Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

Poszukuję Kierownika Budowy dla 2 domów ~160m2 w dzielnicy Wawer.

Domy są w stanie surowym zamkniętym.

Proszę forumowiczów o polecenie sprawdzonych fachowców lub bezpośrednie oferty na priv.

 

ws

Edytowane przez szantykaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do opinii i również polecam.
Serdecznie polecam firmę pana Piotra - wykonał u nas trzy łazienki, ( każdą w innym stylu, jedną z antykowanego trawertynu).Doskonale kładzie glazurę , montuje hydraulikę i tapetuje.Wykonuje też inne prace wykonczeniowe.jest niezwykle solidny , punktualny i dokładny. Po całej drodze przez mękę z budową współpraca z takim kulturalnym i odpowiedzialnym człowiekiem to prawdziwa przyjemność.Tel : 600819883
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

poszukuje:

- stolarza do drzwi zewnętrznych, opasek wokół drzwi i cokołów przy podłogach - wszystko na wzór stolarki przedwojennej

- ekipy do ogrodzenie - cześć murowana z cegieł, część metalowe przęsła

- opinii o firmie od okien Termiczni: http://www.termiczni.pl/

 

Pzdr

 

szkoda że tak pózno trafiłam na ten post

ale przestrzegam wszystkich innych!!!

firma Termiczni jest ciągiem dalszym oszustów panów Fordońskich z Mińska Mazowieckiego

sama zostałam przez nich oszukana i od blisko 2 lat nie moge odzyskać zaliczki 6tys zł

podpisane zobowiązanie o zwrocie kasy do kwietnia ZESZŁEGO ROKU

Termiczni obiecywali się rozliczyć choć w barterze

...a słuch o pieniążach zaginął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarzylem Termicznych z Fordonskimi. My akurat nie mielismy problemow. 4 komplety drzwi wewnetrznych, rolety, plisy. Bez problemu. Tyle, ze to bylo z 5 lat temu. Wszystko dziala bardzo dobrze do dzis. Nie trzeba niczego regulowac.

Slyszalem, ze pozniej mieli jakies problemy. Nieporozumienia pomiedzy bracmi, wlascicielami. No ale to nie musi interesowac klienta. Ma byc zrobione, zaplacone i juz. Tak dziala biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Vadiol (t.664837837) glazura,terakota, biały montaż

 

 

 

Z czystym sumieniem gorąco polecam pana glazurnika, forumowego vadiol-a.

Pan Robert jest bardzo dokładny, świetnie zna się na swojej pracy, podpowiada jakie rozwiązania najlepiej się sprawdzą, jest też bardzo odpowiedzialny, kontaktowy i kulturalny.

No i co najważniejsze;) z wielką cierpliwością i zrozumieniem odnosi się do fanaberii klienta.

Panie Robercie, bardzo dziękuję raz jeszcze!!!

 

 

Bardzo dziękuję za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuję Kierownika Budowy dla 2 domów ~160m2 w dzielnicy Wawer.

Domy są w stanie surowym zamkniętym.

Proszę forumowiczów o polecenie sprawdzonych fachowców lub bezpośrednie oferty na priv.

 

ws

W jakiej dzielnicy Wawra się budujesz? Ja w Radości :) Może masz dobrego architekta adaptującego, takiego co pomoże w uzyskaniu PnB w nieszczęsnym urzędzie w Wawrze? Szukałam w grupach budujących kogoś z Wawra ale nie znalazłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam panią Architekt, która robiła nam adaptację projektu. Bardzo solidna, trzyma się terminów z precyzją szwajcarskiego zegarka. Słucha co się do niej mówi, doradza, ale nie narzuca. Mieszka w Warszawie i każda okolica W-wy jest dla niej ok, bo jak mówi, lubi podróżować :) W cenie za adaptację sama dodała 3 wizyty na budowie w razie potrzeby. Nie musiała, bo nawet by nam to do głowy nie przyszło :o

 

Anna Sikorska tel.: 609513819

 

Witam, czy pani Ania pomaga również w załatwianiu formalności związanych z PnB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa w Wawrze na ukończeniu i mogę polecić:

 

1. SSO Krzysiek 534 292 737 - tylko SSO szybko, czysto. Instalacji i tynków w ich wykonaniu nie polecam bo to słabo im wychodzi. Dachu też mi nie robili także w tej kwestii też nie polecam.

 

2. Beton 502 536 092 - betoniarnia z okolic Zakrętu, Wiązownej - bardzo sprawnie, terminowo, ceny oki.

 

3. Więźba Rafał 607 052 509

 

4. Dachówka i położenie - http://abc-dachy.com.pl/ dobre ceny i dobra robota, tylko trzeba się umówić, że jak zostanie dachówka to zabiorą

 

5. Brama garażowa Normstahl 601 343 601 kontakt z Muratora nie pamiętam nazwy siedziba przy Puławskiej, tanio sprawnie

 

6. Sztukateria gipsowa wewnętrzna http://www.sztukateria.biz/

 

7. Kanalizacja Pan Łada 501 049 852 nie tanio ale praktycznie bez obsługowo, robi też przyłącza gazowe

 

8. Kominek montaż 602 539 655 wkład Hajduk kupiłem w http://kominy-panek.pl/ można zbić dobrze cenę

 

9. Kontenery na gruz http://www.klin.waw.pl/ dobra cena i można dużo ładować.

 

10. Koparka 602 664 984

 

11. Ocieplenie 512 197 154 kontakt tu z Muratora dobra robota dobra cena i załatwiają materiał w dobrej cenie

 

12. Studnia 667 143 153 dobra robota i dobra cena

 

13. Okna drewniane Pozbud http://www.novabp.pl/

 

Pozdrawiam

 

Witam, polecisz może jeszcze architekta adaptującego, który dodatkowo pomoże w załatwianiu PnB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiej dzielnicy Wawra się budujesz? Ja w Radości :) Może masz dobrego architekta adaptującego, takiego co pomoże w uzyskaniu PnB w nieszczęsnym urzędzie w Wawrze? Szukałam w grupach budujących kogoś z Wawra ale nie znalazłam...

 

Kupiłem domy w stanie surowym więc niestety nie jestem w stanie nikogo polecić bo sam poszukuję osób dla dokończenia wszelkich prac.

A jeżeli chodzi o miejsce to domy są w okolicy ul. Bysławskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję solidnych fachowców do: hydroizolacji balkonów (jakim systemem najlepiej?), gładzi oraz ocieplenia budynku, powiat warszawski zachodni, poleccie proszę solidnych wykonawców. Z góry dziękuję. I sprawa drzwi zewnętrznych, jakie inne firmy oprócz firmy CAL są godne polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję solidnych fachowców do: hydroizolacji balkonów (jakim systemem najlepiej?), gładzi oraz ocieplenia budynku, powiat warszawski zachodni, poleccie proszę solidnych wykonawców. Z góry dziękuję. I sprawa drzwi zewnętrznych, jakie inne firmy oprócz firmy CAL są godne polecenia?

 

Zapraszam do kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ewbuxxxo spokojnie na elewacje mozna polecic. o ile szuka sie jakosci.

A nie wiedzialem ze Piotr tez i hydroizolacjami sie zajmuje :)

jakie firmy producenckie: ja jak zawykle zaproponuje najlepsze: Botament, Schomburg, Sika, Kerakoll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...