Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam polecam małą rodziną Firme pana Tomka z Rembertowa,Bardzo ładnie zrobili mi Docieplenie a i przy okazji ułożyli płytki na Tarasie pomalowali 2 pokoje,Wycieli 2 drzewa,i posprzątali podwórko,Panowie bardzo uczciwi i słowni polecam tel.690 494 725

 

A to Ci historia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Poszukuję sprawdzonej firmy budowlanej, która wybuduje dom najchętniej do stanu deweloperskiego.

Budowa w Grodzisku Mazowieckim. Interesuje mnie firma "samowystarczalna", tzn. ja tylko płacę i nie muszę się martwić o dostarczanie materiałów itp. Miło by było, jeśli firma pomogłaby również załatwić papierkową robotę, tzn. pozwolenie na budowe itp. :)

Zaczęłam czytać ten temat (od końca ;) ) i jak na razie "wyłowiłam" firmę Auris.

 

PS. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z firmą New House? Zaintrygowały mnie ich reklamy, ale nie mogę znaleźć żadnych opinii w internecie.

Edytowane przez Yukusiowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast poszukuję:

- firmy do wykonania tynków Knauf Diamant lun Nida Zeta - duża powierzchnia.

- firmy, która sprzeda i przywiezie okna - z ciepłym montażem

- firmy od wylewek pod podłogówkę i pod parkiet - 270 m2

- firmy od elewacji - ocieplenia domu - bardzo dużo boniowania, listw itd...

Edytowane przez Hopek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast poszukuję:

- firmy do wykonania tynków Knauf Diamant lun Nida Zeta - duża powierzchnia.

- firmy, która sprzeda i przywiezie okna - z ciepłym montażem

- firmy od wylewek pod podłogówkę i pod parkiet - 270 m2

- firmy od elewacji - ocieplenia domu - bardzo dużo boniowania, listw itd...

 

Elewacja - no coż... nie moge się powstrzymać......polecam.....Siebie :)

Tynki gipsowe: Sain, Anatak.

Okna - Aprel, forumowy Stary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast poszukuję:

- firmy do wykonania tynków Knauf Diamant lun Nida Zeta - duża powierzchnia.

- firmy, która sprzeda i przywiezie okna - z ciepłym montażem

- firmy od wylewek pod podłogówkę i pod parkiet - 270 m2

- firmy od elewacji - ocieplenia domu - bardzo dużo boniowania, listw itd...

 

Okna i drzwi - potwierdzam: forumowy Finlandia - u mnie montował okna 3-szybowe, profil VEKA, są super. Ponadto P. Paweł świetny fachowiec i miły człowiek, nie naciąga na drogie rozwiązania, tylko proponuje sprawdzone i uzasadnione elementy okien i drzwi. Teraz zamawiam u Niego drzwi,

Elewacja - właśnie skończył u mnie elewację (na etapie siatki i kleju - bo kolor kładę na wiosnę) z boniami Pan Michał Domagała. Polecany już kilka stron wcześniej. Jest rzeczowy i zorganizowany, wszystko ma zaplanowane, jak czegoś mu brakuje, jedzie i sobie sam dokupuje, potem pokazuje klientowi fakturę i towar. Okładzinę ze styropianu mam położoną bardzo równiutko i szczelnie - robiłam zdjęcia na bieżąco. Okna obrobione listewkami, też równo i ładnie. No i w końcu bonie - strasznie się bałam, że wyjdą krzywe, ale wcześniej zostały rozmierzone na elewacji, tak, żebym mogła je zobaczyć, a później wycięte i założone gotowe kształtki. Sprawdzałam potem miarką - było albo równo, albo z 2-3 mm różnicy. Oko tego nie wychwyci na 6,5 m wysokiej elewacji. No chyba, że ktoś się uprze, ale ja jestem zadowolona, nawet bardzo. Zresztą można to zobaczyć na mojej budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elewacja - no coż... nie moge się powstrzymać......polecam.....Siebie :)

Tynki gipsowe: Sain, Anatak.

Okna - Aprel, forumowy Stary.

Super autopolecenie :)

Ale fakt - ewbuxxxo spokojnie mozna polecic na elewacje.

Okna - forumowy stary :yes::yes::yes:

tynki gipsowe : Zbyszek Holda 601815765

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuję dobrej, dużej i rzetelnej ekipy która podejmie się wykonania ocieplenia poddasza o dość dużej powierzchni.

Jestem zainteresowany wykonaniem dwóch warstw z wełny po 15 cm + GK.

Proszę o jakieś rekomendacje, kontakt do kogoś kogo możecie z czystym sumieniem polecić, kogoś myślącego, kreatywnego i uczciwego.

Będzie trzeba trochę pokombinować, podrzucić jakieś pomysły.

Moje dotychczasowe doświadczenia z budowy nadają się póki co na napisanie niezbyt wesołej książki w klimacie horroru :/

Chciałbym uniknąć dalszych problemów. Pomożecie? ;)

 

Lokalizacja: Józefów, gm. Nieporęt

 

pozdrawiam, Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! mogę z czystym sumieniem polecić ekipę SELKI bardzo dobra dokładna i bez konfliktowa ekipa. Jeżeli chodzi o wsparcie co do rozwiązań technicznych porady pana Roberta były w 100%trafne a rozwiązania bardzo praktyczne i pomocne. Na budowie czysto, codziennie posprzątane aż miło odwiedzać domek. POLECAM!!!

 

 

'' SELKI''

kontakt; Robert 502469645

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! mogę z czystym sumieniem polecić ekipę SELKI bardzo dobra dokładna i bez konfliktowa ekipa. Jeżeli chodzi o wsparcie co do rozwiązań technicznych porady pana Roberta były w 100%trafne a rozwiązania bardzo praktyczne i pomocne. Na budowie czysto, codziennie posprzątane aż miło odwiedzać domek. POLECAM!!!

 

 

'' SELKI''

kontakt; Robert 502469645

 

tylko czy jakość prac też taka fantastyczna? Bo u mnie podczas malowania i takie tam, wyszło co nieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko czy jakość prac też taka fantastyczna? Bo u mnie podczas malowania i takie tam, wyszło co nieco.

 

Po każdym jakieś pierdoły się znajdzie :)

Nie to, że ich bronię - po prostu takie są realia....istotną sprawą jest żeby tych pierdół było jak najmniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy folia paroizolacyjna przy rurkach WM "cieta" palcami to taka pierdola. Jak wszedlem akrylowac polaczenia plyt to moglem podziwiac z dolu moja welne. A chyba mozna bylo ta folie tasma do rurek okleic? No chyba ze to tak powinno byc i wszyscy tak robia to ok, w takim razie u mnie tez jest fantastycznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...