Potwierdzam, Pan Andrzej nie tylko zrobił nam i sąsiadom instalacje, ale także wraz z wykańczaniem kolejnych pomieszczeń przyjeżdża i podłącza kontakty. I mimo że minęło ponad rok dokładnie pamięta, który kabel do czego. Poza tym bardzo dobry kontakt i doradził nam wiele rzeczy, dzięki czemu nie mamy teraz problemów typu ...przydałby się tu jeszcze kontakt ...schodówka itd - wszystko przemyślane. Poza instalacją elektryczną wykonał nam instalację alarmową, lan , tv, pod domofon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gorąco polecam glazurnika – forumowego Vadiola!

Dołączam do grona zadowolonych klientów.Potwierdziły się wcześniejsze opinie:

pracowity, fachowy, świetnie zorganizowany, słowny, dokładny, cierpliwy-a do tego jeszcze sympatyczny :lol2: . Pomimo, że prace rozpoczęte” z marszu”, bez szczegółowego planu- wykonanie bez zastrzeżeń.

Życzymy wszystkim takich fachowców na budowach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gorąco polecam glazurnika – forumowego Vadiola!

Dołączam do grona zadowolonych klientów.Potwierdziły się wcześniejsze opinie:

pracowity, fachowy, świetnie zorganizowany, słowny, dokładny, cierpliwy-a do tego jeszcze sympatyczny :lol2: . Pomimo, że prace rozpoczęte” z marszu”, bez szczegółowego planu- wykonanie bez zastrzeżeń.

Życzymy wszystkim takich fachowców na budowach.

Bardzo dziekuje za opinie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba twoja rodzina bo ekipa nadaje się czarną listę.

 

niestety nie zgodze sie z Toba,ekipa praktycznie skonczyla budowac i jestesmy bardzo zadowoleni,ekipa buduje w mgnieniu oka,poniewaz sklada sie z 7 osob, domy budowali moim znajomym i nie spotkalam sie jeszcze z negatywnymi opiniami, wlasciciel buduje ponad 30 lat domy takze to nie jest ekipa z rocznym doswiadczeniem,POLECAM NAPRAWDE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje dobrej ekipy wykonawczej do SSO. Domek parterowy, uzytkowo 257m2, dach 435m2 na terenie Warszawa-Miedzylesie. Sciana dwuwarstwowa (ceramika 25 + styropian 25). Pokrycie plaska dachowka ceramiczna. Brak piwnic, poddasze nieuzytkowe.

 

Moze ktos poleci dobrego wykonawce? Ew. prosze o kontakt na [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam doświadczonej i solidnej, a zarazem rozsądnej cenowo ekipy do położenia tynku cienkowarstwowego na elewacji domu jednorodzinnego w Warszawie. Dzięki z góry za wszystkie namiary.

 

Witam.

Zapraszam do kontaktu: 667 003 003

Solidnie, faktura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

buduję w Warszawie (Białołęka) wg projektu Metropolitan http://www.domo.com.pl/projekt-metropolitan i aktualnie szukam:

- dobrych okien wraz z montażem (do stałych forumowiczów - wiem, ofertę od Jareko już mam ;) )

- ekipy dekarskiej

- instalatorów c.o. i wod-kan

- instalatorów reku z GWC (ciągle się waham czy na pewno chcę reku :rolleyes: )

- wykonawcę schodów stalowych

 

Polecić mogę wykowawcę stanu surowego, p.Baranowskiego (Barbud), któremu wystawiam solidną 4kę i jego ekipę murarzy czyli p. Edzia Deniszewskiego, który zawsze chętnie podpowiada, pomaga i ogólnie wykazuje się inicjatywą

Edytowane przez habzimierz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje kogoś do położenia szpachli na ścianę 4 x 2,5 m, Warszawa-Ochota, termin najlepiej jeszcze w tym tygodniu.

 

Możecie kogoś polecić ? Próbowałem zrobić sam remont i niestety ta jedna ściana okazała się dużym problemem (odpadła z niej farba, razem z wszystkim co było pod nią).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem od dzisiaj na forum, przeszukiwałam wpisy w poszukiwaniu dekarzy oraz brukarzy. Jesli to pomoże to spisałam kilka kontaktów w zakresie brukarstwa, od użytkowników forum, którzy polecali tych wykonawców:

 

1) 502 166 637 Kostka brukowa

2) http://brukujemy.pl/

 

3) Michał z Wyszkowa 668-664-705 Kostka brukowa

4) SMART-BUD 511 226 732 Kostka brukowa

5) Sławek 697 606 322 Kostka brukowa

6) Robert Mińsk Maz. 504 597 061 Kostka brukowa

Zaznaczam, że są to kontakty wybrane z postów, które przejrzałam na forum, też zamierzam skontaktować się z tymi wykonawcami i kogoś wybrać.

Jeśli tak mogę pomóc na początek:)

A solidnego i doświadczonego Dekarza szukam nadal, gdyby ktoś jeszcze mógł polecić - to polecam się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...