Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Fachowiec, kulturalny, miły, cena też ok. Ogólnie byłem zaskoczony "rutynowością" prac które wykonywali - nie było zastanawiania sie co jak zrobić ale wszystko zaplanowane i przećwiczone. I usługa jest kompleksowa - nie tylko izolacje ale i obróbki blacharskie. Ogólnie wiedzą co robią i warto takiego wykonawcę wziąć - bo mamy problem z głowy;). Jak mi sie uda zrobię filmik z ich prac;)

 

Edit: dodaję filmik

https://youtube.com/watch?v=Z1dM_LcXjAk&

 

Muza tez fajna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Benkowi z "Demobud" linknalem ten watek. On taki nieforumowy :) Ale przydalby nam sie tutaj jako doradca w dziale hydroizolacji i dachow. moze da sie namowic. tylko czy odnajdzie sie wsrod tej spolecznosci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kilka nowych poleceń po zakończonych etapach.

Elektryk - Mariusz Głowacki - bardzo dobra współpraca, przewidujący, pomocny, podpowiadający.

System alarmowy - Robert Pieprzycki ARM.PL - wielokrotnie polecany na forum, zupełnie zasłużenie

Tynki wewnętrzne C/W - SAIN - wiadomo... kontynuujemy współpracę z elewacją i podbitką.

Posadzki - Wojciech Cieślik - również wielokrotnie polecany, mimo małej wpadki szybko naprawionej wielki pozytyw.

Kominek/koza - Koperfam z Legionowa - dobre doradztwo, opieka pani Barbary - bezcenna

Brama garażowa - Bramstal Wojciech Byśkiniewicz - profesjonalnie i baaardzo konkurencyjnie.

Drzwi wejściowe - Ideal - bardzo konkurencyjne ceny, montaż na dobrym poziomie

Hydraulika, kanalizacja, podłogówka, C.O. - Zbigniew Kapszukiewicz - super doradztwo, bezproblemowa realizacja. Panie Zbyszku oby tak dalej:)

 

Póki co idzie w miarę gładko dzięki poleceniom szanownych forumowiczów. Glazurnik polecony poza forum okazał się delikatną porażką.

 

Kolejne (mam nadzieję) polecenia wkrótce - praca wre.

Po kontakty do powyższych zapraszam na priv.

 

Pozdrawiam Poleconych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Czy hydraulik robił Ci też instalację gazową wewnętrzną? Szukam kogoś kto ogarnie temat od A do Z czyli mapka, odbiory itp. W styczniu mogę mieć już zamontowane przyłącze w ogrodzeniu

 

Instalację gazową robiła mi firma z Serocka, a w zasadzie robi jeszcze bo została papierologia. Póki co idzie bez problemu.

http://www.wodgaz-instal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również witam was serdecznie i liczę na pomoc. Po ostatnich dniach z wiatrem, jaki mamy za oknem, chciałem się zapytać po pierwsze czy teraz jest czas na wymianę okien, a po drugie kogo możecie polecić do wymiany i solidnego montażu okien? bo te są juz stare, uszczelnianie nie pomaga, wiec pora zainwestowac w nowe :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiada z Wilanowa :)

Spójrz w mój dziennik budowy, może będzie pomocny.

Jak chcesz to na priva dam Ci jeszcze 2 namiary w Wilanowie na ul. Królewicza Jakuba gdzie chłopaki stawiali w 2000 i chyba w 2001 roku. .Jeden z tych domów ma 4 kondygnacje z piwnicą i trochę ponad 500m2.

Wiem że w tym roku chyba w Wieliszewie robili dom na płycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam nadzieję zacząć budowę w 2015 (południe Warszawy). Przerobiłem około połowy tego forum, do niektórych prac/dziedzin mam po kilkanaście zapisanych namiarów, ale mam problem ze znalezieniem:

- architekta - przerobienie projektu lub zrobienie od początku (o parametrach energooszczędnego) - takiego który już na tym etapie będzie mógł uwzględnić potrzeby rekuperacji, który zna nowe technologie i potrafi doradzić itp

- geotechnika - potrzebuję badań

- studniarza - pojawiały się tu nieśmiałe wątki, ale część z nich okazała się autoreklamą ;)

Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

- geotechnika - potrzebuję badań

- studniarza - pojawiały się tu nieśmiałe wątki, ale część z nich okazała się autoreklamą ;)

 

Korzystałem z Geotechnika z Zielonki - http://geotechnika.warszawa.pl/ - jestem zadowolony, przyjechali jak się umówili, odwierty jeden dzień, tydzień czekałem na opracowanie.

 

Co do studni, nie wiem gdzie planujesz się budować. W Wawrze korzystałem z usług Aqua Centrum Ekologia z Józefowa/Otwocka Faliński.

Wiercenie na 30m, jeden dzień w deszczu. Ale wszystko działa, jestem zadowolony.

studnia_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
kato77 - zdecydowanie project indywidualny i tu polecam biuro Z3Z ARCHITEKCI. Moim zdaniem tylko dobrze przemyslana koncepcja moze pogodzic wysoka funkcjonalnosc i energooszczednosc, przy racjonalnych kosztach. Wlasnie konczymy projekt, ktory z pewnoscia na dniach opublikuje na forum. U nas to dosc duzy dom pietrowy, parametry energooszczednosci oscyluja na razie w okolicach 27kWh. Co dobrego o Z3Z - wysoka estetyka budynkow; na wejsciu architekci otrzymali bardzo duzo zalozen co do budynku, rozwiazan konstrukcyjnych, funkcjonalnosci (material mial ze 100 stron - efekt kilku lat spedzonych na FM) I musze powiedziec ze wlasciwie wszystko zostalo wprowadzone i spiete w logiczna calosc. A i tak wprowadzalismy wiele (bardzo wiele) poprawek. Wiec kolejny plus za ogromna cierpliwosc wobec inwestora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja też mogę polecić hydraulika Pana Zbigniewa, ostatnio przyjechał pomóc mi w podłogówce. Przede mna dopiero teraz pierwszy sezon grzewczy także zobaczymy ale na tą chwilę mogę się przylaczyć do polecenia Pana Zbigniewa.

 

Witam

Kilka nowych poleceń po zakończonych etapach.

Elektryk - Mariusz Głowacki - bardzo dobra współpraca, przewidujący, pomocny, podpowiadający.

System alarmowy - Robert Pieprzycki ARM.PL - wielokrotnie polecany na forum, zupełnie zasłużenie

Tynki wewnętrzne C/W - SAIN - wiadomo... kontynuujemy współpracę z elewacją i podbitką.

Posadzki - Wojciech Cieślik - również wielokrotnie polecany, mimo małej wpadki szybko naprawionej wielki pozytyw.

Kominek/koza - Koperfam z Legionowa - dobre doradztwo, opieka pani Barbary - bezcenna

Brama garażowa - Bramstal Wojciech Byśkiniewicz - profesjonalnie i baaardzo konkurencyjnie.

Drzwi wejściowe - Ideal - bardzo konkurencyjne ceny, montaż na dobrym poziomie

Hydraulika, kanalizacja, podłogówka, C.O. - Zbigniew Kapszukiewicz - super doradztwo, bezproblemowa realizacja. Panie Zbyszku oby tak dalej:)

 

Póki co idzie w miarę gładko dzięki poleceniom szanownych forumowiczów. Glazurnik polecony poza forum okazał się delikatną porażką.

 

Kolejne (mam nadzieję) polecenia wkrótce - praca wre.

Po kontakty do powyższych zapraszam na priv.

 

Pozdrawiam Poleconych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współpracowałem kiedyś*z Panem Przybyłkiem w firmy Orion http://www.meble-orion.pl/ i byłem zadowolony (wykonywał u mnie Kuchnie).

Sam zaś*jestem ciekaw czy ktoś*może ma doświadczenie i może polecić studniarzy w powiecie Nowodworskim, tak wiem trochę*nie sezon ale chciał bym wiedzieć*do kogo się odezwać na wiosnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Czy ktoś z Was, drodzy Forumowicze, mógłby mi dać namiar na stolarza do zabudowy garderoby (okolice W-wy)? Mam doświadczenia z kilkoma i wolę się do nich już nie zwracać...

 

Pan Artur Figura, tel. 609 654 408.

Robił u nas łązienkę, wiatrołap i poprawki kuchni po innej firmie. Solidny, uczciwy, spokojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...