Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Podpisuję się pod tym postem obiema ręcami ;).

 

Miałem montowane okna przez tą firmę. Okna Passive-Line. Pan Krzysztof (forumowy `Stary`) i jednocześnie właściciel firmy, to bardzo konkretny i znający się na rzeczy człowiek. W 100% mogę polecić firmę Aprel z Warszawy.

 

Ps. Pozdrowienia dla p. Krzysztofa od Rafała z Góry Kalwarii.

Edytowane przez buzzer11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także szukam kogoś godnego polecenia do parkietu, czy oprócz forumowego Parkiet polecicie jeszcze kogoś? Moze być na priv.

Myślę, że mogę polecić - 605205048

Co prawda u mnie nie robili ale robili u klienta, gdzie ja wykonywałem swoje usługi i powiem wam, że przysłowiowa mucha nie siada (a widziałem w swojej pracy wiele różnych parkietów i parkieciarzy).

Mieszkanie ponad 100m2 parkietów myślę, że koło 90m2 ogarnęli się błyskawicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mogę polecić moje projektantki :)

 

http://www.timtur.com.pl/budowa/2014/255.jpg

 

http://www.frs-architekci.pl/wnetrza/o_nas.html

 

Kurcze , wcześniej wydaje mi się, że na stronie nie miały fotek :)

 

W każdym razie efekty ich pracy będzie można zobaczyć/ można zobaczyć w moim dzienniku budowy. :)

Edytowane przez autorus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy etap budowy zakończony (SSO) z pokryciem. Czas polecić kilku wykonawców:

 

Jako pierwszy Mirek Gencel i skład: p.Jan, p.Grzegorz, p.Dawid. Budować z nimi to więcej niż przyjemność.

Nie dość że nieocenieni fachowcy, to jeszcze wspaniali i uczciwi ludzie. W wielu kwestiach korygowali pomyłki i niedociągnięcia architekta.

Proponowali rozwiązania, na które konstruktor chyba nie wpadł. Pomagali w bataliach z innymi wykonawcami czy dostawcami.

Zawsze służyli dobrą radą czy sugestią możliwości rozwiązań. Usłyszałem określenie na temat ich pracy zanim zaczęliśmy współpracę:

"Oni budują jak dla siebie" i jest to czysta prawda. Co również bardzo ważne dbają o kieszeń inwestora.

Jeśli kolejne etapy przebiegną tak sprawnie i przyjemnie jak z Mirkiem i jego ludźmi to nic tylko budować domy!

Naprawdę wspaniali ludzie! Tel do Mirka: 502711910.

 

A także:

- geotechnik p. Jarosław Przygoda. Nieoceniony począwszy od badań gruntu do wsparcia przy temacie wymiany gruntu. 603894776

- wykonawca drogi dojazdowej do budynku (230m drogi szer.4m): p. Jackiewicz. Wspaniały fachowiec znający się na rzeczy: 605524007

- betoniarnia Dyckerhoff. Rzetelna obsługa, wszystko na czas, dograne, papiery, itd: p. Paweł 601527813

- dostawca piachu do wymiany gruntu (około 400m3) p. Leszek Jaroń. Po dwóch oszustach dostarczył piękny piach zasypowy: 601277990

- dekarz. Pięknie położona plaska dachówka. perfekcjonista!: Artur Sawicki: 502163274

 

Cześć kontaktów jest z tego forum za co bardzo forumowiczom dziękujemy!

T+G+I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei polecę dostawcę stali zbrojeniowej. Cena bardzo przyzwoita :) Brałem też stemple nadproża, papę, gwoździe, i inne materiały. Wszystko z transportem. Andrzej 516 650 516. Jest też na allegro.

 

Polecę również wykonawcę wykopu koparką obrotową i dostawcę piachu w jednej osobie. Zenek 501 380 095 z firmy http://lux-pol.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...