Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ale Rafal2011 pokazuje w stopce swoje ogloszenie w dziale drobnych... no i sporo tam pokazuje :) on nie bardzo moze tak szalec na forum sobie ze zdjeciami itd bo Redakcja czeka na to az zaplaci za Platny Profil - to co ma m.in ewbuxxxo i ja po prawej :)

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?207335-Adaptacje-poddaszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Poszukuje sprawdzonej ekipy do budowy scian nosnych , dzialowych oraz podciagow i slupow sso. W chwili obecnej jest stan zero z wyprowadzonymi naroznikami , silka.

Budowa Warszawa Wlochy

 

Polecam firmę LEKTA Pan Krzysztof Śmielak - u mnie mistrzostwo świata stan surowy z więźbą dachową - mogę pokazać jak wygląda praca tego Pana.

 

http://www.polecany-wykonawca.solbet.pl/lekta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze.. Piotr R. :) 667 003 003

Ale Piotr R nie robi tarasow :)

Od tarasow/dachow odwroconych/ dachow/obrobek itd:

Bernard S: 606760227

Arek K: 602235293

A jakby fundamenty, iniekcje, zatrzymywanie wody, hydroizolacje rodem z tuneli metra:

Adam D: 502-771-183

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Rafal2011 pokazuje w stopce swoje ogloszenie w dziale drobnych... no i sporo tam pokazuje :) on nie bardzo moze tak szalec na forum sobie ze zdjeciami itd bo Redakcja czeka na to az zaplaci za Platny Profil - to co ma m.in ewbuxxxo i ja po prawej :)

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?207335-Adaptacje-poddaszy

 

dzięki za info :)

na pewno odpytam tego Pana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info :)

na pewno odpytam tego Pana :)

spoko... nie znam - po prostu wrzucilem info dlaczego nie ma "pelnych danych kontaktowych" wiec polecic nie moge - bo nie znam i nie widzialem, poza tym nie mnie oceniac - bo sie poddaszami nie zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Piotr R nie robi tarasow :)

Od tarasow/dachow odwroconych/ dachow/obrobek itd:

Bernard S: 606760227

Arek K: 602235293

A jakby fundamenty, iniekcje, zatrzymywanie wody, hydroizolacje rodem z tuneli metra:

Adam D: 502-771-183

 

Piotr R. robi czase wykusze i małe balkoniki przy okazji elewacji....

Na większe tematy jak napisałeś: Bernard S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

niniejszym polecam kolejnych wykonawców:

 

Tomasz Maleszewski - 668 365 507 - szeroko rozumiana wykończeniówka - firma Demobud.pl - wspólnik Bernarda Sobkowskiego. Robił u mnie glazury, gresy, zabudowy, przeróbki, sufity podwieszane, częściowo elektrykę, malowanie, no, wszystko :). Jest tak samo dokładny jak Bernard. Do tego cierpliwy jak przedszkolanka :). Zawsze doradzi mówiąc: Mogę tak zrobić jak Państwo chcecie, ale proponuje tak, ponieważ .... i tu jest wyjaśnienie.

 

Marek Tomasik - 505 444 172 - beton architektoniczny - struktury na ścianę wyglądające jak beton. www.dekorowaniescian.com - Zrobili (ze wspólnikiem) strukturę u mnie np. na ścianach, na podstopniach i mozaikę kilkukolorową na ścianie. O właśnie taką:

http://tutajconcept.pl/img/f8a107dc_large.jpg - pokój syna.

 

Karol Nogal - 509 994 957 - stolarz. Bardzo dokładny. Wykonywał w obecnym mieszkaniu część mebli. Wykonuje wszystkie meble do domu.

Proszę na razie do niego nie dzwonić i nie zawracać mu głowy bo pracuje :stirthepot: nad moimi meblami:D:lol2:

 

Na razie tyle...

Edytowane przez janoush
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie świeżo po uzyskaniu pozwolenia na budowę i mogę polecić rewelacyjną panią architekt:

 

Patrycja Michalska - [email protected] - dziewczyna bardzo zaangażowana i dokładna. Poprowadziła projekt (włącznie z załatwianiem spraw w urzędach) od pierwszych przymiarek do uzyskania pozwolenia na budowę a łatwo nie było (odstępstwa od warunków technicznych, słabo ustawna działka). Bardzo fajna współpraca - doradza i podpowiada fajne rozwiązania, ale nie narzuca swojego zdania. Dobrze orientuje się w warszawskiej specyfice.

 

Teraz pozostaje tylko znaleźć równie dobrą ekipę budowlaną :) Wiem, że to marzenie chyba każdego inwestora, ale nie poddaję się - właśnie przekopuję się przez ten wątek!

 

Acha - budowa na warszawskiej Białołęce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem właśnie świeżo po uzyskaniu pozwolenia na budowę i mogę polecić rewelacyjną panią architekt:

 

Patrycja Michalska - [email protected] - dziewczyna bardzo zaangażowana i dokładna. Poprowadziła projekt (włącznie z załatwianiem spraw w urzędach) od pierwszych przymiarek do uzyskania pozwolenia na budowę a łatwo nie było (odstępstwa od warunków technicznych, słabo ustawna działka). Bardzo fajna współpraca - doradza i podpowiada fajne rozwiązania, ale nie narzuca swojego zdania. Dobrze orientuje się w warszawskiej specyfice.

 

Teraz pozostaje tylko znaleźć równie dobrą ekipę budowlaną :) Wiem, że to marzenie chyba każdego inwestora, ale nie poddaję się - właśnie przekopuję się przez ten wątek!

 

Acha - budowa na warszawskiej Białołęce.

 

Arek Krześniak 505102330 mozesz powolać się na Artura od posadzek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o namiary na fachowe, profesjonalne ekipy zajmujące się w Warszawie kompleksowymi remontami mieszkań łącznie z doświadczeniem w posadzkach dekoracyjnych (poliuretanowych). Mam mieszkanie 54 mkw.9 (3 pok) do kompletnego remontu - nieduże przesunięcia ścianek i poszerzenia otworów pod drzwi, wywalenie podłóg i nowe posadzki żywiczne, elektryka, hydraulika czyli wszystko kompleksowo do malowania ścian łącznie z montażem wanny, oświetlenia itd. (raczej oprócz szaf, kuchni którą zamówię w Ikei).

Preferuję firmy mające udokumentowane portfolio (foto na www, ewentualnie mailem) abym mógł się zdecydować na wykonywane już przez ekipę, estetyczne sufity podwieszane (bez szałów, bo mieszkanie ma wysokość 2,50).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...