Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szczerze polecam studniarza Pan Paluchowski Władysław szybko i profesionalnie i mają dośc konkurencyjne ceny z tego co pamiętam : 70złmb pod hydrofor a 110złmb głębinowa plus filtr. Dla zainteresowanych podaję kontakt:502 28 65 60.

 

4 posty przez kilka lat i jeden temat: polecam studniarza.... Litosci. Autoreklame tez trzeba umiec robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję solidnego instalatora wod-kan, podłogówki, ogrzewania ściennego. Najchętniej z okolic Piaseczna.

Z góry dziękuję.

Hydraulika w pełnym tego słowa znaczeniu:

Leszek Iwanek 509202093

 

Nie jest z Piaseczna ale dla niego ta okolica, to nie problem.

Bardzo dobrze zorientowany w nowoczesnych systemach CO.

Widziałem kilka jego kotłowni, rozmawiałem z ich inwestorami i na jesieni robił też u mnie całą instalację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem trochę skołowana. Przeszłam prawie cały wątek i dalej nie wiem, może najlepsi z najlepszych polecą solidnego doradzającego hydraulika, potem tynki cem -wap i wylewki a potem to już znalazłam na tym wątku :)

Dzięki

Moniia

o tynki dzwon do pawla 501139987.mozesz powiedziec ze masz tel od artura

.z wieloma tynkarzami wspolpracowalem-artystami,na pawle sie nie zawiedziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posadzki wylewki maszynowe woj. Mazowieckie - polecam firmę Teka posadzki, znam właściciela to bardzo rozsądna i odpowiedzialna osoba, współpracuje z nimi widziałem ich prace, jeżeli chodzi o posadzki maszynowe to szczerze polecam. Wiedzą jak wykonać mocne posadzki z kruszywem pod podłogi drewniane, parkiety, żywice itp. Firma godna polecania.

 

Ich numer tel. 692-796-235

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są - w okolicy Konstancina. Proszę sie z nim skontaktować - poda wszystkie szczegóły.

Pan Arkadiusz Frątczak na nieszczęście wykańczał moje mieszkanie i przy okazji także mnie :/

Trwało to przeszło rok. Fuszerkę widać na każdym kroku. Nasza współpraca zakończyła się w ten sposób, że pan Arkadiusz powiedział, że jego pracownicy go oszukali i nie ma już pieniędzy na dokończenie mojego mieszkania (chociaż ja płaciłem za wykonywane etapy). Problem pojawił się kiedy powiedziałem "sprawdzam" i z miarką wyliczyliśmy ile metrów ścian zostało ułożonych i przykrytych płytami GK. Okazało się, że pan Arkadiusz policzył około 10 tyś zł więcej niż wynikało z pomiarów.

Personalnie pan Arkadiusz wydaje się być uczciwym człowiekiem, ale zupełnie nie panującym nad swoimi pracownikami.

Niestety prawdopodobnie brakuje mu także podstawowej wiedzy na tematy budowlane (jak już było wspomniane skończył architekturę wnętrz).

Na dowód umieszczam zdjęcie jednej z wielu pozostawionych fuszerek:

ocieplenie.jpg

Ocieplenie przyklejone na placki (nie po obwodzie), płyty na kantach przycinane jak popadnie, a przede wszystkim styropian pozostał niezabezpieczony! Woda pod niego zaciekała i po pół roku na powierzchni około 3m2 na wewnętrznej nowej ścianie pojawił się grzyb!

Na fakturze z materiałami znalazłem zaprawę, za którą zapłaciłem, niestety jak widać na domu się ona nie znalazła. Nie zdążyłem tego wyegzekwować po pan Arkadiusz już więcej się nie pojawił.

W tym roku niestety styropian muszę zedrzeć, aby zrobić właściwe ocieplenie.

Zdjęć fuszerek dotyczących wykończenia wnętrza mógłbym przysłać kilkadziesiąt (przykłady innych fuszerek: cieknący prysznic, krzywo położone płytki, krzywo poprzycinane, kanty płytek postrzępione, fugi nie wszędzie położone, brak silikonu w rogach pod prysznicem, pochlapane i poobijane kaloryfery, krzywe ściany, nieobrobione do końca ściany przy oknach, kamień dekoracyjny położony na ścianie pochlapany tynkiem i wiele innych). Dodatkowo robotnicy mieszkali u mnie w mieszkaniu (w niewykończonej jeszcze części) i pozostawili straszny syf! Niestety wtedy nie znałem się na remontach (mój pierwszy remont w życiu i zaufałem wiedzy i doświadczeniu pana Arkadiusza). To był najgorszy błąd. Piszę to wszystko aby ostrzec innych oraz doradzić panu Arkadiuszami, żeby może wrócić do architektury wnętrz.

Straty spowodowane działalnością ekipy pana Arkadiusza szacuję na około 8-10 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Poszukuję sprawdzonego projektanta ogrzewania podłogowego i ściennego w domu jednorodzinnym. Na Białej Liście znalazłam namiary na wykonawców ale nie na projektantów. Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi.

 

Polecam firme www.instalpol.com.pl, projekt instalacji c.o. (podlogowe i scienne), wod-kan, kotlownia, rekuperacja mam wlasnie od nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po roku mieszkania w domku zauważyliśmy iż mimo korzystania z wody z wodociągu warszawskiego (mieszkamy w Pruszkowie) jakość wody jest gorsza niż e mieszkaniu w Warszawie. Szczególnie twardość wody jest większa - na wszystkich urządzeniach szybko osadza się kamień. Po analizie problemu zdecydowałem się na centralny ZMIĘKCZACZ WODY - urzadzenie wielkości 100-litrowego pojemnika na odpadki, montowane na wejściu wody do budynku (za licznikiem i filtrem).

Po zebraniu różnych ofert wybrałem firmę Aqua-Soft z Białegostoku (http://www.aqua-soft.com.pl). Plusem oferty była rozsądna cena i 4-letnia gwarancja.

Wszystko przebiegło bezproblemowo - b. sympatyczni panowie przyjechali, zamontowali urządzenie, ustawili parametry, przeszkolili mnie i po 3 godzinach - gotowe.

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zebraniu różnych ofert wybrałem firmę Aqua-Soft z Białegostoku (http://www.aqua-soft.com.pl). Plusem oferty była rozsądna cena i 4-letnia gwarancja.

Wszystko przebiegło bezproblemowo - b. sympatyczni panowie przyjechali, zamontowali urządzenie, ustawili parametry, przeszkolili mnie i po 3 godzinach - gotowe.

Polecam.

Również skorzystałem z ich usług (zmiękczacz wody z wodociągu, okolice Błonia) i potwierdzam bezproblemowość - również polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo tu nie zaglądałam. Ale i ja moge dorzucić kilka sprawdzonych nazwisk i ekip (budowa na Białołęce):

projektant Alina Lukoszek - 889-017-130 (młoda dziewczyna, ale zna się na projektowaniu, co najważniejsze: oryginalnie ale praktycznie)

ekipa budowlana domu p. Paweł 603-661-338

przydomowa oczyszczalnia ścieków - WID-BUD p. Rafał (22) 676-84-69

balustrady na schody: Andeo z Nieporętu (22) 774-81-81 (taniej niż w Wawie)

 

Z wyżej wymienionymi nie było żadnych problemów. Wszystko zrobione tak jak miało być.

 

pozdrawiam,

buniaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...