Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Polecam firme http://www.instalpol.com.pl, projekt instalacji c.o. (podlogowe i scienne), wod-kan, kotlownia, rekuperacja mam wlasnie od nich.

 

Właśnie kogoś takiego szukam - chcę skonsultować swoje instalacje sanitarne i dobrać kocioł z przyległościami - ale to jest firma ze śląskiego. Zygii, przyjechali do Piaseczna?

Może ktoś poleci specjalistę od takich instalacji i kotłowni, z podejściem bardziej inżynierskim, niż handlowym i z rejonu, jak w tytule wątku?

Edytowane przez asiemka
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

potrzebuję namiarów na sprawdzonych wykonawców z okolic Warszawy:

- balustrad zewnętrznych (szkło + słupki metalowe), balustrad wewnętrznych na schodach (nie mam jeszcze koncepcji),

- wykonawców tarasów drewnianych (potrzebuję pokryć 2 balkony i nie chcę by popsuto mi hydro i termoizolację na balkonach) + jeden drobny taras (odizolowany od budynku, wylany z betonu - kwestia położenia drewna),

- szafek łazienkowych na wymiar (komoda, 2 wąskie szafki od podłogi do sufitu, szafka do umywalek wpuszczanych oraz szafka do umywalek "nablatowych"),

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kogoś takiego szukam - chcę skonsultować swoje instalacje sanitarne i dobrać kocioł z przyległościami - ale to jest firma ze śląskiego. Zygii, przyjechali do Piaseczna?

Może ktoś poleci specjalistę od takich instalacji i kotłowni, z podejściem bardziej inżynierskim, niż handlowym i z rejonu, jak w tytule wątku?

 

Witaj !

Według mojej wiedzy firma Instalpol głównie zajmuje się projektowaniem/obliczeniami instalacji "sanitarnych" a tego typu prac nie jest konieczny przyjazd na miejsce (co nie oznacza, że nie przyjadą jeśli będzie to niezbędne...).

Gwarantuje Ci, że Pan Marcin (właściciel firmy) ma mocno inżynierskie podejście ...!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna firma godna polecenia to Oknoplus z ul.Popularnej.Okna od podpisania umowy, zamontowane w ciągu miesiąca .Profesjonalne podejście do klienta,miła obsługa ..Panie Danuta i Magda posiadają dużą wiedzę na temat okien potrafią doradzić najlepsze rozwiązania.Do tego fachowy montaż ekipy pod wodzą p.Krzysztofa pozwalają na wystawienie jak najlepszej opinii. Edytowane przez flyer2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Budujemy w powiecie legionowskim (północne rejony powiatu). Część prac budowlanych za nami. Mogę z czystym sumieniem polecić:

 

1. Murarzy - postawili nam SSO, zrobili też więźbę, deskowanie i położyli papę. Ekipa na piątkę. Pracowali od świtu do zmierzchu, z zaledwie jedną przerwą na kawę i jakąś szybką kanapkę. Zero alkoholu, porządek na budowie. Szybko budowali, ale i dokładnie. Każdy kto był na budowie i widział robotę podziwia efekty. Znajomy kierownik budów zachwycał się więźbą, tak solidnie wykonana. Cena naprawdę atrakcyjna. Mieszkają w Ciechanowie, ale działają w promieniu 100 km od Ciechanowa, wiem że swego czasu budowali też w W-wie. Szef ekipy - Pan Jarosław - 502874037

 

2. Dekarzy - szybko, sprawnie położyli dachóweczkę, obrobili kominy i zrobili wszystkie prace "okołodachowe". Mają jeszcze wpaść po zrobieniu elewacji zamontować rynny. Kominy nie ciekną, to chyba najlepsza rekomendacja ;) Pan Krzysztof Płudowski - 507612623

 

3. Okna już polecałam na poprzedniej stronie - Okna Mróz z Łodzi.

 

4. Elektryk - z głową, szybko, dokładnie i bez krzty grymasu realizował coraz to kolejne moje fanaberie ;) Cena bardzo ok. Pan Mariusz 509305663

 

ciąg dalszy nastąpi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam do wykonania instalacji alarmowej Pana Roberta 730137499 .

U mnie musial pracowac /tak wyszlo/ w domu wykonczonym , wszystko szybko , fachowo i posprzatane po robocie .

 

Dziękuję Pani za rekomendację i dobrą współpracę. Mówiłem, że w budowlance nie ma rzeczy nie do zrobienia.

 

Pozdrawiam

hal9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

 

Chciałbym polecić do serwisu okien forumowego finlandię. Znaleźć go można w dziale okna i drzwi.

 

Pomimo skomplikowanej roboty mało popłatnej i w trudnych warunkach. Wywiązał się Finlandia na medal. O wielkości tego człowieka niech świadczy fakt, że z równą powagą i zaangażowaniem traktuje zlecenia za 50zl jak i te za 50 000zł.

 

Sumując Bardzo gorąco i z czystym sumieniem Polecam do serwisu okien forumowego Finlandię. Siedlce, Warszawa i okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne polecenie.

Tym razem polecam dekarza Artur Sawicki 502 163 274

Świetna robota, precyzyjna i dokładna. Pan Artur kontaktowy, zawsze doradzi, podpowie i nie ma dla niego żadnych problemów

Dekarz wykonał super dach. Ze spokojnym sumienie dlatego mogę polecić

 

Dla przypomnienia ekipa od stanu surowego wraz z więźbą Mirek Gencel 502 711 910 - zawsze pod telefonem, pomoże doradzi, Wykonanie bardzo precyzyjne i dokładne. Znają sie na nowych technologiach i produktach. Jakość pierwsza klasa. Ze spokojnym sumienie polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...