Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Siemanko, pozwolisz że się wtrącę, z mężem kupiliśmy pół roku temu mieszkanko pod Warszawą,wykańczała nam je firma z Podhala pana Krzysztofa. Co prawda auto im się zepsuło w górach i dwa dni później remont zaczęli, ale mogę polecić ich. A wiadomo jak to kobieta bardziej wymagająca jestem niż mój mąż w tych sprawach :) . Numer zapisałam sobie by ich polecać 506-688-562

 

Tia...

Ale co tam. Dzwoniłam do tego Pana Krzysztofa i troche z nim pogadałam. Bardzo miły człowiek. Nie wiem czy kompetentny ale chociaż miły. Dowiedziałam się m.in., że ma żone Martyne (wymagającą że hej!), która lubi na niego wołać Tomek (choć on sam nei wie dlaczego) i że góry mu się znudziły i planują się przeprowadzić do wawy a najlepiej pod wawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, aktualnie szukam wykonawcy podpitki dachowej drewnianej (do wykanania na wiosnę) a także polecanego wykonawcę schodów (zabiegowe, samonośne) i ekipy do wykonania sufitów podwieszanych i kilku ścianek g-k. Sufity podwieszane i ścianki g-k najpilniejsze - czy macie jakieś namiary?

 

Od karton-gipsów i ocieplenia poddasza polecam ekipę SELKI – Robert Hawrylak, czyli forumowe „Misiaczki”.

Po naprawdę olbrzymich przejściach na budowie znaleźliśmy w końcu ekipę – marzenie

Fachowcy przez duże F! Praca wykonana bardzo profesjonalnie, terminowo i czystko. Panowie są niewiarygodnie uczciwi, uprzejmi, radośni i zawsze służą pomocą. Doradzają, pomagają, proponują swoje pomysły. No po prostu rewelacja! Praca ukończona w dokładnie określonym terminie. Po zakończonym dniu Panowie zawsze sprzątają, aż miło przyjechać na budowę! A po zakończeniu całego zlecenia w domku – jak w pudełeczku. Sufity- przepiękne, równiutkie, gładziutkie.... półeczeki jak marzenie! Poddasze ocieplone rewelacyjnie, równiutko, cieplutko i zgodnie z ustaleniami. Przede wszystkim Panowie mają profesjonalny sprzęt, świetne podejście do pracy no i co najważniejsze, znają się na swojej robocie. Polecam wszystkim bez mrugnięcia okiem. Dobrze wiemy, jak ciężko w tych czasach trafić na naprawdę uczciwych i dobrych fachowców. A tu proszę, dla Pana Roberta i trzech pozostałych Panów uczciwość i dobre wykonanie to po prostu podstawa! Panowie, wraz z Mężem cieplutko pozdrawiamy! Będziemy Was zawsze miło wspominać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam także ekipę od schodów z drewna . Wykonali u nas schody dębowe gięte http://www.werner-werner.pl/ Ekipa godna polecenia zmontowali schody w 1 dzień . Montaż bez zastrzeżeń wszystko dokładnie tak jak ustaliliśmy. Bardzo fachowe doradztwo Pan Zbigniew jest naprawdę Fachowcem jakiego życzył by sobie każdy inwestor . Schody wykonane z perfekcyjną dokładnością oraz dbałością o najmniejszy szczegół

schody.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa domów pod klucz ad A do Z (same SSO też). Pan Mariusz tel. 881 436 036. Człowiek dbał o moje pieniądze, doradzał we wszystkim jak tylko nie wiedziałam lub miałam wątpliwości. Człowiek z pasją do budowania i mega cierpliwością do pomocy i tłumaczenia jak „krowie przy rowie”. Zdecydowanie polecam bo naprawdę warci są tego. Adres www http://abcdomek.pl/

 

Szukam natomiast dobrego i cierpliwego ogrodnika z okolic Piaseczna, który pomoże mi cos zrobić z moim "ogrodem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was

Mój pierwszy post :-) Zamierzam w tym roku zacząć budowę domu w Grodzisku Mazowieckim. Przeczytałem cała masę Waszych wpisów w ramach wątku "biała lista" i zrobiłem sobie pokaźną listę fachowców. Nadal jednak nie mam podstawowej ekipy tzn tej od budowy SSO. Polecicie kogoś? Lepiej żeby ekipa budowała ze Swoich materiałów czy może samemu dostarczać? Rozumiem że jak ktoś poleca kogoś mając 1 post to ściema?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was

Mój pierwszy post :-) Zamierzam w tym roku zacząć budowę domu w Grodzisku Mazowieckim. Przeczytałem cała masę Waszych wpisów w ramach wątku "biała lista" i zrobiłem sobie pokaźną listę fachowców. Nadal jednak nie mam podstawowej ekipy tzn tej od budowy SSO. Polecicie kogoś? Lepiej żeby ekipa budowała ze Swoich materiałów czy może samemu dostarczać? Rozumiem że jak ktoś poleca kogoś mając 1 post to ściema?

 

cześć

ja polecałam firmę Konwestur kilka stron wcześniej, budują ze swoimi materiałami, po naszej stronie było zapewnienie wody i prądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was

. Polecicie kogoś? Lepiej żeby ekipa budowała ze Swoich materiałów czy może samemu dostarczać?

 

 

 

można samemu dostarczyć materiały ;) ja mogę z czystym sumieniem polecić Pana Marka (dostałem namiary z tego forum i się nie zawiodłem choć jedną ekipę "wyrzuciłem" w trakcie sezonu )kontakt na priv jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

ja polecałam firmę Konwestur kilka stron wcześniej, budują ze swoimi materiałami, po naszej stronie było zapewnienie wody i prądu.

 

gdzieś się przewinęła na forum ta firma ale na ich stronie widziałem, że kościoły budują :-). Mieszkali na placu budowy czy dojeżdżali? Jak cenowo w porównaniu do innych ekip? Jest sens dawać ogłoszenia na tych wszystkich portalach oferia, szukajfachowca itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można samemu dostarczyć materiały ;) ja mogę z czystym sumieniem polecić Pana Marka (dostałem namiary z tego forum i się nie zawiodłem choć jedną ekipę "wyrzuciłem" w trakcie sezonu )kontakt na priv jakby co

Pan Marek to jakaś konkretna firma? Często dajecie na forum tylko imię i nie wiem czy to jakaś konkretna firma czy jakiś Pan Mietek złota rączka :-). Napiszę na priv w takim razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, strona nie zachęca :) Ale fachowcy naprawdę porządni, wszystko było zrobione w terminie, zgodnie z kosztorysem, bez żadnego problemu. Dla nas to najprzyjemniejsze etapy budowy - stan surowy i elewacja, bo robili to oni i wiedzielismy ze wtedy mozemy byc spokojni. Do nas dojeżdzali codziennie (ok 80km) na stan surowy, ale na elewację już mieszkali. Cenowo taniej niż warszawskie ekipy. My z ogłoszeń szukajfachowca nie korzystaliśmy więc nie pomogę, zatrudniamy tylko ekipy polecane przez znajomych, kilka wzięłąm z forum ale na dobrą sprawę sprawdzili się w zasadzie tylko tynkarze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was

Mój pierwszy post :-) Zamierzam w tym roku zacząć budowę domu w Grodzisku Mazowieckim. Przeczytałem cała masę Waszych wpisów w ramach wątku "biała lista" i zrobiłem sobie pokaźną listę fachowców. Nadal jednak nie mam podstawowej ekipy tzn tej od budowy SSO. Polecicie kogoś? Lepiej żeby ekipa budowała ze Swoich materiałów czy może samemu dostarczać? Rozumiem że jak ktoś poleca kogoś mając 1 post to ściema?

 

Ja Ci polecam firme abcdomek.pl Mi moja budowe uratowali bo na początku miałam tzw "ekipe Pana Miecia" ale niestety takie rozwiąznaie się nie sprawdziło i dostałam nauczkę że za prędko na takie złote rączki sie nie skusze. Ładnie to wyglada na poczatku a jak zaczynają sie problemy to złota raczka się umywa i znika. Może to kwestia sczęścia, może loteria, może niektórzy mają większe szczęście niz ja w każdym bądź razie ja sie ciesze, ze ostatecznie trafiłam na abcdomek. Duzo pomagają, doradzają, naprawde kompetentni itp i co wazne przykładają dużą uwage do energooszczędności domu a na tym mi bardzo zależało. Mi budwali z materiałami bo ceny jakie oferowali były często lepsze a na pewno nie gorsze niz bym sama wynegocjowała więc odpuściłam sobie ganianie po skłądach, wiszenie na telefonie, bo to nie miało sensu więc wolałam sie zając swoją pracą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do abcdomek wysłałem zapytanie o wycenę. Trochę też pogadałem z nim przez tel. W Lesznowoli budują jakieś osiedle i mam przyjechać zobaczyć. Zobaczymy jak jego wycena.

Orientujecie się jak to cenowo wygląda budowa ze Swoimi materiałami a dostarczanymi przez developera? Jest sens "ganiać po składach" aby ugrać kilka złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości - robiłaś badania kamerą termowizyjną, w związku z tym że jesteś bardzo pewna iż jest ciepło i zgodnie z ustaleniami?

 

Tak mogę potwierdzić z doświadczenia mieszkania w domu że poddasze jest dobrze docieplone . W domu jest cieplutko w nocy piec się wyłącza a temperatura spada tylko o 0,5 stopnia . Co najważniejsze porównując powierzchnię i kubaturę do innych budynków nasze rachunki za gaz są niskie a to jest przecież najważniejsze. Pracę ekipy Selki oceniał u nas za równo kierownik budowy jak i inspektor nadzoru i nie mieli żadnych zastrzeżeń a trzeba wspomnieć iż kierownik specjalizuje się właśnie w dociepleniach budynków dlatego to tez mogę ekipę z czystym sumieniem każdemu polecić .

 

Jak już mieszkaliśmy poprosiliśmy Pana Roberta o dodatkową trudną zabudowę i bez najmniejszego problemu przyjechał i wykonał nasz projekt .

naprawdę takiej ekipy ze świecą szukać i życzę każdemu inwestorowi takiego zadowolenia bo wtedy budowa domu była by czystą przyjemnością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie robiłaś badania kamerą termowizyjną, tylko wizualną inspekcję i tak naprawdę nie wiesz czy prace są wykonane poprawnie, czy też nie.

 

U mnie np. ekipa od zabudowy (Pan Paweł Hawrylak) wykonała pracę tak, że miejscami nie było w ogóle wełny w narożnikach i na badaniu kamerą termowizyjną wyszły takie, a nie inne kwiatki...

No ale zadowolenie inwestora to też dobra rzecz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...