Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

/.../ aktualnie szukam:

- dobrych okien wraz z montażem (do stałych forumowiczów - wiem, ofertę od Jareko już mam ;) )

- ekipy dekarskiej/.../

 

Dzień dobry!

Okna "badałam" ponad dwa miesiące. Też miałam ofertę od Jareko, poza tym z OknoPlastu, Vetrexu, Okno-Polu, MS i OknoPlusa (to PVC) oraz od Rumińskiego i zakładu stolarskiego Stodom (drewniane). Wybrałam OknoPlus i to byl strzał w dziesiątkę. Proces wyceny, doradztwo, transakcja i montaż na najwyzszym poziomie. Jakość bardzo dobra a cena bardzo rozsądna. Też buduję na Białołęce i mogę zamontowane okna zaprezentować.

Ekipę dekarską wybrałam z polecenia Rasi i również mogę ją polecić - to solidna firma pana Wiesława Giernatowskiego z Legionowa. Dach też można u mnie obejrzeć.

Wszelkie namiary chętnie podam (kontakt na prywatną wiadmomość).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich,

 

buduję w Warszawie (Białołęka) wg projektu Metropolitan http://www.domo.com.pl/projekt-metropolitan i aktualnie szukam:

- dobrych okien wraz z montażem (do stałych forumowiczów - wiem, ofertę od Jareko już mam ;) )

- ekipy dekarskiej

- instalatorów c.o. i wod-kan

- instalatorów reku z GWC (ciągle się waham czy na pewno chcę reku :rolleyes: )

- wykonawcę schodów stalowych

 

Polecić mogę wykowawcę stanu surowego, p.Baranowskiego (Barbud), któremu wystawiam solidną 4kę i jego ekipę murarzy czyli p. Edzia Deniszewskiego, który zawsze chętnie podpowiada, pomaga i ogólnie wykazuje się inicjatywą

 

Witam.

Ja korzystałem z usług firmy Oknovist z Otwocka, zajmującej się między innymi dystrybucją i montażem okien Oknoplast Kraków.

U nas się sprawdzili, tak więc mogę polecić. Cenowo też byli bardzo konkurencyjni.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domy, bliźniaki, segmenty na sprzedaż - znajdują się w Jaktorowie, 5km od Grodziska Mazowieckiego, blisko szybkich tras dojazdowych, prowadzących m.in. do Warszawy (35 km trasą A2), stacji PKP, ale także niedaleko terenów zielonych, umożliwiających aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Bardzo blisko szkoła, przedszkola, sklepy, apteki, ośrodki zdrowia. Duże ogrody przy każdym domu. Jeszcze 9 domomów czeka na nowych właścicieli na stronie https://bud.ma-box.pl/

 

Budynki powstają z wysokiej klasy materiałów czołowych producentów na każdym etapie budowy. Za ogrzewanie (chłodzenie latem) odpowiada nowoczesna pompa ciepła Vaillant typu split. Zawsze świeże powietrze zapewnia wentylacja z odzyskiem ciepła – rekuperator Zehnder 350.

Edytowane przez strix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie budowa już zakończona więc nie będę trzymała swoich doświadczeń z ekipami tylko dla siebie. Było niestety kilku wykonawców fatalnych, kilku co najwyżej średnich, więc o nich pisać i publicznie oceniać nie będę. Z tych co mogę polecić jako pewniaki:

 

Budowa domów pod klucz ad A do Z (same SSO chyba też). Pan Mariusz tel. 881 436 036. Dobrze, że na niego trafiłam bo uratował moja zaczętą budowę gdy ja już nie miałam siły i wszystkiego dość. Człowiek dbał o moje pieniądze, doradzał we wszystkim jak tylko nie wiedziałam lub miałam wątpliwości. Człowiek z pasją do budowania i mega cierpliwością do pomocy i tłumaczenia jak „krowie przy rowie”.

 

Projektowanie wnętrz. Pani Anna 721 017 408. Kobieta ma smak i umie wczuć się w potrzeby klienta. Nie wydziwia. Projektuje ładnie, ergonomicznie ale i „po ludzku”. Zawsze wykonuje wizualizacje tego co projektuje tak że widać jak wnętrze będzie wyglądać finalnie zanim cokolwiek się w nim zacznie dziać.

Edytowane przez justkaaa
..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję wykonawcy dwóch okien połaciowych-świetlików nieotwieralnych w dachu na dwoma pokojami na ostatnim piętrze.

Budynek to 7-piętrowa przedwojenna kamienica w centrum Warszawy z dachem oddzielonym pustką od stropu. Strop w płyty zbrojonej, dach kryty papą o nachyleniu maks 10 stopni. Interesują mnie okna o pow. 0,7-0,9 m2. Dokumentacja architektoniczna dachu szczątkowa.

 

Polećcie mi jakąś ekipę oraz mądre, trwałe, energooszczędne i trudne do niesolidnego wykonania rozwiązanie ;-).

 

Pozdrawiam i dziękuję

Krzysiek

509 678 872

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może polecić:

 

1. Firmę od rekuperacji w stropie;

2. Wykonawcę pokryć dachowych membraną np. Sika?

 

Wingerman, spróbuj: Zakład Instalacji Elektrycznych p. Andrzej Urbańczyk Piaseczno, tel. 22 750 27 89

Wykonywał nam przyłącze prądu budowlanego wraz ze skrzynką oraz wszystkimi formalnościami, a także uziom fundamentów, poszło sprawnie, byliśmy zadowoleni, nie wykluczamy dalszej współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Właśnie zakończyłem budowęSSO .Z przyjemnością polecam firmę MURBUD Kamila Kuryły 510748629.Chłopaki pracują szybko i dokładnie.Kamil wyłapał kilka błędów w projekcie dokładając sobie roboty przy okazji.Nie było mowy o zaliczkach,rozliczaliśmy się po zakończeniu każdego etapu.Po udręce z urzędami współpracę z nimi wspominał będę bardzo dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!! ponownie..

 

Ponawiam moją prośbę w temacie pomocy w odnalezieniu ekipy do SSO / SSZ.

 

Już za chwile dostane pozwolenie a ja wciąż nie mam speca od budowy. POMOCY!!

 

 

Oczywiście wszytscy inni godni polecenia - tj. studniarze, fundamenty, kiero budowlany czy inwestorzy - mile widziani!!!!!!

Edytowane przez ashtare
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

oczywiście zupełnie zapomniałam. Mogę już polecić pierwszych speców.

 

 

Pani Architekt która robiła nam adaptacje - http://www.architekci.pl/user/index2.php?uj_id=2289

 

Okey, końcowa kwota wyszła większa niż na początku, ale na prawdę adaptację wykonała pierwszorządnie, a do tego pomogła w przygotowaniu wszytskich dokumentów do pozwolenia, tak że jak odebraliśmy od niej projekt moglismy od razu zawiesc go do starostwa. (chociaz na sto procent to powiem w przeciągu tygodnia czy się spiasała, jak odbiore pozwolenie:yes: )

 

 

 

 

pozdrawiam serdecznie

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!! ponownie..

 

Ponawiam moją prośbę w temacie pomocy w odnalezieniu ekipy do SSO / SSZ.

 

Już za chwile dostane pozwolenie a ja wciąż nie mam speca od budowy. POMOCY!!

 

 

Oczywiście wszytscy inni godni polecenia - tj. studniarze, fundamenty, kiero budowlany czy inwestorzy - mile widziani!!!!!!

 

Witaj

poszło na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie budowa już zakończona więc nie będę trzymała swoich doświadczeń z ekipami tylko dla siebie. Było niestety kilku wykonawców fatalnych, kilku co najwyżej średnich, więc o nich pisać i publicznie oceniać nie będę. Z tych co mogę polecić jako pewniaki:

 

Budowa domów pod klucz ad A do Z (same SSO chyba też). Pan Mariusz tel. 881 436 036. Dobrze, że na niego trafiłam bo uratował moja zaczętą budowę gdy ja już nie miałam siły i wszystkiego dość. Człowiek dbał o moje pieniądze, doradzał we wszystkim jak tylko nie wiedziałam lub miałam wątpliwości. Człowiek z pasją do budowania i mega cierpliwością do pomocy i tłumaczenia jak „krowie przy rowie”.

Woli uzupełnienia strona internetowa http://abcdomek.pl/

 

Projektowanie wnętrz. Pani Anna 721 017 408. Kobieta ma smak i umie wczuć się w potrzeby klienta. Nie wydziwia. Projektuje ładnie, ergonomicznie ale i „po ludzku”. Zawsze wykonuje wizualizacje tego co projektuje tak że widać jak wnętrze będzie wyglądać finalnie zanim cokolwiek się w nim zacznie dziać.

Pani Ania niestety nie ma strony WWW. Chyba muszę ja namówić by zrobiła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z czystym sumieniem dołączam do polecających ekipę Pana Roberta "Selki" do ocieplania dachu i zabudowy K-G, telefon: 502 469 645. Szybko i dokładnie, z dbałością o szczegóły i wyraźnie wyczuwalną dbałością o zadowolenie klienta :) Ekipa terminowa, a po zakończonych pracach na budowie czyściutko. Edytowane przez baniaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić firmę Oj-Bud z Legionowa. Prace były wykonane na czas i solidnie. Poniżej zostawiam adres firmy:

http://www.ojbud.pl/

Uspokujcie sie w tym Oj-Budzie. Żeście dziś przeprowalidzi zmasowany marketingowy atak? Roboty nie ma to sie za klawiaturę chwyciliście. Wchodzę na forum muratora a tam chwalą Oj Bud. Wchodze na GW http://forum.gazeta.pl/forum/w,106,137927981,137927981,Oj_Bud_calkiem_dobra_firma.html a tam też chwalą Oj Bud. Za chwilę otworze lodówkę a tam tez będzie ktoś kto będzie chalił Oj bud. Dajcie spokój bo już zaczynam się bać, że jak wyjrze za okno to tez waszą reklame zobacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...