Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A macie jakies goscia od centralnego? Poszukuje pilnie...

 

 

U mnie wczoraj skończył robić CO przesympatyczny człowiek.

Ktos go kiedyś polecał na forum i nie było w tym przesady. Pan jest z Legionowa, ale do mnie przyjechał na drugi koniec Wa-wy. Bardzo inteligenty, zna się na rzeczy, potrafi doradzić, pomóc. Ceny ma przystępne. Całe CO w domu 240m, w tym prawie 100m podłogówki łącznie z ukladaniem folii i stropianu pod podlogówkę zajęło im niecałe 3 dni. Robota im naprawdę idzie sprawnie.

 

Polecam, korzystajcie - bo warto ;-)

 

Tel do tego Pana: 501 123 910

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam sprawdzoną ekipę, remontowali moje mieszkanie jestem bardzo zadowolona praca szła im szybko i sprawnie po remoncie był zostawiony porzadek :D tel 663484020 pan marcin

 

 

Tobie remontowali czy Ty remontujesz???!!! :evil: :evil:

 

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1473317&highlight=#1473317

 

tu ludzie POLECAJĄ tych co się iu nich sprawdzili, a reklama jak sam wiesz - w ogłoszeniach drobnych...

no za durniów niektórzy nas mają.... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

polecam ekipę pana Mariusza z Warszawy , firma wykonuje wszystkie prace związane z wykańczaniem wnętrz : glazura, sufity podwieszane, finezyjne aranżacje . generalnie robią kompleksowe remonty mieszkań .

u mnie zrobili świetną łazienkę - więc z czystym sumieniem mogę ich polecić . pozdrawiam tych co remontują i tych tak jak ja na razie już skończyli :) telefon do pana Mariusza podam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...