Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzisiaj dowiedziałem się, że taż jestem na tej liście:D

Drodzy inwestorzy szukający wykonawców, możecie podlinkować gdzie znajduje się polecający post?

Rafał Brodowski Ocieplenia Poddaszy Warszawa, Legionowo i okolice.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

No faktycznie! Jesteś!!! Widzę Cię! Więc jesteś!!!

 

:D:D:D:D:D:D:D:D

 

Link do postu polecającego jest tu: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?48916-Warszawa-i-okolice-bia%C5%82a-lista&p=5931403&viewfull=1#post5931403

 

 

...czego to ludzie nie wymyślą... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

(...)

Co do Ciebie to wiem na pewno że czarna lista nie jest Tobie obca.

Nie trudź się szukaniem. Masz tu: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?77103-CZARNA-LISTA-Warszawa-i-okolice-mazowieckie&p=2825338&viewfull=1#post2825338

 

...niestety czasem i to się zdarzy choć nie powinno. Nie ukrywam faktu ale dumny z tego nie jestem.

 

Rafał a tak wygląda polecenie - jakbyś nie wiedział:

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?48916-Warszawa-i-okolice-bia%C5%82a-lista&p=5121079&viewfull=1#post5121079

 

Szukaj swojego - a może znajdziesz ;)

Edytowane przez Rom-Kon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również znam firmę z Warszawy, która zasługuje na wpisanie na tę listę. Jeśli szukacie kogoś, kogo domeną jest projektowanie, pielęgnacja i realizacja ogrodów, ewentualnie systemy automatycznego nawadniania, to przyda Wam się ten kontakt http://centrumzakladaniaogrodow.pl/kontakt.php .W zeszłe lato moi rodzice zamówili ich do realizacji ogrodu wokół domu ich domu pod Wa-wą. Efekt przerósł nawet ich oczekiwania, wreszcie po zarośniętym krzakami podwórku nie ma śladu… Oboje są mocno zaangażowani zawodowo i odkąd się wyprowadziłam już kompletnie nie miał kto się opiekować podwórkiem, a ogród na weekendowy odpoczynek marzył im się od dawna. Nefelit wykonał kawał dobrej roboty, teraz w ogóle się w domu nie chce się siedzieć jak jest ładna pogoda ;) Pracują w całym mazowieckiem, a co do efektów ich pracy to można je obejrzeć w realizacjach na stronie. No i podobno nie są tacy drodzy, ale wiadomo cena też zależy od rozmiarów podwórka i indywidualnych wymagań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję sprawdzonej firmy do ociepleń, do zrobienia ponad 500m2. Wschodnia strona Warszawy.

 

Z góry dzięki za namiary.

Forumowy ewbuxxxo

http://forum.muratordom.pl/member.php?111385-ewbuxxxo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

pozwoliłam sobie napisać, bo bardzo liczę na Waszą pomoc. Szukam kierownika budowy, który pomógłby mi dokończyć dom w Łomiankach. Sytuacja jest jak dla mnie niestandardowa. Dom był budowany "po kawałku" od ok 10 lat. W trakcie zmarł kierownik budowy. Budynek długo stał niezabezpieczony. Część prac nie została wpisana do dziennika budowy. Szczerze mówiąc nie wiem jak się teraz za to wszystko zabrać... Potrzebuję osoby, której wkład pracy nie ograniczy się tylko do wpisów w dzienniku budowy. Szukam kogoś, kto pomoze mi to uporządkować i dokończyć wymarzony dom. Możecie mi kogoś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję sprawdzonej firmy do ociepleń, do zrobienia ponad 500m2. Wschodnia strona Warszawy.

 

Z góry dzięki za namiary.

 

my jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wykonawcy (stan surowy + ocieplenie i elewacja). Firma nazywa się Konwestur, polecałam ich już tutaj. Nie jestem tylko pewna jak z terminami bo my umawialiśmy się sporo wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ocieplenia poddasza i karton gipsu polecam szczerze Jacka t. 506498596, proszę powiedzieć ze od Tomka z Pruszkowa napewno cena będzie lepsza, pozdrawiam

 

natomiast do tynków wew. prawdziwy artysta Pan Kaziu człowiek starszej daty ale tak poczciwego fachowca ze świecą szukać, zrobił nam tynki cementowo wapienne które wyglądają jak gipsowe a o ile zdrowsze, również proszę wskazać od kogo napewno skojarzy t.505632620

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądałam, a chętnie dołączę do listy firmę WZPOL - Wiązowna. Zrobili nam przepiękną kuchnię za rozsądne pieniądze. Nie każdy chciał się podjąć dokończenia pracy po innych - trafiliśmy wcześniej na oszusta, który zrobił korpusy i to jeszcze fatalnie, wziął kasę i zniknął. WZPOL zrobił dobrą robotę - zostawił co się dało, wymienił to, co nie nadawało się do niczego, zrobił śliczne drewniane fronty, zamontował AGD itd. Ze współpracy byliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Niedawno mieliśmy kłopot z pokrętłem od kuchni (nie znam się na tym) i mój mąż poprosił ich o pomoc - przyjechali, naprawili, kasy nie chcieli :) Ekipa solidna i godna polecenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etap dłubania we wnętrzu rozpoczęty, mogę polecić elektryka oraz tynkarzy:

 

Elektryk: 601 377 069, Pan Lipski, firma KOMEL z Grodziska Mazowieckiego - bezproblemowy i uczciwy fachowiec, zna się na robocie.

Tynkarze: jedna z ekip od Pana Piotra Skuzy, tynki cementowo-wapienne, równo, szybko i sprawnie. Tel. do właściciela: Piotr Skuza 698 692 259

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedlugo do dziennika wrzuce aktualizacje jego co w tyym roku. Poki co moge juz chyba polecic DACH KOWALSCY GARWOLIN :) i cenowo i jakosciowo.

niedlugo tez napisze o oknach :)

 

A poki co juz powoli szukam ELEKTRYK I HUDRAULIK - prosze o polecenia sprawdzonych fachowcow! najlepiej WIAZOWNA i okolice.

 

 

Howgh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...