Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Poszukuję glazurnika do wykonania dwóch łazienek i podłóg na parterze w bliskich Markach, tuż przy granicy z Warszawą - będę badzo wdzięczna za wszelkie namiary na solidnych wykonawców : )

 

Domy, bliźniaki, segmenty na sprzedaż - znajdują się w Jaktorowie, 5km od Grodziska Mazowieckiego, blisko szybkich tras dojazdowych, prowadzących m.in. do Warszawy (35 km trasą A2), stacji PKP, ale także niedaleko terenów zielonych, umożliwiających aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Bardzo blisko szkoła, przedszkola, sklepy, apteki, ośrodki zdrowia. Duże ogrody przy każdym domu.

 

Budynki powstają z wysokiej klasy materiałów czołowych producentów na każdym etapie budowy. Za ogrzewanie (chłodzenie latem) odpowiada nowoczesna pompa ciepła Vaillant typu split. Zawsze świeże powietrze zapewnia wentylacja z odzyskiem ciepła – rekuperator Zehnder 350.

 

Jeszcze 9 domomów czeka na nowych właścicieli na stronie https://bud.ma-box.pl/

Edytowane przez strix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zakończyliśmy SSO w gm. Stare Babice.

Polecam:

1. SSO i więźba dachowa - p. Mirek 502711910 (niejednokrotnie polecany na forum) - solidnie, uczciwie, doradzi, pomoże w wyborze i przede wszystkim terminowo. P. Mirek ma bardzo szeroką wiedzę, którą chętnie się dzieli a do tego jest bardzo pracowitym człowiekiem, podobnie jak pozostali Panowie z ekipy Nie była to najtańsza oferta ale uważam że warto było.

 

2. koparka i wszelkiego rodzaju usługi koparkowe p. Sebastian 607717771

 

3. betoniarnia MD Beton 226661535 - terminowo, beton dobrej jakości

 

4. dekarz - p. Michał 501155952 - pokrycie dachu bardzo dokładnie wykonane, terminowo

 

5. skład dachowy - Cerbud 2 Michałowice (22) 723-90-39, 22 7530314 jak narazie najlepsza obsługa i najbardziej uczciwe podejście do klienta z jakim się spotkałam

 

6. firma Panek Michałowice 22/723-92-05, 22/723-92-06 - turbowenty itp

 

CDN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na wiosnę planuje budowe połowy bliżniaka.

Łącznie 110m/kw uzytkowej.

Budowa pod Warszawą okolice Ożarowa Mazowieckiego.

 

Szukam namiarów na sprawdzone ekipy + kierownika budowy

 

z góry dziękuje

 

Kori

 

Polecam z czystym sercem do budowy domu firmę "abcdomek.pl" tel. 881 436 036. Duzo doradzaja, pomagają, podpowiadają. Naprawdę można na nich polegać. Znają sie na tym co robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewbuxxxo, cały czas czekam na sygnał od Pana, że możemy spotkac się na budowie w tym tygodniu (zalezy mi), mam nadzieję, że sie doczekam... Pozdrawiam, zuzu.1

 

No to się Pani doczekała :)

 

 

W sensie: spotkaliśmy się wreszcie i mam nadzieję, że coś z tego spotkania wyniknie :)

 

 

Dopisałem, bo jakoś tak to pierwsze zdanie dziwnie brzmiało.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez EWBUD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a możecie kogoś polecić od kamienia? generalnie chodzi mi o bar z kamienia, coś w tym stylu:

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSyeNWh7DmiJO2TBqvHuzZ9P7gozPhJ81J9AL_TMqtjLDrDtolf

 

To sie dobrze składa bo blisko:)

Do kamienia polecam gościa z Dęblina który murował mi grill w altanie

Jak coś to pisz na PW

SDC14193.jpgSDC14195.jpgSDC14189.jpg

Edytowane przez LasekD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie dobrze składa bo blisko:)

Do kamienia polecam gościa z Dęblina który murował mi grill w altanie

Jak coś to pisz na PW

[ATTACH=CONFIG]175076[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]175077[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]175078[/ATTACH]

 

ogólnie piękna altana. jak masz jakieś szkice czy plan budowy to bym poprosił na priv. namiary na tego fachowca także

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...