Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Vadiol - polecam !

 

Witam

kolejna praca - łazienka - wykonana przez Vadiola i kolejny raz z czystym sumieniem polecam.

Robota wykonana zgodnie z umową, elastyczne podejście do terminu a poza tym standardowo - kilka dobrych rad, eleganckie wykonanie, po robocie teren ogarnięty, biały montaż, szafki itp porobione/pozawieszane.

 

Polecam i pozdrawiam

Tomek

 

PS jeśli ktoś chciałby popatrzeć na robotę to proszę o info - wrzucę parę fotek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Poszukuję sprawdzonego dekarza -więźba,blachodachówka,podbitka,rynny

 

Witam

polecam Michała Dąbrowicza z Dachluxu Wał Miedzeszyński oraz do wykonania dachu jedną z jego ekip - Diablo albo Karol (robił u mnie - jestem zadowolony z tempa roboty, ceny i obsługi po robocie - była mała reklamacja załatwiona błyskawicznie).

Namiar na p Michała jest na forum.

 

Pozdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko!

 

mam do Was serdeczną prośbę szpecowie od elewacji :) )

 

Poszukuję ekipy do, była dyskusja stronę lub dwie temu. Znalazłem człowieka z terminem i w odpowiednim budżecie. Chciałbym abyście ocenili jego robotę, która dziś oglądałem. Ja nie umiem bo się nie znam :)

 

https://drive.google.com/folderview?id=0B0I5nRF3A90UczhDME1fd0x1TjA&usp=sharing

 

Domek robiony był 2 lub 3 lata temu. Po rozmowie wiem, że używa narożników, kładzie po skosie siatkę na rogach. Na moje wspomnienie o termodyblach, powiedział, że jeśli chce to nie ma problemu, ale on raczej ich nie używa bo mogą "się wysadzić". Mówił, że widział już takie przypadki. Dom mam na płycie fundamentowej, której cokół jest ocieplony 20cm styroduru. Powiedział, że w związku z tym nie ma potrzeby stosować listw startowych.

 

Proponuje system elewacyjny Baumit bo twierdzi, że jest dobry. Towar ogarniam ja, więc nie nic z tego nie ma. Na wspomnienie o Caparolu stwierdził, że jest przereklamowany. Nie chcę rozpoczynać dyskusji czy tak jest czy nie. Każdy swoje zdanie ma. Chciałbym tylko wiedzieć, czy Baumit jest ok. Do tego Sugerował styro Knauf'a.

 

Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja strasznie nie lubie psioczenia i wytykania innym bledow, bo one sie zdarzaja kazdemu, ale ... no ze tak powiem: d..y nie urywa jakosc wykonania.

Srednio mi sie to podoba jako efekt finalny, skoro jednak miescisz sie w budzecie i taka jakosc Cie zadowala - spokojnie bierz i rob.

Styroo Knaufa - jak najbardziej ok, Baumit - odczucia mam ambiwalentne, sparzylem sie raz baaardzo na ich produktach i sposobie podejscia do klienta. Reklamacje prowadzilem 2 miesiace lacznie z pieczeniam w piekarniku kruszywa z tynklu :) Oparlo sie o ITB i bylo grubo. No ale to sie tez moze zdarzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mimo szeroko zakrojonych poszukiwań nie mogę znaleźć dobrej, sprawdzonej ekipy do murowania ogrodzenia z klinkieru + montażu siatki panelowej ze słupkami. Nie wiem o co chodzi, ale jakby ostatnio murarze nie chcieli pracować... Może ktoś podrzuci namiar na sprawdzoną ekipę od ogrodzeń - buduję koło Piaseczna. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ekipę górali, która wykonywała mi stan surowy otwarty oraz wieźbę i pokrycie dachu papą. Tempo prac można ocenić czytając mój dziennik budowy.

Jakość zaś była kontrolowana przez znanego na tym forum kierbuda Pana Tomka Hofmana.

Oczywiście nie było żadnych uwag.

Wszystko zrobione zgodnie z projektem i zasadami sztuki budowlanej.

Szefem jest Pan Jan Zasadni. Namiary na priva.

Pan Jan ma 3 ekipy od SSO. U mnie pracowała ekipa gdzie majstrem jest Wiesiek. Wybrałem tą konkretną ekipę, gdyż kilkanaście lat temu stawiali 2 domy mojemu kuzynowi. Mogłem wiec ocenić ich pracę i posłuchać opinii z pierwszej ręki.

A przypadkiem ta firma wykonuje też ogrodzenia z klinkieru? Jeśli tak to poproszę namiary na priva:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny polecam firmę Aprel z bemowa. Na forum pan Krzysztof znany jako "stary". Tym razem polecam przy okazji zakupu i montażu drewnianych drzwi zewnętrznych firmy stolpaw. Drzwi przyjechały w terminie, szybko zamontowane i bardzo ładnie, leciutko się zamykają mimo swojej masy.

 

Kilkukrotnie widziałem montaże tej Firmy... myślę, że z czystym sumieniem można polecać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę polecić do tynków wewnętrznych p. Bogdana tel 505 346 745 Robił u mnie tynki gipsowe, ale też robi cementowo - wapienne. Moje wyszły super, kto mnie nie odwiedzi, to podziwia, bo są gładziutkie i wcale nie trzeba teraz kłaść żadnych gładzi. W pomieszczeniach gdzie muszą być kąty 90 st. (łazienki, kuchnia, pralnia) jest super równo:-) Nawet nie przypuszczałam, że tynki mogą być tak ślicznie i równo zrobione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem ta firma wykonuje też ogrodzenia z klinkieru? Jeśli tak to poproszę namiary na priva:-)

Wykonują... okazjonalnie przy budowie stanu surowego, bo to nie jest ich podstawowa działalność. Niestety są tak zarobieni, że u mnie nie mieli czasu nawet na to by przez 1 dzień wylać fundament pod ogrodzenie.

Poza tym ZTCW w tym roku wszystkie ekipy Pana Jana są zajęte. Ja cierpliwie czekam, może jakiś inwestor planujący SSO sie rozmyśli i chłopaki będą mieli trochę luzu na moje ogrodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie dobrze składa bo blisko:)

Do kamienia polecam gościa z Dęblina który murował mi grill w altanie

Jak coś to pisz na PW

[ATTACH=CONFIG]175076[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]175077[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]175078[/ATTACH]

 

Wykonują... okazjonalnie przy budowie stanu surowego, bo to nie jest ich podstawowa działalność. Niestety są tak zarobieni, że u mnie nie mieli czasu nawet na to by przez 1 dzień wylać fundament pod ogrodzenie.

Poza tym ZTCW w tym roku wszystkie ekipy Pana Jana są zajęte. Ja cierpliwie czekam, może jakiś inwestor planujący SSO sie rozmyśli i chłopaki będą mieli trochę luzu na moje ogrodzenie.

 

Zbigor, dziękuję za odpowiedź. Ja mam to samo z moją ekipą od budynku. Ekipa była super, chciałam ich wziąć do ogrodzenia, ale gdzie tam... termin na przyszły rok, wiosna:-) A mi spec od wykończeniówki wchodzi z robotami w przyszłym tygodniu...:-) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...