Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moja pierwsza polecana ekipa: SSO, u mnie z więźbą: Mirek Gencel. Znalazłam na tym forum. Faktycznie tak jak pisali inni inwestorzy, najtańszy nie jest, ale ten etap przebiegł u nas bez żadnych problemów. Piszę do osób, które planują budowę w następnych sezonach. Ja też umawiałam się rok wcześniej.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuję ekipy do SSO. Start wiosna 2015. Czy możecie kogoś polecić? Budowa okolice Jabłonny / Nowy Dwór Mazowiecki.

 

Mogę polecić ekipę Pana Grzegorza Kucharczyka z Marek, tel. 502822644. Budował u kilku moich znajomych i u mnie 2 domy. Każdy z domów 180 m2 pow. budował 1 miesiąc łącznie z więźbą i deskowaniem + papa. Współpraca z nimi to była prawdziwa przyjemność. Przyjeżdżałam na budowę co 2-3 dni, a także na każde zalewanie stropów, cały dzień spędziłam jak wylewaliśmy fundamenty. Zrobienie wykopu, zbrojenia i zalanie tego betonem (pod dwa budynki) zajęło mu od 7.00 - 17.30 jednego dnia:-) Tempo niesamowite i jakość prac też. P. Grzegorz codziennie rano o 7.00 - 7.15 zaczynał budowę (buduję w gm. Lesznowola, ale i tak chciało mu się jeździć taki kawał z Marek), a ponieważ robiliśmy 2 domy na raz, praktycznie nie było przestojów technologiczych, oprócz czasu między stanem "0" a murowaniem ścian parteru. Grzesiek świetnie sobie umie rozplanować wszystkie dostawy materiałów, muruje oszczędnie gospodarując materiałem, na budowie zawsze było na koniec dnia posprzątane. Projekt został zrealizowany bez błędów, ściany są równe, tak, że następne ekipy miały łatwiejszą pracę. Może najtańsza ta ekipa nie jest (średni przedział cenowy), ale z perspektywy czasu, po przebytych utarczkach z niektórymi późniejszymi ekipami - stwierdzam, że bardzo dobrze wybrałam P. Grzegorza. Jeśli ktoś sobie życzy, mogę wysłać zdjęcia na priv. Z tego co wiem, ekipa jest mocno zajęta, więc trzeba byłoby się umawiać już teraz, gdyby ktoś chciał z nimi budować.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze raz poproszę o Wasze rekomendacje, gdyż finalnie nic na oku nie mam

 

Szukam firmy do realizacji szeroko pojętego DACHU. Najchętniej wszystko w komplecie, czyli więźba, pokrycie dachowe, podbitka, rynny, obróbki blacharskie itd.

 

Oglądałam dachy wykonywane przez ojca P. Michała Domagały - były bardzo ładnie wykonane (pokrycie+podbitka). tel. do Michała 693222511, telefonu do ojca nie mam niestety, ale warto się z nim skontaktować. P. Michał robił u mnie elewację, z której jestem bardzo zadowolona, wiosną ojciec będzie mi robił pokrycie dachu dachówką ceramiczną+rynny i rury+ podbitka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów. Poszukuję dobrego glazurnika, któremu jest po drodze do Wieliszewa. Polecani już na forum obdzwonieni i niestety. Chyba postanowiłem zamieszkać gdzieś na końcu świata gdzie glazurnicy nie dolatują:) do zrobienia trochę płytki około 60 m2, osadzenie i obudowa geberitów i innych wanien i komin Elastolithem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić kogoś do zrobienia szafy na wymiar? Południowe okolice Warszawy.

 

Pan Artur Figura, tel. 609 654 408. Robił u nas szafę w wiatrołapie, zabudowę łazienki i poprawiał szafki kuchenne po porzednich "fachowcach". Człowiek o niebywałym spokoju i pomysłowości. Nie boi się trudnych zleceń, czasem potrafi 2 tyg kombinować jak coś zrobić aż zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów. Poszukuję dobrego glazurnika, któremu jest po drodze do Wieliszewa. Polecani już na forum obdzwonieni i niestety. Chyba postanowiłem zamieszkać gdzieś na końcu świata gdzie glazurnicy nie dolatują:) do zrobienia trochę płytki około 60 m2, osadzenie i obudowa geberitów i innych wanien i komin Elastolithem.

Polecalem niedawno, pan Krzysztof jest z wyszkowa i ogarnia ta okolice 508187180 kontakt od Adama z Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Poszukuje osoby do pomalowania domu - ok 400m, polozenia gladzi w salonie, kuchni i holu, zrobienia sufitu podwieszanego w salonie i jeszcze kilka drobiazgow.

Dom jest w Legionowie.

 

Ekipa potrzebna od poniedzialku :)

Jezeli mozecie kogos polecic to wielka prosba o to.

Kontakt pw lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ponownie polecam Pana Jacka Kondraszuka wraz z ekipą. Wcześniej wykonali u mnie ocieplenie i zabudowę poddasza wełną. Następnie malowanie ścian w domu oraz różne inne mniejsze tematy związane z wyykończeniowką. Ostatnio zrobili drugie malowanie. O Panu Jacku i jego ekipie mogę mówić tylko w samych superlatywach. Współpraca wzorowa, wszystko co dogadane wcześniej ma swoje odzwierciedlenie później, ekipa bardzo miła i totalnie samodzielna, mają zaprzyjaźnioną hurtownie z której mogą załatwic taniej materiały jak inwestor sobie życzy. Finansowo wszystko tak jak ustalono wcześniej.

Panie Jacku jeszcze raz dziękuje za ostatnie prace oraz za to, że dał Pan radę zrobić wszystko w tym terminie, który mi pasował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DDAREKK - dzięki za polecenie. Akurat Pan Jacek miał chwilę (przesunięcie innych prac) i już jest u mnie. Mam nadzieję, że sprosta również moim napiętym terminom :) Na razie praca idzie pełną parą.

 

Witam

Ponownie polecam Pana Jacka Kondraszuka wraz z ekipą. Wcześniej wykonali u mnie ocieplenie i zabudowę poddasza wełną. Następnie malowanie ścian w domu oraz różne inne mniejsze tematy związane z wyykończeniowką. Ostatnio zrobili drugie malowanie. O Panu Jacku i jego ekipie mogę mówić tylko w samych superlatywach. Współpraca wzorowa, wszystko co dogadane wcześniej ma swoje odzwierciedlenie później, ekipa bardzo miła i totalnie samodzielna, mają zaprzyjaźnioną hurtownie z której mogą załatwic taniej materiały jak inwestor sobie życzy. Finansowo wszystko tak jak ustalono wcześniej.

Panie Jacku jeszcze raz dziękuje za ostatnie prace oraz za to, że dał Pan radę zrobić wszystko w tym terminie, który mi pasował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dach płaski - spróbuj Bernard Sobkowski Demobud s.c. www.demobud.pl/kontakt.php. Benek robił mi tarasy parę dni temu i jest to solidny wykonawca, moge go śmiało polecić. Mówił że zajmuje się też dachami odwórconymi etc

tak - tu tez potwierdzam solidnosc tego wykonawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dach płaski - spróbuj Bernard Sobkowski Demobud s.c. http://www.demobud.pl/kontakt.php. Benek robił mi tarasy parę dni temu i jest to solidny wykonawca, moge go śmiało polecić. Mówił że zajmuje się też dachami odwórconymi etc

 

Dziękuję bardzo za ten kontakt - już po pierwszej rozmowie czuję, że to fachowiec w tym temacie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za ten kontakt - już po pierwszej rozmowie czuję, że to fachowiec w tym temacie. :)

 

Fachowiec, kulturalny, miły, cena też ok. Ogólnie byłem zaskoczony "rutynowością" prac które wykonywali - nie było zastanawiania sie co jak zrobić ale wszystko zaplanowane i przećwiczone. I usługa jest kompleksowa - nie tylko izolacje ale i obróbki blacharskie. Ogólnie wiedzą co robią i warto takiego wykonawcę wziąć - bo mamy problem z głowy;). Jak mi sie uda zrobię filmik z ich prac;)

 

Edit: dodaję filmik

https://youtube.com/watch?v=Z1dM_LcXjAk&

Edytowane przez Adam626
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza polecana ekipa: SSO, u mnie z więźbą: Mirek Gencel. Znalazłam na tym forum i faktycznie tak jak pisali inni inwestorzy: najtańszy nie jest, ale ten etap przebiegł u nas bez żadnych problemów. Piszę do osób, które planują budowę w następnych sezonach. Ja też umawiałam się rok wcześniej.

 

Dla osób planujących piec firmy VIESSMANN polecam firmę Falterm (salon firmowy) z Łomianek (Sadowa). Załatwiałam/-śmy wszystko z Panem Jackiem.

Cierpliwy, doradzi, a co najważniejsze pomógł rozwiązać problem, który tak naprawdę wcale nie dotyczył firmy montującej/uruchamiającej piec.

Mogli po prostu powiedzieć:

- proszę przygotować kotłownię i przyłącze wtedy przyjedziemy, zamontujemy i uruchomimy piec

MAMY PIEC! będzie ciepło! piecyki elektryczne zabieramy do domu:)

 

Na mojej białej liście są jeszcze inni ale ponieważ muszą dokończyć pewne prace wpiszę Panów jak tylko skończą;)

- oczywiście jeśli nadal będę zadowolona

Edytowane przez gosiasad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...