Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

U mnie rowniez elewacja do wykonania. Powierzchnia to w przyblizeniu ok 300m choc budynek posiada sporo przeszklen.

Projekt domu mozna obejrzec na stronie http://www.projektyzwizja.pl, projekt DOSKONALY EN (w mojej wersji mam jeszcze dobudowany garaz)

 

Ocieplenie: styropian 22cm, tynk standardowy w kolorze bialym (na jednej ze scian bede najprawdopodobniej chcial polozyc imitacje plyty betonowej, ale firma ktora sie tym zajmuje kladzie to juz na tynk wiec na tym etapie nie trzeba nic specjalnie przygotowywac)

 

dokładnie taki jak na projekcie to 313 m2 - identyczny robiłem niedawno.

Większa część przeszkleń została odjęta od powierzchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zadzwoń do P. Michała Domagały 693222511. Wcześniej był już polecany na forum przez kogoś ze Starej Wsi gm. Nadarzyn. Widziałam 4 elewacje tego Pana i są całkiem OK, choć jestem wymagająca. Zaczyna u mnie ok. 8 października. Elewacja z boniami, więc musi być równiutko. Może ma wolne terminy, bo forumowi spece od elewacji nie mają czasu co poniektórzy przesłać nawet kosztorysu, choć się wcześniej umawiają. W tym miejscu serdecznie pozdrawiam Pana fighter1983;) Nie doczekawszy się na Pana odpowiedzi znalazłam sobie inną firmę:bye:

Napiszę później jak wyszło. Zrobię sobie badanie kamerą termowizyjną, to się wszystko okaże...

 

Dzwoniłem, nie było mu po drodze:)

 

Niestety liczę się z tym, że na dobrego fachowca trzeba poczekać a takich mam nadzieję tu mamy. Liczę na pozytywny odzew fightera....

Edytowane przez calif2
błąd myślowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję polecanego, dobrego glazurnika z terminami poniżej miesiąca

 

Spróbuj u forumowego wingermana może będzie miał akurat wolny termin.

Niżej znajdziesz namiary na niego.

 

 

Przy okazji przypomnę swoje sprawdzone ekipy o których wcześniej wspominałam.

 

Jak pisałam wcześniej większą część prac mam już wykonanych i zarówno wylewki jak i tynki mają już płytki, to wiem czy były równe i co mówili o nich inni wykonawcy :)

Postanowiłam ułatwić innym życie i polecić kilka sprawdzonych i godnych polecenia osób/firm, tak więc z czystym sumieniem mogę polecić:

 

Tynki:

Tynkarzy wybrałam gdy zobaczyłam tynki w nowym bloku u koleżanki :) zdobyłam ich namiary i zaprosiłam na tynkowanie domu. Cena wyjściowa była wyższa niż w ówczesnym czasie o około 2zł na 1m2 jednak gdy obejrzeli dom, sprawdzili kąty i piony ścian zeszli o 1,5zł na m2.

Przyjechała ekipa chyba z 8 osób i w tydzień zrobili mi cały dom, trochę się bałam czy ściany będą równe (bo jak dla mnie, to ekspresowe tempo) ale po sprawdzeniu tynków (w późniejszym czasie również przez glazurnika) okazało się, że tynki są równiutkie i to samo tyczy się kątów. Ekipa po sobie posprzątała, zutylizowała śmieci, worki itp. pozostawiając po sobie porządek.

Szef 601836890

Kier Ekipy 509988837

 

Wylewki:

Ekipa polecona przez wyżej wspomnianych tynkarzy, panowie dokładni, u mnie w domu tam gdzie docelowo będą deski, wylewki zrobili niższe o 5mm i nie kręcili nosami, że to trudne i pracochłonne zadanie tym bardziej, że dodatkowo w salonie ramkę mieli zrobić o 5mm wyższą od reszty (salon z kuchnią otwartą i spiżarnią w kształcie litery U więc nie było to łatwe). Glazurnik po sprawdzeniu, mówił, że rzadko widzi się tak proste wylewki a i do spadków się nie mógł przyczepić.

Niestety nie pamiętam i nie mam ich imion bo figurują u mnie w telefonie jako wylewki od Andrzeja :) a minęło już trochę czasu, ale brak imion nie powinien stanowić problemu.

510305700

510797953

 

Glazura

O tak dokładnego glazurnika jakiego miałam jest bardzo trudno. Detalista któremu nic nie umknie, widać że ma pojęcie o tym co robi, potrafi doradzić, nic nie upraszcza a nawet utrudnia sobie pracę by efekt był jeszcze lepszy. Jakość pracy na najwyższym poziomie.

Jego mam z naszego forum, padło na niego gdy przeczytałam jedną opinię tu link do tej opinii miałam obiekcje bo niewiele jest o nim na forum, poza jego wypowiedziami, jednak z polecanych akurat on miał dogodny dla mnie termin. Jak się później podczas pracy okazało, mało jest o nim na forum bo zazwyczaj nie ma terminów i robił raptem u dwóch czy trzech osób z forum a ja jestem kolejną.

wingerman

692867776

 

Mam nadzieję, że ktoś skorzysta. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mimo szeroko zakrojonych poszukiwań nie mogę znaleźć dobrej, sprawdzonej ekipy do murowania ogrodzenia z klinkieru + montażu siatki panelowej ze słupkami. Nie wiem o co chodzi, ale jakby ostatnio murarze nie chcieli pracować... Może ktoś podrzuci namiar na sprawdzoną ekipę od ogrodzeń - buduję koło Piaseczna. Pozdrawiam

 

Polecam kontakt z Harbud p. Henryk: 607172031

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry,

Poszukuję sprawdzonego o otwartym umyśle Architekta/Pracowni Projektowej do zaprojektowania nowoczesnego prostego domu parterowego. Koncepcję już mam gotową, teraz trzeba dodać smaczków i projektować. Najchętniej Wawa lub powiat otwocki

 

Polecam projektantkę naszego domu - umie słuchać i przekuwać pomysły inwestorów w coś naprawdę fajnego, zarówno wizualnie jak i funkcjonalnie : Agnieszka Mędelska-Woźniak, pracownia Archidomum mejl: [email protected], tel. 609 146 525

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję polecanego, dobrego glazurnika z terminami poniżej miesiąca :-)

 

W 100% polecam Pana Jacka tel. 604620665. Nie wiem jak u niego z terminami ale jeśli nadal potrzebujesz glazurnika to zadzwoń i się dowiedź.

 

Pan Jacek kładł u mnie płytki i mimo kiepskiej jakości płytek (krzywe jak chole...) nie poddał się i wykonał kawał dobrej roboty.

Naprawdę szczerze polecam.

 

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chłopaki od Pana Domagały robią ocieplenie domku:) Równiutko, bez szczelin, bardzo starannie. Jak do tej pory, robota jest dokładna, będzie też zachowana ciągłość izolacji z ociepleniem stropu nad pierwszym piętrem. Strych będę miała nieogrzewany, na różen tzw. "przydasie";) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vadiol - polecam !

 

Witam

kolejna praca - łazienka - wykonana przez Vadiola i kolejny raz z czystym sumieniem polecam.

Robota wykonana zgodnie z umową, elastyczne podejście do terminu a poza tym standardowo - kilka dobrych rad, eleganckie wykonanie, po robocie teren ogarnięty, biały montaż, szafki itp porobione/pozawieszane.

 

Polecam i pozdrawiam

Tomek

 

PS jeśli ktoś chciałby popatrzeć na robotę to proszę o info - wrzucę parę fotek ;)

Bardzo dziekuje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vadiol - polecam !

 

Witam

kolejna praca - łazienka - wykonana przez Vadiola i kolejny raz z czystym sumieniem polecam.

Robota wykonana zgodnie z umową, elastyczne podejście do terminu a poza tym standardowo - kilka dobrych rad, eleganckie wykonanie, po robocie teren ogarnięty, biały montaż, szafki itp porobione/pozawieszane.

 

Polecam i pozdrawiam

Tomek

 

PS jeśli ktoś chciałby popatrzeć na robotę to proszę o info - wrzucę parę fotek ;)

 

Witam,

 

jeśli nie byłoby to problemem to poproszę tych parę fotek :)

najlepiej na [email protected], szukam glazurnika i fotki na pewno pomogą w wyborze

 

dziękuję i pozdrawiam

 

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam betoniarnię BUDET z LEgionowa/ Łajski. Dobry nieoszukiwany beton. Można tez kupowac bloczki betonowe oraz cement (Ożarów - ze znaczkiem pewny cement).

Jestem zadowolony ze współpracy z tą firmą. Jest to duża betoniarnia, mają 2 węzły. Przywożą do Warszawy. Ekipy które wierciły mi stropy i kuły mówiły ze beton jest mocny

http://budet.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...