Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Możecie polecić mi kogoś do szlifowania posadzki z mixokreta?

Wylałem tak jak mi radził wykonawca pod płytki 5mm wyżej i teraz okazuje się że jest za wysoko w stosunku do drewna.

Trzeba kilka "mm" pod szlifować.

Może znacie kogoś kto może to zrobić i nie uszkodzi zbytnio posadzki?

 

Dodatkowo poszukuje sprawdzonej ekipy do wykonania ogrodzenia betonowego.

 

Polecicie kogoś rozsądnego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę Elgra PG jako dostawcę sprzętu - hydrauliki. Kupiłem tam kocioł Buderusa i osprzęt. Ceny ok, można się dogadać, firma jest słowna wszystko na co się dogadalismy zostało zrealizowane w terminie i zgodnie z ustaleniem

sklep allegro:

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=16509257

strona www

http://elgra.net.pl/

Są autoryzowanym sprzedawcą Buderusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem polecić dekarza, który co prawda działa na terenie lubelskiego ale tutaj też się czasem pojawia. Robił dach i więźbę u mnie w Grodzisku Mazowieckim. Każdy kto przyjdzie chwali dach. Osobiście uważam, że jest zrobione idealnie, równo, szczególnie obróbka komina z blachy. Pan Rysiek: 600499214
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z czystym sumieniem wreszcie mogę kogoś polecić i będzie to dekarz.

Pierwszego dekarza miałem z FM (jest nawet tu na białej liście) i nie do końca byłem zadowolony (co chwila wychodzą pewne niedoróbki - mocno się zastanawiam czy nie wpisać go na czarną listę), ale doświadczenie jakie zebrałem podczas robienia mojego pokrycia pozwoliło tym razem przeprowadzić lepiej casting na dekarza dla moich rodziców.

Po wielu obejrzanych dachach, rozmowach z dekarzami itp. zdecydowaliśmy się na Pana Artura Sawickiego i był to strzał w 10. Pan Artur dach wykonał tak jak to powinno być zrobione, dach rozmierzony, połacie wyprowadzone, dachówki mocowane jak należy (wszystkie szczytowe, okapowe, brzegowe), połacie utrzymane w czystości itd. Pan Artur również doradzał przy doborze materiałów gdzie warto jest zapłacić za coś więcej i nie bawić się w żadną tandetę.

Namiary na Pana Artura tel. 502 163 274 - działa w okolicach Legionowa, Białołęki, Marek a nam wykonywał dach w okolicach Wołomina.

Zainteresowanych zapraszam na PW (mogę wysłać zdjęcia z pracy, lub na budowie pokazać co i jak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z czystym sumieniem wreszcie mogę kogoś polecić i będzie to dekarz.

Pierwszego dekarza miałem z FM (jest nawet tu na białej liście) i nie do końca byłem zadowolony (co chwila wychodzą pewne niedoróbki - mocno się zastanawiam czy nie wpisać go na czarną listę), ale doświadczenie jakie zebrałem podczas robienia mojego pokrycia pozwoliło tym razem przeprowadzić lepiej casting na dekarza dla moich rodziców.

Po wielu obejrzanych dachach, rozmowach z dekarzami itp. zdecydowaliśmy się na Pana Artura Sawickiego i był to strzał w 10. Pan Artur dach wykonał tak jak to powinno być zrobione, dach rozmierzony, połacie wyprowadzone, dachówki mocowane jak należy (wszystkie szczytowe, okapowe, brzegowe), połacie utrzymane w czystości itd. Pan Artur również doradzał przy doborze materiałów gdzie warto jest zapłacić za coś więcej i nie bawić się w żadną tandetę.

Namiary na Pana Artura tel. 502 163 274 - działa w okolicach Legionowa, Białołęki, Marek a nam wykonywał dach w okolicach Wołomina.

Zainteresowanych zapraszam na PW (mogę wysłać zdjęcia z pracy, lub na budowie pokazać co i jak).

Potwierdzam wszystko co napisał TOMII

Pan Artur wykonał również nasz dach w Łomiankach.

Mogę tylko dodać, że cała ekipa przesympatyczna. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić mi kogoś do szlifowania posadzki z mixokreta?

Wylałem tak jak mi radził wykonawca pod płytki 5mm wyżej i teraz okazuje się że jest za wysoko w stosunku do drewna.

Trzeba kilka "mm" pod szlifować.

Może znacie kogoś kto może to zrobić i nie uszkodzi zbytnio posadzki?

 

Dodatkowo poszukuje sprawdzonej ekipy do wykonania ogrodzenia betonowego.

 

Polecicie kogoś rozsądnego??

 

Przyłączam się do poszukiwań;) Potrzebuję kogoś na CITO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybywam z poleceniem ekipy SELKI, forumowe Misiaczki.

Panowie solidnie i fachowo wykonali zabudowę strychu oraz obudowę gk przy sufitach i karniszach.

Praca wykonana czyściutko, bezproblemowo i na czas, a nawet przed czasem :-)

 

Fachowcy z prawdziwego zdarzenia!

tel do p. Roberta 502 469 645

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Jestem tu nowy, w ostatnim czasie jestem w trakcie budowy własnego domu na etapie dachu :)

Chciałbym poleci wam firmę KS-SYSTEM z Garwolina,( 500-700-947) która wykonała mi całą konstrukcje dachową wraz z materiałem, oknami dachowymi itd. Jestem bardzo zadowolony z jakości usług oferowanych przez tą firmę i profesjonalnym podejściem do klienta :)

W najbliższym czasie przymierzam się do wstawienia okien fasadowych i również wybiorę się do tej firmy, ponieważ mają również okna w swojej ofercie.

Mam do was pytanie odnośnie okien firmy MS-więcej niż okna, co myślicie o tej firmie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Jestem tu nowy, w ostatnim czasie jestem w trakcie budowy własnego domu na etapie dachu :)

Chciałbym poleci wam firmę KS-SYSTEM z Garwolina,( 500-700-947) która wykonała mi całą konstrukcje dachową wraz z materiałem, oknami dachowymi itd. Jestem bardzo zadowolony z jakości usług oferowanych przez tą firmę i profesjonalnym podejściem do klienta :)

W najbliższym czasie przymierzam się do wstawienia okien fasadowych i również wybiorę się do tej firmy, ponieważ mają również okna w swojej ofercie.

Mam do was pytanie odnośnie okien firmy MS-więcej niż okna, co myślicie o tej firmie ? :)

 

Trochę mało wiarygodnie to wszystko wygląda, ale kazdy tu jest dorosły :)

I powinien umieć wyciągać właściwe wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...