Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

 

Jeżeli ktoś szuka solidnej ekipy do zabudowy i ocieplenia poddasza to polecam Pana Jacka Kondraszuka tel 506 498 596, który był już polecany na forum.

http://www.yacek-poddasza.pl/pages/kontakt.php

 

Kontakt rewelacyjny, zarówno mailowy jak i telefoniczny, praca wykonana terminowo, zgodnie z ustaleniami, ekipa bardzo solidna, miła i niepijąca.

 

Polecam jak ktoś szuka fachowej ekipy.

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze szamba, ale z polecanych na forum był p. Kucharski. Polecał mi go również hydraulik, który nie ma nic wspólnego z FM. Był lekko przerażony jak mu powiedziałam, że wielu fachowców mam właśnie z forum, śledzę białą i czarną listę i już sama zaczynam powoli zamieszczać własne doświadczenia.

 

O Panu Kucharskim różne opinie czytałam, ostatecznie po kilku wpisach polecających od Forumowiczów, kupiłam szambo w firmie Eko Trans z Jedlińska. Szambo przyjechało na czas, wkopane bardzo dobrze, nic nie przecieka a tereny bardzo mokre mamy więc się obawiałam. Ale jest bardzo dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę:

hydraulik: p. Robert - 512 150 034

elektryk: p. Sławek 501 122 967

O obu mogę napisać same superlatywy. Sensowni, słowni, znający się na robocie, rzetelni, atrakcyjny cenowo. I posprzątają za sobą. Naprawdę fachowcy przez duże "F"

 

pozdrawiam,

darej

 

Ja niestety nie podzielę entuzjazmu co do osoby pana Roberta. Namiary znalazłam tu na forum, początki dobre, rozmawiało się dobrze, sprawiał wrażenie znającego się na rzeczy. Do momentu aż zobaczyłam ich w akcji. Dałam szansę. A dziś z każdą kolejną poprawką, słono kosztującą, jestem coraz bardziej wściekła na siebie i na niego. Swego czasu, jak odkryliśmy pierwszy wyciek (mam nadzieję że ostatni) pod posadzką, nie odbierał już telefonów.

Tak więc odradzam, i modlę się aby kolejne kwiatki nie wyszły....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym podzielić się swoimi odczuciami na temat współpracy z wielokrotnie polecanym tutaj tynkarzem - Stanisław Majkrzak. Pan jest tu wychwalany wielokrotnie co skłoniło mnie do próby podjęcia współpracy. Rozmowy zaczęliśmy na przełomie maja/czerwca, w niezobowiązującej rozmowie Pan podał cenę, ja zapowiedziałem termin jaki mnie interesuje- koniec lipca. Na koniec czerwca byłem na jednej z jego budów, obejrzałem wszystko dokładnie, tynki jak na moje oko bardzo dobrze wykonane- takie właśnie chce u siebie pomyślałem. Następnego dnia ustaliliśmy że już niestety koniec lipca nie wchodzi w gre ale pierwszy tydzień sierpnia jest na sztywno dla mnie zaklepany. Robi mi to ok 2-3 tygodniową luke w pracach ale postanowiłem poczekać na tak dobrego speca. Około tydzień temu zacząłem próbować dzwonić do p.M celem potwierdzenia terminu itd. Telefon jednak nie odpowiadał, byłem wciąż odrzucany. Kiedy zadzwoniłem z innego nr pan telefon odebrał i trochę zmieszany powiedział że jest na urlopie. Pomyślałem ok, głupio zrobiłem że chłopa męczę w chwili wolnego. Spytałem kiedy wraca żeby zadzwonić i dokończyć ustalenia. Po urlopie telefon wciąż nie odpowiadał. Napisałem smsa z prośbą o kontakt na który p. o dziwo odpowiedział ale już początek sierpnia jest nieosiągalny i ew druga połowa sierpnia. Szkoda że nie powiedział wcześniej. Rozmowę przerwało, co dość często się zdarza temu Panu. Trochę podirytowany całą sytuacją zadzwoniłem ponownie z innego nr, telefon od razu został odebrany. Moja cierpliwość już sie tutaj skończyła i po dość poważnej rozmowie że nie chce w połowie sierpnia dowiedzieć sie po moim kolejnym telefonie ze jeszcze mam czekać p. przyznał że ktoś z jego ekipy złamał ręke i nie jest w stanie ogarnąć wszystkich zleceń tak że nawet już przesunięty termin jest nie realny. Taka informacja po moich 3 telefonach i dość poważnej rozmowie. Fajnie. Teraz moje odczucia. Nie wrzucam n tego posta na czarną listę ponieważ jakość prac jest ok. Zacznę od tego że nie do końca wierzę w kontuzję pracownika ale nawet jeżeli taka była to chyba można mieć na tyle godności by zadzwonić i poinformować o takim zdarzeniu zwłaszcza jeżeli ma to tak duży wpływ na terminy zaplanowanych prac. Wypadki sie zdarzają i ja to rozumiem. Gdyby nie moja nadgorliwość i potwierdzanie terminów po 5 kroć to dowiedział bym sie o tym na początku sierpnia, zostając z ręką w nocniku. Ogólnie widziałem prace tego człowieka, na tej podstawie jak i wielu pochwał płynących z tego forum można go uznać za dobrego specjalistę ale niestety również dość niepoważnego i nieodpowiedzialnego przed czym chciałem was przestrzec. W takiej sytuacji wystarczy jeden telefon i wszystko można załatwić. Szkoda że tak istotne informację trzeba wręcz wyciągać siłą do p. Majkrzaka i dopiero przyciśnięty przyznaje się jak jest..... W tym tygodniu zeszli elektrycy, dom stoi a inni dobrzy tynkarze mają terminy na wrzesień ;-( Edytowane przez CzarnyIwan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast polecam znakomitą ekipę, która ostatnio wyremontowała mi całe mieszkanie i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Jest to firma Janusza Bacińskiego. Oto jego strona internetowa http://www.favore.pl/115642_uslugi-remontowe-warszawa-mazowieckie.html . Ceny nie są wysokie, a efekty znakomite. Przy kolejnym remoncie również skorzystam z ich usług.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast polecam znakomitą ekipę, która ostatnio wyremontowała mi całe mieszkanie i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Jest to firma Janusza Bacińskiego. Oto jego strona internetowa http://www.favore.pl/115642_uslugi-remontowe-warszawa-mazowieckie.html . Ceny nie są wysokie, a efekty znakomite. Przy kolejnym remoncie również skorzystam z ich usług.

 

Słabiutko.wystarczy wejść na kolegi 4 pozostałe posty i już wiadomo ,że Pan Krzychu401 to Janusz Baciński:lol2:

 

no i z Warszawy Pan Baciński jechał ,aż do Wrocławia

Tak się właśnie reklamują wykonawcy,tak konkurencja oczernia konkurencję ,tak powoli działa to forum.wystarczy założyć ze 3 nicki i robota się kręci .Teraz Pan krzychu401 założy kolejne konto,nabije kilka wątków i napisze jakie to teka zrobił słabe i krzywe posadzki...........i rozejdzie się na forum

Edytowane przez teka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to nie Warszawa i okolice ale Częstochowa ale w końcu do mnie przyjechali wiec chyba też się liczy :)

 

Dziś firma TERMOPIAN mnie znów mile zaskoczyła. Przyjechał człowiek z centrali z wyliczeniami obmiaru piankowania. Okazało się że pianki zewnętrznej wyszło o 30m2 mniej niz wyliczyłem. Czyli na dodatek zapłacę mniej niż przypuszczałem.

 

Można powiedzieć , niby nic. Ale przy mojej bryle nie byłoby żadnego problemu żeby firma się do tego nie przyznała. Ba ja nawet nie miałbym pretensji , nawet byłbym zadowolony. Także wielki szacun za takie podejście do klienta.

 

Inna sprawa to podejście do pracy, Panowie z Termopianu są u mnie już prawie 2 tygodnie. Robią poprawki, szlifują, malują, sprzątają po sobie. A miałem już przyjemność oglądania piankowania i tam firma zrobiła wszytko przez pół dnia i sobie pojechała i tyle. Dla tego uważam ze bardzo dobrze trafiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Pan krzychu401 założy kolejne konto,nabije kilka wątków i napisze jakie to teka zrobił słabe i krzywe posadzki...........i rozejdzie się na forum

Nie ma co sie denerwować . Każdy wie że to reklama i to słabych lotów. Można powiedzeć że działa nawet jak antyreklama bo skoro człowiek sie łapie takich metod to znacze że z robotą słabo...

Trzeba umieć oddzielić ziarno od plew i tyle.

Inaczej by było gdyby taki teka :p spartolił sprawę u mnie. Wtedy nie omieszkałbym wrzucić takiej fuszerki popartej stosownymi fotkami do swojego dziennika budowy i podpisując się imieniem i nazwiskiem piętnować takiego delikwenta. A jak to będzie w praktyce z tymi tekowymi posadzkami , mam nadzieje przekonać sie na wiosnę bo za radą forumowego specjalisty od parkietów chyba nie będę w tym roku robił wylewek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...