Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Panie Arturze,

Robił Pan u mnie we Władysławowie k. Piaseczna wylewki 1,5 miesiąca temu. Wysuszyłam zgodnie ze wskazówkami. Wyszło super, nic nie pękło, nie ma ani jednej ryski. Dziękuję i pozdrawiam:)

Jako nowa na tym forum nie wiedziałam jak odpowiedzieć na konkretny wpis:) Już teraz wiem, więc dodam, że chciałam pochwalić Pana Artura z Płocka, czyli sławnego "teka" od wylewek:-)

Pozdrawiam jeszcze raz serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie poszukiwana ekipa do ocieplenia i elewacji - spoza grona forumowych sainów, fighterów. 350 metrów do zrobienia w miarę szybko

A to podpadlismy jakos ? Brak terminow na ten rok niestety. Zapraszamy na wiosne 2015.

Moze ewbuxxxo jeszcze cos da rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

polecę ekipę która kładła tynk silikonowy u mnie - 200m2 w dwa (3 - bo robili jeszcze podbitkę na lukarnach) dni

Szybko, sprawnie, rozsądne pieniądze - klej + tynk 20pln, mają też dobre ceny na materiał.

Michał DOmagała 693222511

można się powołać na Tomka ze Starej Wsi - robili u nas 3 domy na jednej ulicy ;) bo każdy z sąsiadów patrzył, patrzył i brał ich do siebie :)

 

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to podpadlismy jakos ? Brak terminow na ten rok niestety. Zapraszamy na wiosne 2015.

Moze ewbuxxxo jeszcze cos da rade?

 

Nic mi nie wiadomo o podpadaniu. Chodzi właśnie o brak terminów u forumowych etatowych od elewacji, z przyczyn losowych straciłem ekipę, niemniej kryzys wygląda już na zażegnany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko ostatnio piszę na forum (za to wytrwale czytam;-) To forum zawsze było i nadal jest kopalnią wiedzy i kontaktów. Stawiam z FORUM już drugi dom i to stąd czerpię najcenniejsze informacje! A skoro tak, to z przyjemnością przekazuję sprawdzone kontakty dalej :-).

 

GLAZURNIK - polecam p. Roberta nick forumowy vadiol tel 664 837 837

 

P. Robert miał u mnie w domu ogrom pracy w różnych materiałach: trawertyny, mozaiki na siatkach i luzem, kamienie okrąglaki, gres, klasyczne płytki. Na dodatek skomplikowane projekty wymagające wiedzy i precyzji oraz fanaberyczny inwestor czyli - ja. Lekko nie było ;-))).

I ku mojemu zachwytowi było: solidnie, konstruktywnie, sprawnie i precyzyjnie.

Jaka to ulga kiedy wykonawca takich prac jest przede wszystkim człowiekiem inteligentnym - rozumie intencje inwestora, myśli przy robocie, szuka rozwiązań, podsuwa pomysły. Dodatkowo nie do przecenienia jest wiedza p. Roberta i jego doświadczenie. To, że czuwał uchroniło nas przed kilkoma kosztownymi wpadkami.

Nie będę już pisać takich banałów, że wykonawca skrupulatnie po sobie sprząta, że komunikacja jest znakomita, że jest terminowy.

 

vadiol - DZIĘKUJĘ! Świetna robota i gdyby nie fakt, że na tej budowie zamierzam zakończyć inwestorska karierę - spotkalibyśmy się jeszcze z pewnością.

 

POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić firmę SOIE DESIGN Robert Popiel, W-wa Włochy, tel. 604-626-653

Nie wiem czy ma stronę www, ja się kontaktowałem telefonicznie.

Wykonał u mnie pod wymiar 3 szafy oraz całą zabudowę kuchni - wedle naszego pomysłu.

Mimo urwania głowy w okresie przedświątecznej gorączki - wszystko terminowo i porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowa na tym forum nie wiedziałam jak odpowiedzieć na konkretny wpis:) Już teraz wiem, więc dodam, że chciałam pochwalić Pana Artura z Płocka, czyli sławnego "teka" od wylewek:-)

Pozdrawiam jeszcze raz serdecznie!

 

:)Wielkie dzieki za pamiec,polecamy sie na drugiego "blizniaczka",zadko by kobieta znała sie tak dobrze na budowaniu,żadko zdarzaja sie developerzy ,którzy nie oszczedzaja na materialach z najwyzszej półki.tutaj nawet posadzkarz mial swoj piasek,kruszywo i cement choc transport byl z dalszej odleglosci.zycze przyjemnego wykanczania domu.pozdrowienia od chlopakow z Płocka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko ostatnio piszę na forum (za to wytrwale czytam;-) To forum zawsze było i nadal jest kopalnią wiedzy i kontaktów. Stawiam z FORUM już drugi dom i to stąd czerpię najcenniejsze informacje! A skoro tak, to z przyjemnością przekazuję sprawdzone kontakty dalej :-).

 

GLAZURNIK - polecam p. Roberta nick forumowy vadiol tel 664 837 837

 

P. Robert miał u mnie w domu ogrom pracy w różnych materiałach: trawertyny, mozaiki na siatkach i luzem, kamienie okrąglaki, gres, klasyczne płytki. Na dodatek skomplikowane projekty wymagające wiedzy i precyzji oraz fanaberyczny inwestor czyli - ja. Lekko nie było ;-))).

I ku mojemu zachwytowi było: solidnie, konstruktywnie, sprawnie i precyzyjnie.

Jaka to ulga kiedy wykonawca takich prac jest przede wszystkim człowiekiem inteligentnym - rozumie intencje inwestora, myśli przy robocie, szuka rozwiązań, podsuwa pomysły. Dodatkowo nie do przecenienia jest wiedza p. Roberta i jego doświadczenie. To, że czuwał uchroniło nas przed kilkoma kosztownymi wpadkami.

Nie będę już pisać takich banałów, że wykonawca skrupulatnie po sobie sprząta, że komunikacja jest znakomita, że jest terminowy.

 

vadiol - DZIĘKUJĘ! Świetna robota i gdyby nie fakt, że na tej budowie zamierzam zakończyć inwestorska karierę - spotkalibyśmy się jeszcze z pewnością.

 

POLECAM

Bardzo dziękuję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...