Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szukam "złotej rączki" - firmy, która wykona mi w bardzo dobrej jakości i sensownej cenie remont segmentu - malowanie, wymiana okien, wymina drzwi, paneli, parapetów itp.

Pls. polećcie kogoś kogo znacie z doświadczenia.

Edytowane przez MichałJulianów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy ktoś może mi podać namiary na architekta wnętrz?

 

Witam,

 

Czy poszukujesz jeszcze architekta ? Mogę Ci polecić mojego - co prawda robiłem tylko projekty łazienek i kuchni ale ceny przystępne a ekipy wykończeniowe chwalą za precyzję szkiców instalacji a my generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni z projektów.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam panów od mebli z okolic Błonia i Kampinosu http://meble-admar.pl/ Robili u mnie zabudowę kuchenną, zabudowę w wiatrołapie, zabudowę 2 wnęk - wszystko z laminatu, chociaż robią też z innych materiałów. Nie są najtańsi, ale są dokładni i z efektów pracy jestem zadowolony. Dokładnie dopasowali blat laminatowy w kuchni (nie było konieczności dawania listwy przy ścianach - wystarczył silikon), bez problemu poradzili sobie z montażem pasków ledowych (wyfrezowali wgłębienia) - oświetlenie podszafkowe. Dbają o estetykę, szuflady i szafki są zamontowane i wyregulowane tak, że szczeliny między szufladami/drzwiczkami "zgrywają się" w poziomie i pionie. Starają się doradzić ze swojego doświadczenia co jest praktyczne/sprawdza się, aczkolwiek nie upierają się koniecznie przy swoich koncepcjach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domy, bliźniaki, segmenty na sprzedaż - znajdują się w Jaktorowie, 5km od Grodziska Mazowieckiego, blisko szybkich tras dojazdowych, prowadzących m.in. do Warszawy (35 km trasą A2), stacji PKP, ale także niedaleko terenów zielonych, umożliwiających aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Bardzo blisko szkoła, przedszkola, sklepy, apteki, ośrodki zdrowia. Duże ogrody przy każdym domu.

 

Budynki powstają z wysokiej klasy materiałów czołowych producentów na każdym etapie budowy. Za ogrzewanie (chłodzenie latem) odpowiada nowoczesna pompa ciepła Vaillant typu split. Zawsze świeże powietrze zapewnia wentylacja z odzyskiem ciepła – rekuperator Zehnder 350.

 

Jeszcze 9 domomów czeka na nowych właścicieli na stronie https://bud.ma-box.pl/

Edytowane przez strix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff

mój pierwszy raz poprzedziłem lekturą kilkudzisięciu stron tego (ale nie tylko) wątku. Wielkie dzięki Wam wszystkim za świetną robotę.

Jako że rozpoczynam budowę prosiłbym o namiary na kierownika budowy z okolic Grodziska Maz. Inne wykopiowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuje dobrych tynkarzy, mozecie mi kogos polecic?i panów od wylewek tez.

dzieki

 

Do tynków wewnętrznych polecam ekipę Pana Huberta "SAIN". Ja jestem bardzo zadowolona, u mnie pracował Pan Adrian z ekip Pana Huberta wraz z innymi tynkarzami.

Edytowane przez MonDav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam firmę zajmującą się projektowaniem mebli na wymiar Interior.

http://www.meble-interior.pl/

 

Ja miałam przyjemność współpracować z Panem Krzysztofem.

Zamawiałam w tej firmie meble kuchenne wraz z montażem.

Fronty akrylowe.

Rewelacyjny kontakt, po prostu super przykład perfekcyjnego podejścia do klienta.

Bardzo dobrze, profesjonalnie przygotowana firma - Pan Krzysiek wszystko wytłumaczy, doradzi, zaproponuje swoje wizje.

Firma dotrzymuje terminów, utrzymuje kontakt, a ekipa montująca to jedna z najlepszych ekip, jaka zawitała na naszej budowie:)

Meble świetnej jakości.

 

IMG_9221.JPGIMG_9229.jpg

 

Do tej pory uśmiech nie schodzi mi z twarzy:) Kuchnia jak marzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję architekta , poszę o namiary.

Witam,

 

Czy poszukujesz jeszcze architekta ? Mogę Ci polecić mojego - co prawda robiłem tylko projekty łazienek i kuchni ale ceny przystępne a ekipy wykończeniowe chwalą za precyzję szkiców instalacji a my generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni z projektów.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa w Wawrze na ukończeniu i mogę polecić:

 

 

 

2. Beton 502 536 092 - betoniarnia z okolic Zakrętu, Wiązownej - bardzo sprawnie, terminowo, ceny oki

 

 

 

Pozdrawiam

 

Również polecam betoniarnia Majdanek , miła obsługa - konkurencyjna cena mimo sporej odległości (Białołęka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mogę polecić p. Emila od tynków wewnętrznych, gipsowych. Współpraca wzorowa, prace wykonane w bardzo szybkim tempie. Czysto, terminowo i bez uwag.

Tynki moim zdaniem wykonane są bardzo dobrze. Nie mam się do czego przyczepić.... A z natury drobiazgowa jestem....

Kontakt: p. Emil tel. :533013595

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie co prawda sam sobie robiłem drobne remonty jak mieszkałem z mamą. Ale w końcu kupiłem nowe mieszkanie stan deweloperski i szukam sprawdzonej już ekipcy bo by zrobiła mi taki remont. Mieszkanie kupiłem w Warszawie. Jeśli może polecić kogoś kto zrobi całość to dzięki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...