Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Combo, MonDav, Salik proponuje nie roztrząsac w tym wątku kwestii czy taniej budować z materiałami własnymi czy wykonawcy, czy izolacja poddasza jest zrobiona dobrze czy nie i czy badanie termowizją cos wykazało i czy w ogóle było robione. Roztrząsajcie takie kwestie w odpowiednich wątkach bo jak tak dalej pójdzie to ten wątek się zmieni w kolejny smietnik gdzie sa dyskusje o wszytskicm i o niczym a dotarcie do jakichkolwiek kontaktów będzie oznaczało przekopanie kilkudziesięciu stron "śmietnika". To jest "biała lista wykonawców" i tego się trzymajmy.

 

Wracając do meritum to do SSO tez polecam Abcdomek.pl Bardzo dobra ekipa a Pan Mariusz zawsze słuzy pomocą, radą, opiekuje się budową i zna sie na tym co robi.

Oby tylko takie ekipy były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Buduję dom w Serocku (trasa Legionowo Pułtusk) i poszukuję dobrych, solidnych ale tez nie z najwyższej półki cenowej wykonawców:

-hydraulika

-wylewki (tu znalazłam namiary na Eimunda)

-tynki

-układanie kafelków (praktycznie cała część dzienna + łazienki)

-układanie paneli podłogowych

 

gościa od zabudowy kuchni już mam, rekuperacji, i od alarmów (forumowego Zbycha) :)

 

Z góry dziękuję i idę dalej czesać ten wątek...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Buduję dom w Serocku (trasa Legionowo Pułtusk) i poszukuję dobrych, solidnych ale tez nie z najwyższej półki cenowej wykonawców:

-hydraulika

-wylewki (tu znalazłam namiary na Eimunda)

-tynki

-układanie kafelków (praktycznie cała część dzienna + łazienki)

-układanie paneli podłogowych

 

gościa od zabudowy kuchni już mam, rekuperacji, i od alarmów (forumowego Zbycha) :)

 

Z góry dziękuję i idę dalej czesać ten wątek...

Pozdrawiam!

 

Oliwka, to po kolei:

hydraulik p. Zbyszek Nowicki 602 628 167

wylewki Patryk Zwierz 503 907 488

wykończeniówka kompleksowo - na priv jeżeli chcesz

 

Chętnie przyjmę kontakt do zabudowy kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Buduję dom w Serocku (trasa Legionowo Pułtusk) i poszukuję dobrych, solidnych ale tez nie z najwyższej półki cenowej wykonawców:

-hydraulika

-wylewki (tu znalazłam namiary na Eimunda)

-tynki

-układanie kafelków (praktycznie cała część dzienna + łazienki)

-układanie paneli podłogowych

 

gościa od zabudowy kuchni już mam, rekuperacji, i od alarmów (forumowego Zbycha) :)

 

Z góry dziękuję i idę dalej czesać ten wątek...

Pozdrawiam!

 

w sprawie tynków zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Buduję dom w Serocku (trasa Legionowo Pułtusk) i poszukuję dobrych, solidnych ale tez nie z najwyższej półki cenowej wykonawców:

-hydraulika

-wylewki (tu znalazłam namiary na Eimunda)

-tynki

-układanie kafelków (praktycznie cała część dzienna + łazienki)

-układanie paneli podłogowych

 

gościa od zabudowy kuchni już mam, rekuperacji, i od alarmów (forumowego Zbycha) :)

 

Z góry dziękuję i idę dalej czesać ten wątek...

Pozdrawiam!

A w sprawie prac wykończeniowych proszę się zapoznać z moją ofertą... zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynki - tylko p. Stanisław Majkrzak tel 603635144 - znajdziesz sporo zachwyconych osob na forum ;)

 

Cala reszta (wykonczeniowka w pelnym zakresie) polecem serdecznie p. Lukasza Chmiela - kontakt na http://www.lukaszchmiel.pl - maja ekipe od pelnego zakresu wykonczeniowki - pieknie robia glazury, terakoty, ukladaja panele, super zabudowy karton gips i wielopoziomowe sufity - naprawde ekipa z polotem i niesamowicie zdolna i komunikatywna. Jak wejda po tynkach i wylewkach to zrobisz z nimi doslownie wszsytko az do momentu wprowadzenia sie :)

 

Pozdrawiam

strix

 

 

Witam,

Buduję dom w Serocku (trasa Legionowo Pułtusk) i poszukuję dobrych, solidnych ale tez nie z najwyższej półki cenowej wykonawców:

-hydraulika

-wylewki (tu znalazłam namiary na Eimunda)

-tynki

-układanie kafelków (praktycznie cała część dzienna + łazienki)

-układanie paneli podłogowych

 

gościa od zabudowy kuchni już mam, rekuperacji, i od alarmów (forumowego Zbycha) :)

 

Z góry dziękuję i idę dalej czesać ten wątek...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów!

Dzięki temu forum podjąłem decyzje o budowie domu, a nie kupnie gotowego lub mieszkaniu. Teraz muszę się odwdzięczyć i pomoc reszcie podjąć trafne wybory.

Chciałem napisać piękny dziennik ze wszystkimi szczegółami lecz nie miałem na to czasu i raczej nie będę miał w najbliższym czasie bo sporo robię sam. Myślałem że żona tym się zajmie lecz usłyszałem zdecydowany sprzeciw.

Przechodząc do swojej białej listy powiem tylko że miałem szczęście prawie do wszystkich wykonawców i moja budowa nie była męką tylko wspaniałym przeżyciem( a może po prostu domy trzeba budować w moim wieku- jestem raczej najmłodszym forumowiczem! :) )

 

Stan surowy DTM domy ( t.606138551 ) Szybko sprawnie elegancko! Miałem ograniczone fundusze,ale nie żałuję że wziąłem firmę, nie polecam rozpoczęcia w systemie gospodarczym, szczegóły podam na priv ,

Okna λ 0,8 Simprof (t.509993061)

Hydraulika Budinstal Sławek Kurek ( t.604106896 ) - znają się na rzeczy i co jest bardzo ważne teraz są na czasie( non stop wchodzi coś nowego- niektórzy z kim się spotykałem nie wiedzieli o czym do nich mowie)

Elektryka SDIS Jacek Biernacki ( t.604174680) - Podejście i wykonanie mistrzostwo świata!!! Okablowanie domu nie całe 200m2 od 7 do 22 !

Wylewki Proinvest Marcin Affek (t.502323583) - były drobne poprawki, ale bardzo szybko i sprawnie

Tynkarzy BUDAX Arkadiusz Sienkiewicz - były spore obsuwy i jakosciowo nie bardzo, nie polecam

Alarmy Almar Mariusz Lewiński (t.603079832) polecam

Gwiazdy forum nie muszę reklamowac:

SELKI (t.502469645) zabudowy z karton gipsu

Vadiol (t.664837837) glazura,terakota, biały montaż

Sain (t.509499922) ocieplanie,gładzie

Designer Pocodisign (t.606791804) co do projektantki myślałem ze damy rady sami i ze nas nie stać lecz teraz widzę ze to jest nie do zrobienia samemu wszystko wymysleć i ile kosztują poprawki - Naprawdę WARTO!

 

Kominek Kati Marki, Brama Normstahl Rapi bram, Drzwi Zbigmet

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem gorąco polecam pana glazurnika, forumowego vadiol-a.

Pan Robert jest bardzo dokładny, świetnie zna się na swojej pracy, podpowiada jakie rozwiązania najlepiej się sprawdzą, jest też bardzo odpowiedzialny, kontaktowy i kulturalny.

No i co najważniejsze;) z wielką cierpliwością i zrozumieniem odnosi się do fanaberii klienta.

Panie Robercie, bardzo dziękuję raz jeszcze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dorzucę swoje parę groszy:P

Skoro okolice Warszawy to "Dachbud" z Wyszkowa. Znają się na rzeczy. Nr. 604-849-157

 

Nie uważasz, że uczciwiej byłoby napisać "zapraszam do skorzystania z naszych usług"? Albo wykupić płatny profil i reklamować się w każdym miejscu forum? Nie musiałbyś przeglądać wątków o ukrytej reklamie i jej konsekwencjach. :p.

 

To naprawdę pomocny temat. Wielu z nas znalazło dzięki niemu solidnych wykonawców. Na takie miano i tym samym pojawienie się tutaj trzeba sobie zasłużyć.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A ja moge polecic wykonawce tynków wewnętrznych. Na tle innych ekip ta wyroznia sie baaaardzo.

Niesamowici ludzie, lubia swoja prace, sa uczciwi i kompetnie bez problemowi, poprawiali po murarzu i mowili o tym jak z nich to wyciagnelam. Skromni i cudownie zrobili nam tynki!!!

Jak ktos potrzebuje tel Tomasz Piórkowski tel.: 509 536 736.

Reszta ekip raczej przecietna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważasz, że uczciwiej byłoby napisać "zapraszam do skorzystania z naszych usług"? Albo wykupić płatny profil i reklamować się w każdym miejscu forum? Nie musiałbyś przeglądać wątków o ukrytej reklamie i jej konsekwencjach. :p.

 

To naprawdę pomocny temat. Wielu z nas znalazło dzięki niemu solidnych wykonawców. Na takie miano i tym samym pojawienie się tutaj trzeba sobie zasłużyć.

 

Pozdrawiam.

 

Uczciwie przyznaję się, że polecam firmę.... Nie reklamuję się, bo ja się zajmuję czymś zupełnie innym. Firma ta robiła dach u mnie. I nie tylko u mnie.

Dlatego ich polecam.

A co do przeglądania, to jestem tu nowy i chcę wiedzieć co mi wolno a co nie. A raczej co jest nie akceptowalne... Pozdrawiam

Edytowane przez norbert27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A ja moge polecic wykonawce tynków wewnętrznych. Na tle innych ekip ta wyroznia sie baaaardzo.

Niesamowici ludzie, lubia swoja prace, sa uczciwi i kompetnie bez problemowi, poprawiali po murarzu i mowili o tym jak z nich to wyciagnelam. Skromni i cudownie zrobili nam tynki!!!

Jak ktos potrzebuje tel Tomasz Piórkowski tel.: 509 536 736.

Reszta ekip raczej przecietna.

 

dziękujemy za słowa uznania i polecamy się na przyszłość :)

pozdr

ANATAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem gorąco polecam pana glazurnika, forumowego vadiol-a.

Pan Robert jest bardzo dokładny, świetnie zna się na swojej pracy, podpowiada jakie rozwiązania najlepiej się sprawdzą, jest też bardzo odpowiedzialny, kontaktowy i kulturalny.

No i co najważniejsze;) z wielką cierpliwością i zrozumieniem odnosi się do fanaberii klienta.

Panie Robercie, bardzo dziękuję raz jeszcze!!!

 

Jeśli to nie tajemnica, jakie stawki za m.kw. ma Pan Robert??

U nas, obok jakości prac, to sprawa kluczowa, bowiem powierzchni do wykonania mamy baaardzo dużo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...