Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Poszło na priv, ale w sumie to mogę przecież podać i tutaj, bo po to jest ten wątek.

EWBUXXXO - tel. 667 003 003

 

A gdyby ktoś miał sprawdzonych ludzi do ogrodzenia w jakiś rozsądnych cenach to bardzo proszę.....Okolice: Stare Bablice, Ożarów

 

Proszę o namiar

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

Teraz już mogę polecić z czystym sumieniem wykonawcę skończyli u mnie SSO. parę dni temu z wierzbą

podaje tel. 724392678

może przyda się komu

a ja teraz przymierzam się do przykrycia dachu i prawdo podobnie zakończę na ten rok

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domy, bliźniaki, segmenty na sprzedaż - znajdują się w Jaktorowie, 5km od Grodziska Mazowieckiego, blisko szybkich tras dojazdowych, prowadzących m.in. do Warszawy (35 km trasą A2), stacji PKP, ale także niedaleko terenów zielonych, umożliwiających aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Bardzo blisko szkoła, przedszkola, sklepy, apteki, ośrodki zdrowia. Duże ogrody przy każdym domu.

 

Budynki powstają z wysokiej klasy materiałów czołowych producentów na każdym etapie budowy. Za ogrzewanie (chłodzenie latem) odpowiada nowoczesna pompa ciepła Vaillant typu split. Zawsze świeże powietrze zapewnia wentylacja z odzyskiem ciepła – rekuperator Zehnder 350.

 

Jeszcze 9 domomów czeka na nowych właścicieli na stronie https://bud.ma-box.pl/

Edytowane przez strix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam do SSO i reszty budowy domu firmę "abcdomek" tel. 881 436 036. Bardzo rzetelni, pomocni i na pewno godni polecenia. Dbają o budowę jako całokształt i w trakcie budowy ale i po jej zakończeniu. Z perspektywy czasu żałuje że nie wszytskich ich rad słuchałem bo lepiej bym na tym wyszedł. Taka ekipa to niestety rzadkość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poproszę o namiary na dobry i niedrogi piasek 0-2 do wylewek. Najchętniej wschodnia strona Warszawy, okolice Wołomina.

 

Kupowałam piasek do wylewek od pana Leszczyńskiego tel. 508 083 401.

Piasek bardzo dobrej jakości. Forma mieści się na Białołęce, więc strona Warszawy się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuję solidnej i sprawdzonej firmy/ekipy do wykonania mebli :kuchennych, zabudowy, szaf wnękowych. Jest tego sporo więc wolę nie eksperymentować z domorosłymi "dłubkami" i innymi "złotymi rączkami".

Pozdrawiam

 

http://www.pueblo.com Trzy lata temu zrobili mi wszystkie meble w domu. Ekipa z polecenia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poproszę o namiary na dobry i niedrogi piasek 0-2 do wylewek. Najchętniej wschodnia strona Warszawy, okolice Wołomina.

 

Namiar na piasek do wylewek 501228409 wylewkarz powiedział że najlepszy piach jaki widział do tej pory :) a cena też niezła. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam glazurnika. Sam o sobie mówi że na posadzkach kładzie płytki że nie nachodzą na siebie, na ścianie woda nie stoi i chyba co najważniejsze to że kładzie szkliwionym do wierzchu!!! :rotfl:

 

...a serio to mogę kolegę Jacka spokojnie i z czystym sumieniem polecić - może nie jest najtańszy (najdroższy też nie ale nie robi za pół darmo ;)) ale chyba artysta... łazienki kompleksowo z hydrauliką, elektryką, zabudowami gips-kart. i białym montażem.

 

Kontakt przeze mnie (na priv) a ja ze swojej strony nadmienię że mam wolny termin na początek grudnia - niestety (dla mnie niestety) jedna robota wypadła i jest dziura... taka krypto reklama - chyba wybaczycie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam glazurnika. ...

...

...a serio to mogę kolegę Jacka spokojnie i z czystym sumieniem polecić - może nie jest najtańszy (najdroższy też nie ale nie robi za pół darmo ;)) ale chyba artysta... łazienki kompleksowo z hydrauliką, elektryką, zabudowami gips-kart. i białym montażem.

 

Kontakt przeze mnie (na priv)

 

Kontakt był już podawany, a numer się nie zmienił (wiem bo akurat u mnie pan Jacek kładzie płytki), więc chyba pan Jacek się nie obrazi jak przypomnę bezp. kontakt do niego. Pozdrawiam ciepło Wodza!

 

 

Mogę polecić kolegę (sąsiad-konkurencja! :D ) specjalista (!!!) od kompleksowych remontów mieszkań... łazienek... glazury i terakoty... suchej zabudowy K-G... paneli oświetleniowych z płyt G-K...

 

...polecam konkurencje bo on "bardziej" remonty i płytki a ja "bardziej" wykończeniówka bez płytek i nie wchodzimy sobie w drogę... choć czasem razem pracujemy :wink:

 

...namiary:

Jacek Lehmann

tel.604-620-665

.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...