Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Są - w okolicy Konstancina. Proszę sie z nim skontaktować - poda wszystkie szczegóły.

 

A czy są jakieś realizacje tego Pana, które mozna byłoby zobaczyć?

 

Mam super wykonawcę - niedługo kończy budowę mojego domu - Arkadiusz Frątczak (0-501-170-724). Jest architektem wnętrz, ale poza tym zajmuje się budową i wykańczaniem domów (i co najważniejsze nie wykańcza inwestora). Poprzedniej ekipie podziękowałem, bo robili szybko, ale niedokładnie. Pan Arkadiusz podsuwa dobre pomysły i wykonuje prace bardzo starannie. Naprawdę polecam.

 

Ja widzialem te realizacje i mam mieszane uczucia. Poza starym domem sprzed 15 lat jeszcze pare dobudowanych daszkow, wiat lub altanek ogrodowych. Nie wzbudziło to mojego zaufania, ale moze jest inaczej powodzenia

Veech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z Państwa podzieli się namiarami na solidnego projektanta wnętrz.

 

Przeglądnęłam forum i znalazłam kontakt do pana architekta Arka - chyba byśmy się nie dogadali.

 

Chodzi o zaprojektowanie wnętrza w domku jednorodzinnym k. Starych Babic.

 

Pozdrawiam,

Edii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę polecić firme od kominków.

Jako jedna z nielicznych firm zrobiła swoje bez jakichkolwiek poprawek.

 

http://www.kominki.net/?go=kontakt

 

A ja niestety mam odmienne doświadczenia z tą ekipą, a ponieważ to temat "Wykonawca doskonały...", to resztę informacji zainteresowanym podam na priv.

 

Życzę samych solidnych fachowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę polecić firme od kominków.

Jako jedna z nielicznych firm zrobiła swoje bez jakichkolwiek poprawek.

 

http://www.kominki.net/?go=kontakt

 

A ja niestety mam odmienne doświadczenia z tą ekipą, a ponieważ to temat "Wykonawca doskonały...", to resztę informacji zainteresowanym podam na priv.

 

Życzę samych solidnych fachowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z Państwa podzieli się namiarami na solidnego projektanta wnętrz.

 

Przeglądnęłam forum i znalazłam kontakt do pana architekta Arka - chyba byśmy się nie dogadali.

 

Chodzi o zaprojektowanie wnętrza w domku jednorodzinnym k. Starych Babic.

 

Pozdrawiam,

Edii

 

Ja mam panią architekt, z której jestem zadowolona, bo zasuwa i ma fajne pomysły. Ponadto 2 dni gadałyśmy , żeby ustalić jak ja chcę, co ja chcę, na zasadzie obrazków, co się podoba a co nie - niezła jest, żeby zrozumieć świat drugiego człowieka to nie jest tak prosto....Jak chcesz namiar to dam CI na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja moge polecić bardzo solidną ekpie od kuchni i szaf wnękowych.

Co prawda są z Częstochowy ale są tani i solidni. Podobna kuchnia

do mojej z frontami drewnianymi w wawie kosztowala dwa razy tyle.

Jezeli ktos potrzebuje to info na priv, moge tez zdjecia kuchni podeslac.

 

Niedawno zostałem właścicielem nowego domu w Piasecznie, brakuje tam kilku spraw i stąd prośba o namiary:

 

1) dach - blachodachowka - kilka ekip widziałem w wątku, może ktoś coś doradzi jeszcze

 

2) wylewki lub legary - narazie jesze nie wiem, wiec poprosze o namiary na dobrą ekipe od wylewek lub od podłóg w kontrukcji legarowej

 

3) piec gazowy - instalacja co jest, pytanie tylko jaki piec wybrac i skad wziąć dobrą ekpie co go podłączy

 

4) wykończeniówka - panele, gładzie, malowanie itp - ekipa

 

Ogólnie jestem laikem, ale dużo czytam ostatnio :D , dobrze by było gdyby jedna ekipa zrobiła to wszystko naraz :roll:, ale to chyba nie realne.

 

pozdr

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam formę od schodów RINTAL.

Przedstawicielstwo:

 

Oddział Rintal Warszawa

ul. Al. Krakowska 109

02-180 Warszawa

 

tel./fax (022) 846 83 03

e-mail: [email protected]

 

p.o. Dyrektora oddziału:

Agata Harbat

 

Firma solidna, przedstawiciele profesjonalni, montarz na czas i posprzątane po sobie.

A w szczególności Pana Pawła Bańkowskiego 601-912-487 pełan profesjonalizm przy wymiarowaniu i wycenie.

Link do ich strony:

http://www.rintal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie pan Arkadiusz jest naprawdę super, u mnie w mieszkaniu zaprojektował i wyremontował kuchnię i łazienkę, i teraz wygląda prześlicznie. I nie zgadzam się z decyzją Veech'a , też widziałam ten dom co ma ok.15 lat i według mnie dobrze wygląda i to się liczy, bo jak ktoś ci pokaże dom wybudowany pięć minut temu to oczywiście, że dobrze wygląda, a tu masz po piętnastu latach to dopiero gwarancja. :wink: pozdrowienia nurka

Są - w okolicy Konstancina. Proszę sie z nim skontaktować - poda wszystkie szczegóły.

 

A czy są jakieś realizacje tego Pana, które mozna byłoby zobaczyć?

 

Mam super wykonawcę - niedługo kończy budowę mojego domu - Arkadiusz Frątczak (0-501-170-724). Jest architektem wnętrz, ale poza tym zajmuje się budową i wykańczaniem domów (i co najważniejsze nie wykańcza inwestora). Poprzedniej ekipie podziękowałem, bo robili szybko, ale niedokładnie. Pan Arkadiusz podsuwa dobre pomysły i wykonuje prace bardzo starannie. Naprawdę polecam.

 

Ja widzialem te realizacje i mam mieszane uczucia. Poza starym domem sprzed 15 lat jeszcze pare dobudowanych daszkow, wiat lub altanek ogrodowych. Nie wzbudziło to mojego zaufania, ale moze jest inaczej powodzenia

Veech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...