Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Polecam ekipę od okien - firma Ideal Warszawa Fortuny

Okna przyjechały 2 tygodnie przed czasem

Montaż wykonany jednego dnia.

Panowie zamontowali na taśmy, wyregulowali. Na koniec posprzątali.

Z przyjemnością polecam. kontakt p. Przemysław Niedźwiedzki 728 879 469. Zawsze doradzi, podpowie sensowne rozwiązanie. Ceny bardzo przystępne

 

Za około 2 tyg montaż drzwi zew i bramy dam znać

 

Podłącze się do polecenia, u mnie tez montowali okna (15szt) w połowie lutego. Okna były z Okno Stylu, montaż na taśmy. wybrany kolor, dość niestandardowy (daglezja) dostałem bez dopłat w bardzo przystępnej cenie.Montowały dwie ekipy, ok 1,5 dnia.

Pan Przemek zawsze służył pomocą i doradztwem.

Edytowane przez sherif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrą ekipę, właśnie u mnie budują w Wieliszewie. Sylwek Majocha 694327297. Kierownik budowy też niezły Tomasz Przybylski 884848402.

 

 

Za to ja poproszę o namiary na dobrego i niedrogiego dostawcę więźby dachowej. Budowa Wieliszew.

 

Ponieważ mieszkam w Michałowie, po sąsiedzku, mogę polecić od razu firmę od okien http://www.oknawarszawa.pl

Przyjeżdżają na darmową wycenę i pomiar, a na podstawie projektu można wcześniej poprosić o wstępną wycenę. Nie sprawdzałam, czy jest pełna oferta na stronie, ale na pewno mają Vekę i Aluplast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mieszkam w Michałowie, po sąsiedzku, mogę polecić od razu firmę od okien http://www.oknawarszawa.pl

Przyjeżdżają na darmową wycenę i pomiar, a na podstawie projektu można wcześniej poprosić o wstępną wycenę. Nie sprawdzałam, czy jest pełna oferta na stronie, ale na pewno mają Vekę i Aluplast.

 

Dziś rejestracja i dziś pierwszy i jedyny wpis w polecanych firmach.

Rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mieszkam w Michałowie, po sąsiedzku, mogę polecić od razu firmę od okien www.oknawarszawa.pl

Przyjeżdżają na darmową wycenę i pomiar, a na podstawie projektu można wcześniej poprosić o wstępną wycenę. Nie sprawdzałam, czy jest pełna oferta na stronie, ale na pewno mają Vekę i Aluplast.

I zalogowalem sie tylko po to zeby polecic :) :wtf:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , chciałbym dowiedzieć się czy w okolicach Marek wie ktoś gdzie można wypożyczyć szalunki stropowe lub dać namiary :), będę wdzięczny , ponieważ znajomy szuka i nic :(.pozdrawiam

 

Witam,

 

ja mam do wypożyczenia:

ok. 300 stempli metalowych 3,20 i 3,60m

płyty stropowe

dźwigary różne wymiary

 

Tel. 500-118-180

Słupno za Markami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

ja mam do wypożyczenia:

ok. 300 stempli metalowych 3,20 i 3,60m

płyty stropowe

dźwigary różne wymiary

 

Tel. 500-118-180

Słupno za Markami.

 

 

Dzięki podam namiary Twoje ,to zadzwonią do Ciebie na pewno do gadacie się do cen ,bo co mi wiadomo to dużo tego im potrzeba.Firma nie ma szalunków bo to wiadomo nie każdy chce z inwestorów , a po za tym są i stropy teriva. Krótką mówiąc podam tel; i ustalicie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

toja polecę

 

- od tynków ANATAK- na razie zrobili mi dopiero połowę ale już widać ze współpraca rozwija się dobrze i się rozumiemy

- od wentylacjiKangaxx - jak wyżej się rozumiemy

-od dachów Mistrz Jan z drugiego forum. Zero problemów.

możliwe , że o kimś zapominałem . Jak sobie przypomnę to dopiszę :)

Edytowane przez autorus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , chciałbym dowiedzieć się czy w okolicach Marek wie ktoś gdzie można wypożyczyć szalunki stropowe lub dać namiary :), będę wdzięczny , ponieważ znajomy szuka i nic :(.pozdrawiam

 

Może nie bezprośrednio w okolicy, ale ja wypożyczałem w EDES z Mińska Maz, z dowozem do Warszawy wyszło dużo taniej, niż w firmach ze stolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam kolejną sprawdzoną ekipę.

Po murarzach, dekarzu, elektryku, specjalisty od alarmu, hydrauliku, firmy montującej okna, tym razem solidna ekipa od tynków.

Ekipa p. Bogdana, wielokrotnie wcześniej polecana.

U nas potwierdził się również Ich profesjonalizm.

Weszli w ustalonym dniu. Tynki równiutkie. Codziennie pracowali od 7ej do godziny 18-19ej.

Na budowie porządeczek, czyszczone na koniec każdego dnia i na sam koniec budowy teren wokół domu. Jestesmy bardzo zadowolnie. Z czystym sumieniem polecam. U nas ok 500m tynków cementowno-wapiennych wykonywali w 7dni roboczych. Zabezpieczone okna, rozdzielacze, skrzynki etc.

Kontakt do p. Bogdana 607-893-782

Pan Bogdan na każdym kroku doradza, dodatkowo podmurowali oraz skuli kilka rzeczy. Przeróbki nie są dla nich żadnym problemem.

Cena finalna równiez bardzo przyzwoita.

Naprawdę solidna i porządna ekipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...