Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

quote="gapcia"]witam

polecam ekipę pana Mariusza z Warszawy , firma wykonuje wszystkie prace związane z wykańczaniem wnętrz : glazura, sufity podwieszane, finezyjne aranżacje . generalnie robią kompleksowe remonty mieszkań .

u mnie zrobili świetną łazienkę - więc z czystym sumieniem mogę ich polecić . pozdrawiam tych co remontują i tych tak jak ja na razie już skończyli :) telefon do pana Mariusza podam na priv

 

To ja rowniez poprosze (namiary i zdjecia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam murarza z jego ekipą. Terminowy, uczciwy, dokładny. Pan Marek Leszczyński 691 938 672. Obecnie buduje po wschodniej części Warszawy.

Oprócz zbudowania mi domu jesteśmy umówieni na ogrodzenie z klinkieru. Bardzo ładnie układa klinkier. My mamy dość specyficzną cegłę(niezbyt równą, ale taki właśnie jest jej urok) i układanie idzie mu bez problemów. Równo ładnie, według naszych oczekiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój jest z sochaczewa ale robi w wawie. jest mega zaj..... młody koleś, nowoczesny, doradzi, ma gust, jest z nim super kontakt i to co jest niebagatelne...nie jest drogi. Robi sam ale bardzo szybko, kreatywnie szuka rozwiązań. Po prostu nowe pokolenie. Polecam z czystym sumieniem

Marcin Dolejsz

509721056

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam przedstawiciela Firmy Hormann i nie tylko .

Obsluga pierwsza klasa, ceny tez.

Zero zastrzezen :D

Pan Darek

500 003 373

 

O tym , ze polecam forumowego Starego od okien

mozna wyczytac u mnie w dzienniku :D

 

Rrmi, jak dawno zamawiałaś bramę garażową, bo zastanawiam się czy już tego nie robić ( będę wykańczać na wiosnę).

A te okna to jakie - drewno czy plastik?

Ja mam namary na dobrego wykonawcę od okien PCV w okleinie drewnianej i mam od niego wycenę, to może bym porównała z inną ofertą?

 

Pozdrawiam

Betsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani budowlani,

poszukuję namiarów na solidnych wykonawców przyłączy gaz woda elektryka. Takich co to i wykonawczo i urzędowo coś załatwią.

 

Liczę mocno na pomoc niezawodnych forumowiczów!!!

Swan

 

Namiary poszły na skrzynkę

Pozdrawiam

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=1572465#1572465

Zapraszamy do grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...