Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam

szukam glazurnika. mam do ułożenia zarówno podłogi w całym domu jak i do zrobienia łazienki. marzą mi sie waskie fugi wiec jak ktos kogos moze polecic to bede wdzieczna,

Pani Kasiu 601815765 - Zbyszek Holda ma u siebie suuuuper glazurnika - Bogdana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam

szukam glazurnika. mam do ułożenia zarówno podłogi w całym domu jak i do zrobienia łazienki. marzą mi sie waskie fugi wiec jak ktos kogos moze polecic to bede wdzieczna,

Polecalam i polecam Vadiola, polecany na forum wiele razy, zero problemow, wszystko na czas, pilnować nie trzeba. Telefonu niestety nie pamiętam , ale można napisac na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobijam do stanu deweloperskiego, więc podzielę się fachowcami, z których byłem zadowolony.

 

1. Stan surowy + dach, polecana to wielokrotnie ekipa Kamila Kuryły tel 510 748 629. Kamil poradził sobie z dość skomplikowanym projektem, bez większych problemów. Przy tym jest bardzo kontaktowy i umie przewidzieć co kiedy będzie potrzebne. Jakość samych murów chwaliły kolejne ekipy czy osoby będące na budowie. Mój tata jako kierownik budowy i inspektor nadz także nie miał większych uwag :)

 

2. Hydraulik, także polecany na FM - p. Andrzej Matusik tel 502 358 661. p. Andrzej także robił instalacje dla mojego kolegi, wszyscy zadowoleni :)

 

3. Elektryk p. Rafał Adamczyk tel 502 640 580, bardzo dobra współpraca, wykonawstwo oraz zawsze można liczyć na doradzenie

 

4. Projekt inst. gazowej p. Daniel Smoliński - tel. 698 660 947

 

5. Instalacja alarmowa Jarosław Szeląg tel 508 513 048, dobra cena i staranne wykonanie. Jarek robił u mnie także sterowanie rolet, oświetlenia, itd

 

6. Okna, drzwi, rolety - Ideal - http://www.oknadrzwi.net, panowie zawsze doradzą, można się potargowac o dobrą cenę. Byłem dość wymagający a zawsze zaproponowali mi to co chciałem. W sumie z ekipami spotykałem się kilka razy na montażu okien, potem drzwi a ostatnio rolet i za każdym razem było ok

 

7. Tynki - forumowy Anatak (anatak.pl) i magiczny p. Tomek, mimo mieszanych tynków i skomplikowanej bryle nie udało mi się znaleźć błędów :)

 

8. Posadzki anhydrytowe - mixobud.eu, panowie ogarnęli cały dom w jeden dzień, szybko i sprawnie

 

9. Posadzki żywiczne - epoxyfloors.pl, mimo lekko krzywych posadzki w garażu (z miksokreta) panowie wyszlifowali i wyrównali posadzkę wydłużając sobie pracę o 1,5 dnia, efekt super.

 

10. Skład budowlany http://www.do-mur.pl na ul. Chełmżyńskiej, tam kupowałem i kupuje większość materiałów. Skład miał najlepsze ceny z porównania kilku większych składów w okolicy. Zawsze też potrafią doradzić i dowieść jak coś szybko potrzeba.

 

11. Instalacja wentylacji - firma Gomar z Radomia i pan Marek Ziółkowski tel. 500 105 022. Także polecana tutaj, ja jednynie mogę to potweirdzić co było napisane o p. Marku i jego firmie :)

Edytowane przez sherif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Polecam bardzo Zbyszka Hołdę i Bartka-fighter1983 - ELEWACJE - z dużych liter bo tak mam wykonaną moja elewację z ociepleniem. Właśnie się zastanawiam nad kasowaniem za wstęp na działkę bo mam dużo oglądających i podziwiających.

Perfekcyjna praca, a mieli setkę szczegółów i utrudnień. Działają na terenie Mazowsza i Małopolski.

Zapisałam się u nich na ocieplenie poddasza.

Kontakt- fighter1983 na naszym forum

 

Zdjęcia mogę wysyłać na maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobijam do stanu deweloperskiego, więc podzielę się fachowcami, z których byłem zadowolony.

 

1. Stan surowy + dach, polecana to wielokrotnie ekipa Kamila Kuryły tel 510 748 629. Kamil poradził sobie z dość skomplikowanym projektem, bez większych problemów. Przy tym jest bardzo kontaktowy i umie przewidzieć co kiedy będzie potrzebne. Jakość samych murów chwaliły kolejne ekipy czy osoby będące na budowie. Mój tata jako kierownik budowy i inspektor nadz także nie miał większych uwag :)

 

2. Hydraulik, także polecany na FM - p. Andrzej Matusik tel 502 358 661. p. Andrzej także robił instalacje dla mojego kolegi, wszyscy zadowoleni :)

 

3. Elektryk p. Rafał Adamczyk tel 502 640 580, bardzo dobra współpraca, wykonawstwo oraz zawsze można liczyć na doradzenie

 

4. Projekt inst. gazowej p. Daniel Smoliński - tel. 698 660 947

 

5. Instalacja alarmowa Jarosław Szeląg tel 508 513 048, dobra cena i staranne wykonanie. Jarek robił u mnie także sterowanie rolet, oświetlenia, itd

 

6. Okna, drzwi, rolety - Ideal - http://www.oknadrzwi.net, panowie zawsze doradzą, można się potargowac o dobrą cenę. Byłem dość wymagający a zawsze zaproponowali mi to co chciałem. W sumie z ekipami spotykałem się kilka razy na montażu okien, potem drzwi a ostatnio rolet i za każdym razem było ok

 

7. Tynki - forumowy Anatak (anatak.pl) i magiczny p. Tomek, mimo mieszanych tynków i skomplikowanej bryle nie udało mi się znaleźć błędów :)

 

8. Posadzki anhydrytowe - mixobud.eu, panowie ogarnęli cały dom w jeden dzień, szybko i sprawnie

 

9. Posadzki żywiczne - epoxyfloors.pl, mimo lekko krzywych posadzki w garażu (z miksokreta) panowie wyszlifowali i wyrównali posadzkę wydłużając sobie pracę o 1,5 dnia, efekt super.

 

10. Skład budowlany http://www.do-mur.pl na ul. Chełmżyńskiej, tam kupowałem i kupuje większość materiałów. Skład miał najlepsze ceny z porównania kilku większych składów w okolicy. Zawsze też potrafią doradzić i dowieść jak coś szybko potrzeba.

 

11. Instalacja wentylacji - firma Gomar z Radomia i pan Marek Ziółkowski tel. 500 105 022. Także polecana tutaj, ja jednynie mogę to potweirdzić co było napisane o p. Marku i jego firmie :)

 

dziękujemy za polecenie i świetną współpracę, powodzenia w dalszych etapach

pozdr

ANATAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Polecam bardzo Zbyszka Hołdę i Bartka-fighter1983 - ELEWACJE - z dużych liter bo tak mam wykonaną moja elewację z ociepleniem. Właśnie się zastanawiam nad kasowaniem za wstęp na działkę bo mam dużo oglądających i podziwiających.

Perfekcyjna praca, a mieli setkę szczegółów i utrudnień. Działają na terenie Mazowsza i Małopolski.

Zapisałam się u nich na ocieplenie poddasza.

Kontakt- fighter1983 na naszym forum

 

Zdjęcia mogę wysyłać na maila

 

No cóż...Zbyszek znowu nie zawiódł jako wykonawca, Fighter jako dostawca.

A parapety ładne? :)

Edytowane przez EWBUD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ekipy do położenia tynku na elewacji ok. 300 m2, okolice Warszawy, prawdopodbnie konieczne będzie także poprawienie podłoża - połozenie nowej warstwy kleju (nie wiem, czy na całości). Poproszę o kontakt tutaj lub przez PW.

 

Pozdrawiam!

 

Zapraszam... moze gdzieś wciśniemy.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Polecam bardzo Zbyszka Hołdę i Bartka-fighter1983 - ELEWACJE - z dużych liter bo tak mam wykonaną moja elewację z ociepleniem. Właśnie się zastanawiam nad kasowaniem za wstęp na działkę bo mam dużo oglądających i podziwiających.

Perfekcyjna praca, a mieli setkę szczegółów i utrudnień. Działają na terenie Mazowsza i Małopolski.

Zapisałam się u nich na ocieplenie poddasza.

Kontakt- fighter1983 na naszym forum

 

Zdjęcia mogę wysyłać na maila

 

Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TECHNOBUD - OSTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ

 

Firma TECHNOBUD to JEDNA wielka porażka. Uważajcie na tą firmę i naprawdę 100 razy proszę przemyśleć swoją decyzję przed podpisaniem umowy. Ja popełniłem największy błąd w życiu i podpisałem z nimi umowę na budowę domu w stanie deweloperskim - nigdy go nie skończyli - I CAŁE SZCZĘŚCIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie glazury, terakoty - również z minimalną fugą /musi być wysokiej jakości ceramika/ ogólnie magicy - skomplikowane projekty od architekta - cuda z karton gipsu itd/ - u mnie, ale i w dwóch domach w okolicy + cała wykończeniówka od A-Z malowanie i wiele innych rzeczy - Łukasz Chmiel - aktualny kontakt na stronie najpewniej - http://www.lukaszchmiel.pl

 

Dołączę fachowców których zawsze będę polecał bo naprawdę przyjemnie zapłacić za taką robote:

 

- tynki cem-wap Stanisław Majkrzak tel 603635144 - tylko terminy trzeba raczej sporo naprzod klepac

 

- cała hydraulika - kotłownie, ogrzewanie podłogowe itd - z Jaktorowa - Michał Jurczak - świetny spec, praktyka inżynierska - na bieżąco z całą nową technologią, wylicza, robi projekty - nic na pałę - naprawdę warto, szczególnie jak się chce nowoczesne rozwiązania. Ma własne zaopatrzenie - płaci się tylko z wykorzystany materiał, nic nie trzeba kupować itd. Cała robota była zrobiona rewelacyjnie. Działa w okolicach Wawy - kontakt też ze strony - nie mam już w komorce - http://www.ma-box.pl

aaaa jak robi robotę to daje bardzo dobre ceny na wyposażenie łazienek - kabiny, wanny, baterie itd - dowiezie, zamontuje wychodzi łącznie taniej niż z netu.

 

 

witam

szukam glazurnika. mam do ułożenia zarówno podłogi w całym domu jak i do zrobienia łazienki. marzą mi sie waskie fugi wiec jak ktos kogos moze polecic to bede wdzieczna,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...