Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Z czystym sumieniem mogę polecić ekipę p. Wojtka Jarzębowskiego nr. tel 605 588 702.

Na jesieni zakończył budować u mnie w Konstancinie dom z poddaszem 280m2. Wykonali mi pokrycie dachowe z ceramiki. Mają dobrych dekarzy. Robili mi też ogrodzenie działki. Ogólnie bardzo komunikatywni i podatni na sugestie. Zasypali mi np porotherm perlitem i wykonali GWC ceramiczne bez dodatkowej kasy. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

Proszę o polecenie ekipy do wykonania generalnego remontu domu :

ocielenie + elewacja

wykończenie wewnętrzne, łazienka , kuchnia, położenie paneli podłogowych

wymiana instalacji kanalizacyjnej

podłączenie ogrzewania gazowego

Okna i drzwi

 

Znaleźliśmy ekipę remontowo-budowlaną i czekamy na wycenę, jednak oni są "od wszystkiego" i choć wygodniej jest mieć właśnie jedną ekipę, która zrobi wszystko jednak boję się, że w myśl powiedzenia 'jak ktos jest od wszystkiego to jest do niczego'.

Czytałem sporo stron wstecz i zwróciłem uwagę na Misiaczków i Łukasza Chmiel.

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam mojego stolarza, robił u nas wszystko: kuchnia, łazienki, garderoba, szafy wnękowe, zabudowa biblioteki i jestem zadowolona. Pan Piotr z Mszczonowa, tel. na priv.

 

Witam

Czy mogę prosić o namiar na tego stolarza, bo bardzo podobają mi się zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

prosze o informacje czy ma Pan juz jakies pochledne opinie o wykonanych przez siebie dachach?

Jakie dachy Pan wykonuje (dachówka cermiczna/ betonowa, blacha itd) i jaki ewentualnie zakres wspolpracy wchodzilby w gre (zakup materialow, robocizna)?

 

pozdr

A.

 

 

Zapraszam do kontaktu w sprawie dachu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

prosze o informacje czy ma Pan juz jakies pochledne opinie o wykonanych przez siebie dachach?

Jakie dachy Pan wykonuje (dachówka cermiczna/ betonowa, blacha itd) i jaki ewentualnie zakres wspolpracy wchodzilby w gre (zakup materialow, robocizna)?

 

pozdr

A.

 

Dachy głównie z dachówek i blach na rąbek stojący. Blachodachówka również. Na rynku od ponad 20 lat. W grę wchodzi oczywiście robocizna i materiał. Zapraszam do kontaktu na PRIV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o opinie na temat firmy Geo-Mab Szymon Buczek http://www.geologiaplochocin.pl

Jak szybko dostaliście dokumentację? Czy była na tyle rzetelna, że architekt projektujący/adaptujący nie miał zastrzeżeń? Czy mają, tak jak piszą na stronie "wieloletnie" doświadczenie/wiedzę? Czy potrafią doradzić jak posadowić budynek na trudnym gruncie?

Może macie namiary na innych geotechników - kilka kontaktów już mam, ale może warto je potwierdzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domy, bliźniaki, segmenty na sprzedaż - znajdują się w Jaktorowie, 5km od Grodziska Mazowieckiego, blisko szybkich tras dojazdowych, prowadzących m.in. do Warszawy (35 km trasą A2), stacji PKP, ale także niedaleko terenów zielonych, umożliwiających aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Bardzo blisko szkoła, przedszkola, sklepy, apteki, ośrodki zdrowia. Duże ogrody przy każdym domu. Jeszcze 9 domomów czeka na nowych właścicieli na stronie https://bud.ma-box.pl/

 

Budynki powstają z wysokiej klasy materiałów czołowych producentów na każdym etapie budowy. Za ogrzewanie (chłodzenie latem) odpowiada nowoczesna pompa ciepła Vaillant typu split. Zawsze świeże powietrze zapewnia wentylacja z odzyskiem ciepła – rekuperator Zehnder 350.

Edytowane przez strix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuję sprawdzonej, niedrogiej firmy do ułozenia kostki brukowej

 

podjazd przed domem około 70m2

otoczenie domu i odwodnienie, moze nawiezienie ziemi i wyrównanie

taras około 30 m2 kostki

 

jakis prosty projekt, zwykła przana kostka bez udziwnien

 

dziekuje za namiary na sprawdzone firmy, praca do wykonania Warszawa Wawer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam P. Pawła Stachelka woj mazowieckie

Bardzo ładnie i kompleksowo postawił mi domek od A do Z. Doradził w wielu kwestiach nie stawiał na hura byle do przodu. Solidny wykonawca. Polecam kont. 889414659

 

Przedstawiam efekt końcowy mojego domku stan SSO z wieźbą i deskowaniem :

 

Kadzidło.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...