Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja też polecam Panów z Centrum Komina. Fachowo, solidnie, dodatkowo mieliśmy bardzo trudny do cięcia wykrój kamienia, ale świetnie sobie z tym poradzili. I ceny konkurencyjne.

A co do schodów, to u nas robił polecany już wielokrotnie na FM Pan Lasek i też go mogę polecić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam Panów z Centrum Komina. Fachowo, solidnie, dodatkowo mieliśmy bardzo trudny do cięcia wykrój kamienia, ale świetnie sobie z tym poradzili. I ceny konkurencyjne.

A co do schodów, to u nas robił polecany już wielokrotnie na FM Pan Lasek i też go mogę polecić:)

 

azusa

 

dziękuje ,Pana Laska już znalazłam bo jest polecany kilka stron wcześniej, liczę na polecenie jeszcze innego wykonawcy choćby dla porównania ceny czy terminów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem gorąco, bardzo gorąco polecam ekipę Misiaczków od zabudowy karton gips i ocieplenia

Panowie elegancko poradzili sobie z naszym poddaszem

Ocieplenie stropu 2x15cm wełna, do tego skos do kalenicy 1x15cm wełna.

Na strychu nabita podłoga z osb. Zamontowane anemostaty. Wszystko 3 razy zaszpachlowane i zagruntowane pod malowanie.

Ekipa czysta, sumienna, i bardzo ale to bardzo pracowita. Na budowie codziennie porządek

Współpraca z Misiaczkami to przyjemność dla Inwestora.

Zawsze doradzą, podpowiedzą dobre rozwiązania. Przypilnują budowy

Skarby na budowie

Pozdrawiam p. Roberta, Wojtka, Jarka i Stanisława.

 

Gdy będziecie szukali ekipy od ocieplenia dachu i zabudowy GK - polecam ekipę

nr kontaktowy 502-469-645

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

azusa

 

dziękuje ,Pana Laska już znalazłam bo jest polecany kilka stron wcześniej, liczę na polecenie jeszcze innego wykonawcy choćby dla porównania ceny czy terminów

 

 

właśnie ceny, dziś rozmawiałem z parkieciarzem który robi też schody, ceny jakie usłyszałem to 65zł za m2 parkietu (robocizna), odnośnie schodów dębowych, trep 3cm , przy 17 trepach cena to 15.000 z materiałem , co wydaje mi się dość drogo

 

bardzo proszę o opinię w kwestii cen

 

pozdrawiam

Art6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziałam w temacie "czy ktoś budował z firmą dach mur z jabłonnej?"

Jestem w trakcie współpracy z firmą TopDach. Co prawda nie powinno się "chwalić dnia przed zachodem słońca" ale jak do tej pory współpraca układa się dobrze. Pan Paweł nawet jak nie odbierze telefonu, stara się oddzwonić lub przesyła informacje e-mailem. Ostatecznie wypowiem się po zakończeniu dachu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...