Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Niestety, ja nie moge się dobrze wypowiedzieć o wylewkach wykonanych przez firmę Teka. To zdecydowanie największe rozczarowanie jak do tej pory- kontakt i polecenia wzięłam z forum. Faktycznie, pan Artur w wersji teoretycznej wypadł świetnie, wylewki w wykonaniu jego ekipy zdecydowanie gorzej. Zatem ja- zdecydowanie NIE polecam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ja nie moge się dobrze wypowiedzieć o wylewkach wykonanych przez firmę Teka. To zdecydowanie największe rozczarowanie jak do tej pory- kontakt i polecenia wzięłam z forum. Faktycznie, pan Artur w wersji teoretycznej wypadł świetnie, wylewki w wykonaniu jego ekipy zdecydowanie gorzej. Zatem ja- zdecydowanie NIE polecam...

A co dokladnie jest nie tak z wylewkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ja nie moge się dobrze wypowiedzieć o wylewkach wykonanych przez firmę Teka. To zdecydowanie największe rozczarowanie jak do tej pory- kontakt i polecenia wzięłam z forum. Faktycznie, pan Artur w wersji teoretycznej wypadł świetnie, wylewki w wykonaniu jego ekipy zdecydowanie gorzej. Zatem ja- zdecydowanie NIE polecam...

 

przykro mi ale tobie akurat nie robilem zadnych posadzek.zart może dla ciebie fajny ale już nie będzie fajnie jak zglosze taki zarcik na policje ,pośmiejemy się razem.rejestrujesz się na forum piszesz do hubertsain o tynki w dwóch swoich postach i co masz wylewki przed tynkami?wczoraj tez wojgoc w dzienniku kori się na mnie uparl.hmm być może on to Ty.druknalem sobie twój post zaraz napisze do moderatora forum i odpowiednie organa poszukają twojego IP bo ja jestem upartym człowiekiem i doprowadzę sprawę do końca.zobaczymy czy dalej będziesz popisywac się na forum

Edytowane przez teka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dokladnie jest nie tak z wylewkami?

Kiepsko zatarte, bardzo kruche, byle jak zrobione zbrojenie. Najgorsze jest to, że wydaje się, że Pan Artur w teorii wie jak zrobić wszystko dobrze.

 

Oto wiadomość, którą otrzymałam dziś od p.Artura:

jak bede mial chwile,zglosze sprawe na policje.czekam na wiadomosc od moderator forum w spawie twojej rejestracji na forum.wszystkie dane e-mail czy IP komputera na pewno zostana sciagniete.sprawe podciagniemy pod celowe znieslawienie i dzialanie na szkode firmy Teka.mysle,ze bedziemy dochodzic wysokiego odszkodowania.tak robilismy juz w sprawie komentarzy do filmu na youtube.komentarze zostaly usuniete a osoba opisujaca dostala kare w zawieszeniu plus wysokie koszta. milej zabawy;)

 

Szczerze przyznam, że jestem w szoku. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z firmy Teka, a później być zastraszanym- polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rom-kon: Zgadzam się z Tobą co do anonimowości, jednak wypowiedzi teka strasznie rażą i zniechęcają potencjalnych klientów do współpracy. Brzmią jakby pisał je gówniarz, który myśli, że każdy wszystko łyknie, a w szczególności:

- "zglosze sprawe na policje" - takich żarcików nie wysłuchają na policji, bo nie jest to sprawa karna, a wyłącznie ścigana z powództwa cywilnego.

- "sprawe podciagniemy pod celowe znieslawienie i dzialanie na szkode firmy Teka" - w akcie oskarżenia można sobie pisać wszystko, ale nie wszystko przechodzi w sądzie, bo winę trzeba udowodnić. Gdyby tak się dało, to w internecie (i nie tylko!) nie byłoby negatywnych komentarzy, bo przecież jest to działanie na szkodę firmy.

- "bedziemy dochodzic wysokiego odszkodowania" - no tak, korporacja teka utraciła wysokie korzyści z tego powodu idące w miliony złotych i należy im się wysokie odszkodowanie. Tak to niestety Panie nie działa. Każdą złotówkę szkody należy udowodnić. Samo pienienie się, że "potencjalni klienci", "nowe zlecenia" itd. są funta kłaków warte.

- "komentarze zostaly usuniete a osoba opisujaca dostala kare w zawieszeniu plus wysokie koszta" - usunięcie komentarzy pod filmem to sobie sam możesz zrobić, nie potrzeba do tego sądu :) Co do kary, a właściwie zapewne wyroku w zawieszeniu to bujda na resorach. Gdybyś napisał, że warunkowe umorzenie kary z powodu niskiej szkodliwości społecznej to jeszcze bym uwierzyła, ale w "zawiasy" - nieee :)

 

Poza tym gdy się powiedziało A ("ja jestem upartym człowiekiem i doprowadzę sprawę do końca"), trzeba powiedzieć B (więc musisz ją faktycznie do końca doprowadzić, nie masz już innego wyjścia, musisz złożyć pozew i nas o tym poinformować). W innym wypadku deklaracja o "nierobieniu wylewek użytkownikowi marquota" będą tak samo wiarygodne jak "zgłoszenie sprawy policji i doprowadzeniu sprawy do końca".

Edytowane przez nela29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nikogo nie bronię ale jakoś mi nie odpowiada polemika gdy z jednej strony jest imię, nazwisko, dokładny adres, nr. tel. nr. buta i kołnierzyka a z drugiej strony tylko nick. Chcecie sobie publicznie nawrzucać? To z imienia i nazwiska inaczej uważam że jest to zwykły hejt.

 

Polaków w piekle pilnować nie trzeba... http://natemat.pl/98153,polak-w-polsce-czyli-dlaczego-tak-bardzo-kochamy-nienawidzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nikogo nie bronię ale jakoś mi nie odpowiada polemika gdy z jednej strony jest imię, nazwisko, dokładny adres, nr. tel. nr. buta i kołnierzyka a z drugiej strony tylko nick.

To, że z jeden strony są pełne dane, a z drugiej nick wynika z faktu, że z jednej strony jest przedsiębiorca, a z drugiej osoba fizyczna. Przecież nikt nikomu nie każe podawać danych kontaktowych (oprócz rejestracyjnych firmy), no ale wtedy nikt nie będzie miał szansy się z firmą skontaktować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że bardziej chodziło o ilość postów. Sam jestem modem na innym forum i dobrze wiem ze ilość postów ma znaczenie dla wiarygodności piszącego.

 

Natomiast to co pisałaś o sprawach prawnych, niestety tak jest. Miałem sprawę sądową jako pokrzywdzony, wygrałem ją ale za nic nie chciałbym jeszcze raz się w sądzie znaleść. Bo widziałem jak to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że z jeden strony są pełne dane, a z drugiej nick wynika z faktu, że z jednej strony jest przedsiębiorca, a z drugiej osoba fizyczna. Przecież nikt nikomu nie każe podawać danych kontaktowych (oprócz rejestracyjnych firmy), no ale wtedy nikt nie będzie miał szansy się z firmą skontaktować :)

A co jeśli pod nickiem kryje się konkurencja co g... obrzuca zza płota? Jak się przed takimi praktykami bronić?

 

Ciężko napisać:

Ja z imienia i nazwiska uważam że firma taka i taka wykonała zlecone im prace niezgodnie ze sztuką budowlaną. I dalej uzasadnienie.

 

Inna forma jest dla mnie zwykłym hejtem. Trzeba brać odpowiedzialność nie tylko za swoje czyny ale też za swoje słowa. Trochę więcej cywilnej odwagi.

 

A z innej beczki: myślicie że nie miałem propozycji by zareklamować produkty czy usługi tu na forum? ;) Bierzcie też na to poprawkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przypomnieć że w Internecie jest się anonimowym ale tylko do czasu popełnienia przestępstwa.

 

Ale o jakim przestępstie Pan pisze? Ja rozumiem, że też jest Pan przedsiębiorcą i niejako solidaryzuje się Pan z firmą Teka, ale proszę nie iść tą drogą i nie nazywać każdego niezadowolonego klienta przestępcą! To absurd :)

 

... nikogo nie bronię ale jakoś mi nie odpowiada polemika gdy z jednej strony jest imię, nazwisko, dokładny adres, nr. tel. nr. buta i kołnierzyka a z drugiej strony tylko nick. Chcecie sobie publicznie nawrzucać? To z imienia i nazwiska inaczej uważam że jest to zwykły hejt.

 

Polaków w piekle pilnować nie trzeba... http://natemat.pl/98153,polak-w-polsce-czyli-dlaczego-tak-bardzo-kochamy-nienawidzic

Nie potrafi Pan także rozróżnić opinii od hejtu- czy wpisy w książkach wpisów i zażaleń były hejtem, czy wyrazem niezadowolenia, że sprzedawczyni podaje mięso brudną ścierką?

Przeszkadza Panu brak imienia i nazwiska- czy również przeszkadzał on, gdy usługi były przez innych użytkowników chwalone, czy wtedy brak personaliów nie był problemem? Czy zachowanie przedsiębiorcy wystosowującego w moim kierunku groźby zachęca do podania imienia i nazwiska?

 

Rozumiem, że punkt widzenia klienta nie jest zbieżny z punktem widzenia wykonawcy- klient chce tanio, Wy drogo; klient chce dokładnie, Wy szybko. Ale standard obsługi po wykonianiu usługi w moim mniemaniu jest jeden i nie jest nim na pewno wyzywanie niezadowolonego klienta od hejterów czy (CO JEST KARYGODNE!) zastraszanie!

 

Kontunuowanie polemiki w tym wątku z mojej strony uważam za zakończone. Dalsze moje wypowiedzi nie będą prowadziły do niczego więcej jak eskalacja napięć. Kto chciał (czy to potencjalny klient, czy też przedsiębiorca), to wyciągnął z całej tej sytuacji wniosek dla siebie.

 

 

 

Wszystkim (może poza administracją forum, do której to p. Artur skierował swoje pismo, a która to administracja świetnie o tym wie) przypominam, że adres IP komputera i wszystkie dane podane przy rejestracji są moimi danymi osobowymi i podlegają ochronie zgodnie z ustawą. Wystąpić o nie może tylko policja, bądź prokuratura. Na szczęście ww. organy działają na podstawie prawa, a nie widzimisie jakiegoś przedsiębiorcy i zgłoszenie nie jest równoznaczne z podjęciem działań oraz założeniem sprawy. Nie złamałam żadnego prawa. Nie sądzę, by w interesie Pana Artura była droga sądowa. Może proszę po prostu następnym razem podnieść jakość usług...

 

Jednocześnie przyznaję, że mój post faktycznie nie nadaje się do 'białej listy'. Był on jednak napisany jako 'odpowiedź' na polecenie firmy Teka na poprzedniej stronie. Nie uważam, by firma ta zasługiwała na 'czarną listę'. Po prostu zaistniała zwykła, życiowa sytuacja- jest kilka osób zadowolonych, pojawia się też głos niezadowolenia. To jak zareagowała na ten głos firma Teka i z jakiej przedstawiła się strony, to już zupełnie inna sprawa i nie moja wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...