Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moja pierwsza polecana ekipa: SSO, u mnie z więźbą: Mirek Gencel. Znalazłam na tym forum i faktycznie tak jak pisali inni inwestorzy: najtańszy nie jest, ale ten etap przebiegł u nas bez żadnych problemów. Piszę do osób, które planują budowę w następnych sezonach. Ja też umawiałam się rok wcześniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie chce mnie zareklamować to musze sam

A teraz poważnie mam do polecenia człowieka orkiestrę generalnie pełni On funkcje kierownika budowy fachowego doradcy i pomocnika ale niestety nie ma uprawnień Człowiek ten potrafi przynieść nieocenioną pomoc dla ludzi budujących się i nie mających wolnego czasu lub nieznajomości tematu

Zalety

Dopilnuje wszystkich ekip.

Pomoże przy wyborze ekipy i czasami nawet więcej wytarguje niż inwestor

Pomoże przy wyborze materiału (rodzaj, miejsce zakupu i cena)

Sam poprawi sporo rzeczy na budowie

Jest tego znacznie więcej obszar działania Warszawa wschodnia Marki-Stara Miłosna i okolice Ten Pan sam zarabia na swoją pracę Wiadomość na PW

 

Wiem ,że to stare jak świat, ale przeglądam wątek i szukamy własnie takowej osoby. Brak czasu nie pozwala ruszyć z budową. Mamy SSZ, sa wwylewki tynki, zabudowa k-g poddasza . Czy owa osoba nadal pracuje? Możemy prosić o kontakt?

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam ekipy godnej polecenia do malowania wewnątrz i np. przyklejenia fototapety, na której jeden z "fachowców" już poległ a ja zostałam w przysłowiowej czarnej.... Może wiadomność tutaj lub PW, budowa ok. 15 km od centrum W-wy.

 

Polecam ekipę Pana Jacka. Co prawda robi u mnie poddasze ale przyznam, że Człowiek bardzo konkretny i znający się na swojej robocie. Malowania, wykończenia pod klucz to jego domena. Tel. 604620665.

 

Przy okazji mogę śmiało bardzo polecić kolejną ekipę ale już do elewacji. Do zrobienia było kompletne ocieplenie ze strukturą i podbitką. Praca ogarnięta sprawnie i profesjonalnie. Chłopaki działają w okolicach Góry Kalwarii, Otwocka i z pewnością innych mieścin (trzeba pytać). Pan Jacek Kociszewski tel. 518356910.

 

 

Przy kontakcie powołać się na Rafała z okolic Góry Kalwarii.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ekipę Pana Jacka. Co prawda robi u mnie poddasze ale przyznam, że Człowiek bardzo konkretny i znający się na swojej robocie. Malowania, wykończenia pod klucz to jego domena. Tel. 604620665.

 

Przy okazji mogę śmiało bardzo polecić kolejną ekipę ale już do elewacji. Do zrobienia było kompletne ocieplenie ze strukturą i podbitką. Praca ogarnięta sprawnie i profesjonalnie. Chłopaki działają w okolicach Góry Kalwarii, Otwocka i z pewnością innych mieścin (trzeba pytać). Pan Jacek Kociszewski tel. 518356910.

 

 

Przy kontakcie powołać się na Rafała z okolic Góry Kalwarii.

 

pozdrawiam

Dziękuję za polecenie ekipy pana Jacka która robi praktycznie pod moim kierunkiem, moją technologią i jakością i z przeze mnie wyszkolonym i oddelegowanym pracownikiem panem Darkiem... no ale tak to już bywa... jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

 

edit:

Pan Darek od poniedziałku wraca do mnie...

Edytowane przez Rom-Kon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za polecenie ekipy pana Jacka która robi praktycznie pod moim kierunkiem, moją technologią i jakością i z przeze mnie wyszkolonym i oddelegowanym pracownikiem panem Darkiem... no ale tak to już bywa... jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

 

edit:

Pan Darek od poniedziałku wraca do mnie...

 

Wszystko się zgadza. Poddasze robi się jak to mówią "burzowo" tj szybko i sprawnie im to idzie.

Sam bym to robił o wiele wiele dłużej.

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza. Poddasze robi się jak to mówią "burzowo" tj szybko i sprawnie im to idzie.

Sam bym to robił o wiele wiele dłużej.

 

Dziękuję i pozdrawiam.

To że im tak sprawnie idzie to sam jestem pełen podziwu bo to dopiero drugie poddasze p. Jacka. Pierwsze zrobiliśmy razem (osobiście byłem na budowie) w Michałowie-G. Pan Jacek jest dobrym fachowcem co nie zmienia faktu że jestem lekko urażony wpisem-poleceniem brygady którą ja prowadzę i nadzoruję pod względem technologicznym czyli de facto brygada podwykonawcza a o mnie jakoś zabrakło nawet słowa. Ale z drugiej strony jak zostanie Panu parę rolek wełny to ja miałem ją odkupić (bo to jednak parę groszy jest!) dla p. Inwestor z Chotomowa... wtedy się o mnie pamięta...

 

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno Panie Inwestorze. Pisemną gwarancję na wykonane roboty weźmie Pan od p.Jacka czy ode mnie? Bo to też dosyć istotne kto gwarantuje jakość, rzetelność i ewentualne obciążenia wynikające z gwarancji.

 

Pozdrawiam.

 

Naprawdę proszę się nie urażać. Pragnę zauważyć że poleciłem p. Jacka do malowania i wykańczania bo wpis wcześniej ktoś takiej osoby szukał.

 

Jak poddasze się skończy wtedy zrobię wpis odnośnie poddasza i nie zapomnę Pana wpisać. Proszę chwilkę poczekać ;)

 

Co do gwarancji to robotę faktycznie ustalałem z Panem więc o gwarancję na piśmie poproszę Pana.

 

Jeszcze raz proszę aby tak za szybko się nie urażać czy denerwować. Naprawdę nie ma powodu.

 

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizus... niektórzy są faktycznie strasznie przewrażliwieni :(

 

Dla odmiany, mój wykonawca kiedyś otwarcie powiedział, że nie ma absolutnie nic przeciwko bezpośredniemu kontaktowaniu się z jego podwykonawcami - tylko po prostu wtedy nie daje swojej gwarancji. No i luz. Po co tak się napinać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizus... niektórzy są faktycznie strasznie przewrażliwieni :(

 

Dla odmiany, mój wykonawca kiedyś otwarcie powiedział, że nie ma absolutnie nic przeciwko bezpośredniemu kontaktowaniu się z jego podwykonawcami - tylko po prostu wtedy nie daje swojej gwarancji. No i luz. Po co tak się napinać?

po to, że jak ktoś prowadzi firmę,zatrudnia ludzi, uczy ludzi, szkoli ich, pracują pod jego firmą i nazwiskiem to fajnie, gdy nadal tak zostaje. Mam nadzieję, że człowiek, który pracuje dla Rom-Kona jest lojalny wobec niego. Ja akurat rozumiem tę sytuację i kompletnie mnie nie dziwi, że Rom-Kon nie życzyłby sobie, żeby ktoś kontaktował się z jego współpracownikami z pominięciem jego samego. To normalne i zrozumiałe. I nazywa się to ETYKA W BIZNESIE. Ja wiem - pojęcie umierające ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po to, że jak ktoś prowadzi firmę,zatrudnia ludzi, uczy ludzi, szkoli ich, pracują pod jego firmą i nazwiskiem to fajnie, gdy nadal tak zostaje. Mam nadzieję, że człowiek, który pracuje dla Rom-Kona jest lojalny wobec niego. Ja akurat rozumiem tę sytuację i kompletnie mnie nie dziwi, że Rom-Kon nie życzyłby sobie, żeby ktoś kontaktował się z jego współpracownikami z pominięciem jego samego. To normalne i zrozumiałe. I nazywa się to ETYKA W BIZNESIE. Ja wiem - pojęcie umierające ..
Dzięki za jasne przedstawienie moich myśli - jakoś nie mogłem się wysłowić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę proszę się nie urażać. Pragnę zauważyć że poleciłem p. Jacka do malowania i wykańczania bo wpis wcześniej ktoś takiej osoby szukał.

(...)

 

 

Pozdrawiam

Rafał

Też aplikowałem do tego zlecenia (na PW co prawda bez odzewu) więc nastąpił konflikt interesów.

Tu na Forum jestem zaszuflatkowany jako ten od poddaszy ale w rzeczywistości ogólnie remonty i wykończeniówka.

 

Jeśli uraziłem Pana Inwestora tp bardzo przepraszam. Trochę mnie poniosło. Jeszcze raz przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...