Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

poproszę namiar

 

dziękuję

pozdrawiam

Art6

 

Poszło na priv, ale w sumie to mogę przecież podać i tutaj, bo po to jest ten wątek.

EWBUXXXO - tel. 667 003 003

 

A gdyby ktoś miał sprawdzonych ludzi do ogrodzenia w jakiś rozsądnych cenach to bardzo proszę.....Okolice: Stare Bablice, Ożarów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już tak mi się zebrało na polecanie, to mam też firmę od schodów wewnętrznych: http://www.schody-kasprzak.pl Są z Pomorza, ale robią też schody i w Niemczech i w Warszawie.

Wybieraliśmy chyba z 8 ofert (jakoś tak wyszło) ceny od 12 do 24 tyś za mniej więcej to samo, więc czasami warto się wysilić i zebrać kilka propozycji.

Część schodów idzie "po łuku" co dla niektórych było już sporym wyzwaniem... Inni wołali 50 % przedpłaty przy podpisaniu umowy.

A tu i cena ok, i przedpłata "symboliczna" i łuk nie był problemem, a schody wyszły dokładnie takie na jakie się umawialiśmy.

 

A osobiście poszukuję też kogoś do porządnego zaizolowania balkonów, zrobienia obróbki blacharskiej i położenia płytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam każde słowo kolegi odnośnie EWBUXXXO. Współpraca i profesjonalizm na bardzo wysokim, a niestety rzadko spotykanym poziomie. Aż znowu chce się budować ;-)

Szczegóły mogę opowiedzieć na priv.

 

 

Panie Radku - dziękuję za słowa uznania.

Ale jeszcze prace w trakcie, a Pan już chwali - a jak to mówią: nie chwal dnia przed zachodem słońca :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam biuro projektowe Medyńscy Projektowanie. Miła pani projektant, otwarta i elastyczna. Wykonała dla mnie projekt części mieszkania i jestem bardzo zadowolona. Projekt bardzo ładny, dużo ciekawych pomysłów. Strona biura: projekty-wnetrz.com

Ceny też mają jak na Warszawę bardzo przystępne i jest możliwość negocjacji

 

trzeba być totalnym ignorantem / imbecylem aby dawać sobie taką antyreklamę... proponuję przenieść do czarnej listy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Radku - dziękuję za słowa uznania.

Ale jeszcze prace w trakcie, a Pan już chwali - a jak to mówią: nie chwal dnia przed zachodem słońca :)

 

Pozdrawiam

 

Panie Piotrze, słońce już bardzo nisko, a jest i na forum "czarna lista", więc jak się Pana chłopaki "postarają", to i tam też można jeszcze coś nabazgrać.... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ogrodów gorąco polecam ekipę Pana Rafała Lewandowskiego LEWGARDENBRUK 508562385. Panowie zajmują się m.in. ogrodzeniami, ogrodami, nawodnieniem i kostką brukową. U mnie wykonywali te prace kompleksowo. Bardzo estetyczne, terminowo a efekt rewelacyjny. Uśmiech nie schodzi z twarzy po zakończonych pracach! Pan Rafał jest bardzo uprzejmy, zawsze służy pomocą, doradzi i podsunie fajne rozwiązania. Panowie są bardzo sympatyczni, zupełnie bezproblemowi i kontaktowi. Jednym słowem fajna, energiczna ekipa, wykonująca imponujące prace :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Do malutkiego grona wykonawców http://forum.muratordom.pl/showthread.php?48916-Warszawa-i-okolice-bia%C5%82a-lista&p=4716879&viewfull=1#post4716879, których mogę polecić z czystym sumieniem dorzucam ekipę Pana Bogdana 607 893 782.

Ekipa specjalizuje się w tynkach cementowo-wapiennych.

Wprawdzie robotę zakończyli w zeszłym roku to teraz wykańczali jeszcze drobne duperele (glify etc), a że obiecałem sobie nie chwalić przed zakończeniem wszystkich robót, toteż robię to dopiero teraz.

 

Jako że są to moje pierwsze tynki jakie "kładę" w życiu to moja opinia nie jest może zbyt wiarygodna (oczywiście jestem zachwycony). Jednak aż dwóch innych podwykonawców (niedoszły pan od tarasu i pan od kominka) nie dotykając ścian zawyrokowali, że są gipsowe (że niby takie gładkie i białe) - a to już chyba o czymś świadczy :)

Ponadto ekipa bardzo słowna, wesoła, czysta no i przede wszystkim z gór! :)

 

Gorąco polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy jeszcze w trakcie wykończeniówki, ale przez naszą ekipę przewinęło się już wielu wykonawców naprawdę godnych polecenia:

 

1. Stan surowy otwarty do więźby - firma Konwestur pana Koniecka

http://bud.konwestur.pl/

Budowa z nimi to naprawdę czysta przyjemność, nasza działalność ograniczała się do wizyt (częstych) na budowie, wykonawstwo z materiałami więc zupełnie nie musieliśmy się o nic martwić. Budynek trzyma wszystkie wymiary - okna, drzwi, itp, kolejni wykonawcy chwalili jakość postawienia. Firma wykonywała nam też elewację, ta współpraca przebiegła również bez żadnych problemów

 

2. Dekarz - pan Marek Kamiński, tel. 604738374, dekarz pierwsza klasa (dach do zobaczenia w moim dzienniku)

 

3. Hydraulik - pan Zbigniew Kapszukiewicz, tel. 606340031. Jedyne czego żałujemy to to, że nie trafiliśmy na niego w momencie stanu zero, bo musiał poprawiać piony po pierwszym hydrauliku i niepotrzebnie rozkuwać budynek. Robił nam instalację podłogówki, ogrzewania, wodną, kanalizacyjną, odkurzacz centralny, dostarczał też grzejniki i piec. Świetny fachowiec, również chwalony przez kolejne ekipy

 

4. Tynkarze, tynki cementowo-wapienne - pan Piotr, tel. 503163234, kontakt znalazłam na forum Muratora, polecam dalej bo jesteśmy bardzo zadowoleni. Tynki są równe, prace wykonane były bardzo szybko. Czekamy jeszcze na ostatnie przecieranie, gruntowanie ścian i założenie parapetów, też z tą ekipą

 

5. Dostawca płytek, armatury, baterii, itp - pan Marek Kalbarczyk, tel. 509441704

U pana Marka zamawialiśmy właściwie kompletne wyposażenie łazienek w cenach internetowych lub nawet lepszych. Pan Marek cały czas bardzo się starał, szybko uzupełniał braki jeśli zaszła taka potrzeba, szukał dla nas elementów które były trudno dostępne. Wszystko przywoził na na budowę, czasami wiele razy małe ilości, bo nam zależało na czasie, naprawdę bardzo polecam

 

Mam jeszcze wielu innych - glazurnika, elektryka, dostawcę drzwi zewnętrznych...Glazurnika zapytam czy mogę dać telefon i też umieszczę, informacji udzielę na razie na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam.

Czy polecana przez Ciebie firma:

Witam

Wykonujemy posadzki betonowe - wylewki - szlichty - jastrych maszyną PUTZMEISTER zwaną mixokretem.

 

Dzięki zastosowaniu tej maszyny i naszego doświadczenia otrzymacie Państwo równe i przygotowane podłogi pod układanie płytek lub parkietu, paneli, gresu, kamienia i innych materiałów.

 

Posadzki wykonujemy solidnie i szybko. Dom jednorodzinny w ciągu jednego dnia.

 

Wylewki świadczymy na terenie woj. mazowieckiego, ale możemy dojechać w każdy zakątek naszego kraju, po wcześniejszym ustaleniu :)

 

Cena dotyczy wykonania 1 m2 posadzki z materiału powierzonego przez Klienta o grubości 4-6 cm. - powyżej 100 m2

 

Na życzenie Klienta, możemy również wykonać pracę z naszego materiału, wtedy nie musisz się martwić o jego nadwyżkę, bądź niedobór. Cena będzie konkurencyjna. Zobacz inne nasze aukcje.::)

 

Więcej informacji pod numerem tel.

 

0-501-159-409

 

Zapraszamy do współpracy

 

 

 

wykonywała u Ciebie układanie styropianu przed wylewką?-tak zrozumiałam.

Kiedy należy zrobić "próg" na zakończenie płaszczyzny wylewki przy balkonach i wjeździe do garażu?

Mam teraz SSO zostawione na zimę z zabezpieczonymi otworami przed deszczem i śniegiem oraz "wizytacjami" nieproszonych gości.

Czy należy obtynkować otwory przed montażem okien?

Czym należy najlepiej ocieplić strop nad piętrem na strychu aby nie zagościły w ociepleniu myszy?

Może ktoś się pochyli nad moimi wątpliwościami?

 

Pozdrawiam i dziękuję.

 

 

Czy znacie kogoś wykonującego stalowe ramy ze stalową klapą nad schodkami strychowymi jako zabezpieczenie ppoż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...